Informace o tehotenstvi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  02.12.03 09:05
Informace o tehotenstvi

Ahojte,

dneska jsem rano nasla dve carky :-)) a mam hroznou radost. Sice uz chodim na emimino delsi dobu a sbiram informace o vsech vecech, ktere se tehotenstvi tykaji, ale rada bych mela doma i nejakou knihu, kde by bylo vse prehledne napsane. Jak jsem zjisitla, encyklopedie rodicovstvi je uz vyprodana. Muzete mi poradit jinou knihu nebo knihy o tehotenstvi, porodu a miminkach?

Diky moc

Katka

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  02.12.03 09:09
Informace o tehotenstvi

Ahoj Katko, dobra kniha, kde se da najit sposta uzitecnych informaci je „Velka kniha a matce a diteti“. Urcite by ji meli mit ve vsech vetsich knihkupectvich nebo se zkus podivat na nejake online prodejny na internetu.

Hezky si tehulkovstvi uzivej!

Gabi (6tt)

Anonymni  02.12.03 10:02
Informace o tehotenstvi

Ahoj Gabi,

diky moc za radu, o te knizce jsem vedela, ze existuje, jen jsem si nebyla jista, jestli je opravdu dobra, myslim, ze jeste dneska povalim do knihkupectvi :-)

Taky se mej krasne

Katka

Misa_L
Kecalka 319 příspěvků 02.12.03 10:58
Informace o tehotenstvi

Ahoj Kačko,

taky mám knihu, kterou uvedla Gábi. Mě stejně připadá až moc velká :o))

Ale určitě si jí pořid, je to zdroj informací, mořná je zbyteční si ji kupovat, nemáš v okolí někoho, kdo by ji vlastnil?

Dále stojí za to zajít do knihovny a napůjčovat si literaturu tam. Mají tam toho spoustu od různých autorů, takře máš zaručené různé názory a úhly pohledů.

Držím palečky k výběru a přeji krásné těhotenství.

Míša 36+6 tt

Ariana
Zasloužilá kecalka 595 příspěvků 02.12.03 12:07
Informace o tehotenstvi

Ahoj,

Velkou knihu o matce a dítěti jsem viděla v prodejně levných knih na Václavském náměstí. Byla za velmi slušnou cenu proti knihkupectvím. Bohužel si nepamatuji za kolik, myslím, že to bylo na začátku roku. Já dostala jiné knížky, ale je pravda, že nejvíc jsem čerpala z internetu to, co mají jiné maminky už vyzkoušené. Ale tahle kniha se mi celkem líbila. Třeba ji tam ještě mají.

Ariana

HanaZana
Závislačka 2793 příspěvků 02.12.03 13:56
Informace o tehotenstvi

Ahoj Katko!

Velká kniha o matce a dítěti je krásně „udělaná“ co se týče těhotenství.Je tam spousta fotek,popis,jak ve kterém týdnu vypadá miminko,co všechno umí,atd.

Horší je 2.část,tou je Péče o miminko.Jsou tam dost zastaralé názory např.na kojení.

Můžu Ti poradit,přečti si dubnovou recenzi této knihy(najdeš ji pod sekcí Rady a tipy),tam holky psaly i o jiných knihách.

Ahoj Hanka

LauraL28  16.10.11 19:31
knížky

„K porodu bez obav“, Blanka Čermáková- věcně a fundovaně napsaná knížečka, bez názorového ladění, o výchvě je výborná: "Pohodoví rodiče- pohodové děti, narychlo nevím autorku, ale je to česká poradenská psycholožka, sama matka 4 dětí. Mám 17 měs. syna a je stále co si počíst a co se naučit :)
Přeji Krásné těhotenství!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpěv dětí, který vás ohromí

Všichni doma máme nadějné talentované hvězdy, které svým vybroušeným hlasem... číst dále >

Kouzelné Jeseníky: S rodinkou na rozhlednu i do galerie soch pod širým nebem

Léto je perfektním ročním obdobím pro objevování krásných koutů naší... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poradna: Vadí mi, že mé dospělé děti postihla tetovací mánie

Možná vám bude připadat můj dotaz malicherný, ale nemůžu si pomoct. Jsem... číst dále >

Je lepší být hezká než chytrá, tvrdí odbornice na pocity štěstí

Chlap s bourákem je pro dámy přitažlivější. O obézních lidech ostatní... číst dále >

Reklama