Musíme doplatit dluh u OVB na spoření ING smart?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  24.08.13 21:42
ING smart

Hezky večer všem :mavam:
Minulý rok v listopadu jsme uzavřeli ING smart - kamarád dělal pro OVB finančního „poradce“, chtěli jsme si s přítelem spořit a že bysme chtěli stavebko nebo spořící účet. On přišel s ING smart že to bude pro nás výhodnější a je to supr! Chtěli jsme si odkládat 2tisíce měsíčně. Pamatuji si že jsem se ho výslovně ptala co když jeden měsíc nebudu mít a dam tam míň - odpověděl že není problém. Tak jsme se na to nechali ukecat :twisted: 4měsíce jsme platili pravidelně 2tisíce jenže pak přítel přišel o práci a začlo složitější období..nezaplatili jsme a on hned telefon že to neni zaplaceny a co si jako myslíme :-/ tak jsem mu zopakovala co mi tenkrát řekl a on že to není pravda že tohle se musí platit pravidelně…tak jsem řekla že to chci zrušit…začal s tím že mu budu muset zaplatit provize který on z toho měl a že to je až 20tisíc…pohádali jsme se a jeho nakonec vyhodili…s přítelem jsem na to bohužel zapomněla a až teď nám přišla nějaka upomínka že tam dlužíme :( chtěli bysme tu smlouvu ihned zrušit…nemáte s tím někdo zkušenost? Budeme muset doplatit co jsme nezaplatili? Díky…

Reakce:

martina1988
Zasloužilá kecalka 917 příspěvků 24.08.13 21:57

Určitě to budete muset doplatit a pak až to zkusit vypovědět. Taky jsme to nedávno řešily jen tedy mi platíme pravidelně a musíme ještě do ledna je tam nějaká doba kdy to teprve jde zrušit

SussieS
Závislačka 3232 příspěvků 24.08.13 21:58

Nejjednodušší bude přečíst si smlouvu :think: Kdybyste to tenkrát zrušili hned, bylo by to samozřejmě lepší, jemu byste žádné peníze dávat nemuseli, kravina jím vymyšlená :) Přečíst smlouvu, zajít na pobočku, přes OVB snad radši už neřešit

Anonymní  24.08.13 22:01

@SussieS přes OVB bych si nezaložila už radši nic…po našich i ostatnich zkušenostech…v pon­dělí to zkusíme vyřešit na pobočce
@martina1988 no jsem zvědavá co nám řeknou :( teď se to zrovna nehodí doplácet X tisíc

Váš příspěvek

Poslední články

Sladké mámení: 4 recepty na moučníky, po kterých se z vás baculka rozhodně nestane

Milujete sladké, ale odpíráte si ho, protože se snažíte shodit nějaké to kilo do plavek. Ale proč se tak trápíte? Jenže mlsat můžete i zdravě a bez výčitek. Těchto pět receptů vám už napoví, jak na to. Na nějakou tučnou pocukrovanou bombu ani nevzpomenete. číst dále >

Paní na úklid: Jak se domluvit, aby úklid byl podle vašich představ

Když máte poctivou paní na úklid domácnosti, stojí to za to, pochvalují si maminky na eMimino.cz. Chcete ji taky? Tak nevěřte hned na zázraky - napoprvé budete nejspíš kroutit hlavou, jestli byste to neudělala lépe. číst dále >