IVF

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  28.10.01 15:26
ivf

Na ceste za vysnenym… uzkost, strach, nadeje…???

Hledam nekoho k podeleni se o pocity, myslenky…

Reklama

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymni  01.11.01 11:08
ivf

Mila Misa!

Jsem moc rada, ze jsi se ozvala…

Neni jednoduche to vsechno drzet v sobe. co se tyka nas, nikdo z nasich blizkych o nasem ivf nic nevi a tak se rada podelim s nekym kdo je ve stejne nebo alespon velmi podobne situaci.

Pises, ze mas jedno nedokoncene ivf?

Nase prvni bylo v srpnu a uz ted jsme zacali na druhem. Kdy Vas ceka dalsi a jak se citis?

Pokud by se Ti psalo lepe vic anonymne, muzeme… e-mail???

Do te doby hodne stesti!!!

Anonymni  02.11.01 08:21
ivf

Ahoj,

som rada, ze si sa ozvala. Nedokoncene IVF znamena, ze som nereagovala na hormonalne injekcie, t.j. nenarastlo mi dostatocne mnozstvo vajicok. Bola som na IVF v septembri, a na dalsie pojdem az v januari. Preto iba v januari, lebo vraj treba cakat 3 mesiace, aby hormony dodavane v septembri prestali mat ucinok. Ak mas zaujem, mozem Ti cele moje IVF (ako to u nas prebehlo), napisat. Takisto by som bola zvedava na Tvoje skusenosti. Moja e-mailova adresa je: " .{target:_new>mi­sa69@szm.sk

Tak sa zatial maj.

}":[mailto:mi­sa69@szm.sk]

Anonymni  02.11.01 15:59
ivf

Ahojky muzete mi lepe objasnit co znamena pojem IVF??? Ted me ceka hormonalni odber krve.. Dekuji

Anonymni  02.11.01 17:56
ivf

Zdravim!

IVF - in vitro fertilization - mimotelni oplodneni (umele oplodneni).

Jinymi slovy spojeni vajicka a spermie, pozdejsi zavedeni, jiz embrya zpet.

Doufam, ze to takhle staci a pomuze.

Hodne stesti!

Anonymni  04.11.01 12:00
ivf

ahojte

uz som podstupila viackrat ivf v kosiciach, bezuspesne.

neviete mi poradit centrum, ktore ma najvyssiu uspesnost, ale skutocnu, nie na papieri.mozu to byt aj cesi.

dakujem

smutna

Anonymni  05.11.01 18:06
ivf

Ahoj!

Moc me mrzi, ze jsi zatim nemela uspech s IVF, ale urcite se drive nebo pozdeji zadari!!!

Ja s manzelem jsme prosli jedno IVF v zahranici a prave ted nas ceka druhe, tudiz nemam osobni zkusenost s zadnym centrem v Cechach ani na Slovensku.

Ale slysela jsem mnoho dobrych slov a chvaly na centrum GEST v Praze. Jejich adresa je www.sterilita.cz urcite se na tyhle stranky podivej a zvaz.

Hodne stesti!!!

Zdenek
Stálice 74 příspěvků 26.06.02 21:40
ivf

Na podruhe snad budu mit stesti…

Zdravim vsechny, kteri se dostaly na tyto stranky, at uz nahodou, nebo cilene…

Potrebovala bych trochu jakekoliv podpory, protoze se chystam v cervenci na DRUHY pokus sveho stesti.........

Prvni pokus byl zrusen, protoze jsem jedna z tech 3% pacientek, u ktere se objevil hyperstimulacni syndrom a povelkych bolestech, pri kterych vajicka prezrala mi zadne vajicka zpet jiz nevratili....­.....Vim,ze se to opet nemusi povest a proto mam strach.....Děkuji vsem za prispevky…KOCENA

Anonymni  10.07.02 15:31
ivf

Ahoj všem,

holky, podívejte se na www.rodina.cz/diskusní kluby/umělé oplodnění, žije to tam každý den, je nás tam hodně a rády uvítáme nové příchozí.

Elsa :wink:

Anonymni  17.07.02 20:17
ivf

Ahoj všem, čtu Vaše příspěvky a je mi ze všeho smutno. I mne potkal stejný osud jako Vás. Už 3. rok běháme s manželem po doktorech, teď nás za 14 dní čeká druhý pokus IVF - asi zase další zklamání, ale člověk musí věřit. Taky se snažím na „TO“ nemyslet, ale jak? Tenhle měsíc jsem měla cyklus 40 dní a tak jsem zase podlehla plané naději. Snad to nám všem vyjde. Je fajn se mít komu svěřit a vědět, že si vzájemně držíme palce. Cauky Beda

Šárka
Kecalka 418 příspěvků 14.11.03 22:15
ivf

zkopírováno z došlé pošty:

Zdravím všechny ty, které se snaží otěhotnět tak jako já.

Prodělala jsem několik pokusů IVF a zatím bez výsledků. Po posledním odběru vajíček jsem si nechala zamrazit 9 embrií a příští měsíc bych měla jít na transfér, ale nevím jaká je úspěšnost takového transféru, atak jsem se chtěla zeptat, jestli některá z vás tímto způsobem otěhotněla. Byla bych vděčná za každou zkušenost!!

Šárka
Kecalka 418 příspěvků 14.11.03 22:50
ivf

zkopírováno z došlé pošty:

Poraďte nám.

Mám 30 letou sestru, která od roku 1995 zkouší se svým manželem přijít do jiného stavu.Zdá se to být běžná věc, ale já už si opravdu nevím rady.Podstoupila mraky vyšetření (nemusím podotýkat, že nepříjemných a někdy i bolestivých) 3× uměle opld.Ten poslední pokus, kdy bylo napíchnuto vajíčko a vráceno byl snad nejhorší.Byl červenec ,já měla svadbu moje sestra byla v 9 týdnu, všechno vypadalo, tak užasně a nádherně.Po sobotě přišlo „pondělí“ a já vezla sestru na kontrolu do Pronatalu.Už v autě jsme si řikaly kam se pujdeme podívat na dětské hadříky atd.Všechno bylo tak krásné…Dorazily jsme k Pronatalu a sestra šla dovnitř, bylo vedro já čekala venku,když jí zavolali odešla jsem nastartovat auto.Řikala jsem si, že mamina potřebuje chládek, tak pustím klimatizaci.Po 20 min vyšla,nikomu bych nepřála ten pohled,myslele jsem, že mě to srdce utrhne.Seděla na schodech a plaka a plakala.Řikala jsem si, pane Bože proč? Proč si jí ho zase vzal? Ano! Druhý den musela okamžitě na interubci, protože plod se ve 2 týdnu přestal vyvíjet.Genetická vada.Teď už je sestra lepší, v tomto případě byl čas nejlepší lékař v opačném se dá říct, že je nejhorší…A já se Vás ptám ,zda má někdo podobný problém:sestře se netvoří vajíčka (min.), má prostředí které zahubí spermie .Je někde nějaká žena, která měla podobné či stejné problemy a povedlo se jí otěhotnět a donosit toho drobečka?????? Děkuji Jana Š.

Jipami
Nováček 1 příspěvek 09.02.12 09:06

Ahoj jsem tu nová…mám zasebou 1 ivf a ted čekám a čekám.

Dagík
Zasloužilá kecalka 821 příspěvků 03.03.12 16:04

Ahoj holky, ja jsem v teto diskuzi take nova, mam v patek po transferu, doufam ,ze to vyjde…ale jsem strasne nervozni :zed:

Dagík
Zasloužilá kecalka 821 příspěvků 03.03.12 16:06

Jipami,drzim pesti…

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Reklama

Poslední články

Děti a zdravá strava: Pozor, ať jim neškodí

Prakticky každý rodič ví, že velké množství cukru, slazené nápoje a jídlo z... číst dále >

Zpěv dětí, který vás ohromí

Všichni doma máme nadějné talentované hvězdy, které svým vybroušeným hlasem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čech Dubovický má nejhezčí tělo v Evropě a druhé nejkrásnější na světě

Bronzový Muž roku 2016 Miroslav Dubovický (25) uspěl na světové soutěži... číst dále >

Jsem nebezpečná tím, že vím, jak vydělat peníze, tvrdí zlodějka Zuzana

Osm měsíců sledoval televizní štáb život několika vězeňkyň ze tří českých... číst dále >

Reklama