Musíme doplatit dluh u OVB na spoření ING smart?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  24.08.13 21:42
ING smart

Hezky večer všem :mavam:
Minulý rok v listopadu jsme uzavřeli ING smart – kamarád dělal pro OVB finančního „poradce“, chtěli jsme si s přítelem spořit a že bysme chtěli stavebko nebo spořící účet. On přišel s ING smart že to bude pro nás výhodnější a je to supr! Chtěli jsme si odkládat 2tisíce měsíčně. Pamatuji si že jsem se ho výslovně ptala co když jeden měsíc nebudu mít a dam tam míň – odpověděl že není problém. Tak jsme se na to nechali ukecat :twisted: 4měsíce jsme platili pravidelně 2tisíce jenže pak přítel přišel o práci a začlo složitější období..nezaplatili jsme a on hned telefon že to neni zaplaceny a co si jako myslíme :-/ tak jsem mu zopakovala co mi tenkrát řekl a on že to není pravda že tohle se musí platit pravidelně…tak jsem řekla že to chci zrušit…začal s tím že mu budu muset zaplatit provize který on z toho měl a že to je až 20tisíc…pohádali jsme se a jeho nakonec vyhodili…s přítelem jsem na to bohužel zapomněla a až teď nám přišla nějaka upomínka že tam dlužíme :( chtěli bysme tu smlouvu ihned zrušit…nemáte s tím někdo zkušenost? Budeme muset doplatit co jsme nezaplatili? Díky…

Reakce:

martina1988
Zasloužilá kecalka 917 příspěvků 24.08.13 21:57

Určitě to budete muset doplatit a pak až to zkusit vypovědět. Taky jsme to nedávno řešily jen tedy mi platíme pravidelně a musíme ještě do ledna je tam nějaká doba kdy to teprve jde zrušit

SussieS
Ukecaná baba ;) 2287 příspěvků 24.08.13 21:58

Nejjednodušší bude přečíst si smlouvu :think: Kdybyste to tenkrát zrušili hned, bylo by to samozřejmě lepší, jemu byste žádné peníze dávat nemuseli, kravina jím vymyšlená :) Přečíst smlouvu, zajít na pobočku, přes OVB snad radši už neřešit

Anonymní  24.08.13 22:01

@SussieS přes OVB bych si nezaložila už radši nic…po našich i ostatnich zkušenostech…v pon­dělí to zkusíme vyřešit na pobočce
@martina1988 no jsem zvědavá co nám řeknou :( teď se to zrovna nehodí doplácet X tisíc

Váš příspěvek
TOPlist