Jak často se snažit :-)

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petulinka
Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 21.05.03 07:36

Ahojky všem,

vzhledem k tomu že se mi neustále honí hlavou otázka jak často je tak asi optimální se snažit ;-) při početí miminka a nikde v chytrých knížkách jsem to nenašla ráda bych se zeptala na Vaše názory.

Předem děkuji za odpovědi.

Petra

Reklama

Reklama

Reakce:

Romik
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 21.05.03 09:19

Ahojky Péťo,

hlásí se kolegyňka ze snažilek. Ve spoustě chytrých knížek se doporučuje snaženíčko obden. Před OVU by měly být asi dva dny pauza (aby se stačily vytvořit spermijky), ale něměla by ta pauza být delší než asi 5 dní (aby spermijky nebyly moc staré). V období poklesu teploty by mělo být snaženíčko každý den. To je věda, co?

Můj názor je ten, že by se hlavně ani jeden z partnerů neměl do ničeho nutit. Podle všeho se mimi podaří stejně v době, kdy myslíš na něco úúúplně jiného než na to, jestli se snažíte ve správný čas.

Držím palce.

Romík.

schamka
Ukecaná baba ;) 1089 příspěvků 21.05.03 09:31

Ahoj " .{target:_blank>tu najdes diskusiu, kde su prispevky aj na tuto temu. Uspesne snazenie! ;o)

predsnazilka Jana}":[http://www.babetko.sk/…iew_page.php?…]

Anonymni  30.07.03 10:28

ahojki,nejlepsi zapadnuti do gravidity je 14 dni po menstruacnim cyklu,musis si to vypocitat ale jen jestli mas pravidelny ciklus

Toffifee
Zasloužilá kecalka 622 příspěvků 30.07.03 18:46

Ahoj.

Pravdu má Romik. Nejlépe á 2 - 3 dny.

Ideální je to nechat náhodě, milovat se, když máš chuť a ono to přijde samo. Nejhorší je na to intenzivně myslet. Psychika je velký prevít. Velké snaženíčko je taky na škodu.

Já vím, ono se to lehce řekne: nemyslet na to! Taky jsem to zažila. Jeden měsíc jsem ale měla úplně jiné starosti a najednou to bylo! :o)

Zuzka a Valentýnka (skoro 7 týdnů)

Maxik
Povídálka 45 příspěvků 01.08.03 13:07

Ahojky holky, já nemám vůbec načtené knížky.Otěhotněla jsem vlastně hrozně rychle a až teď zpětně se musím pídit po tom,kdy to asi tak bylo.Ale pokud vám to pomůže,dám vám radu,jak se to stalo mně. Jela jsem se svými bývalými spolužačkami jako tradičně každý rok na dovolenou k moři s aerobikem, přítele jsem na těch 10 dní nechala doma a jela si odpočinout s holkama.To jsou výborné dovolené,pokecáme si,máme dýchánky na balkonu a probíráme všechno možný.Z dovolené jsem se vrátila a zřejmě jsem byla v polovině cyklu.No,asi si umíte představit,jaké to bylo po těch 10 dnech odloučení.Nějak jsme zapomněli na ochranu a o několik dnů později jsem to tak nějak začala zjišťovat.Teď jsem v 10.TT a strašně se těšíme!Sice se nám trochu převrátil život naruby,ale stojí to za to. Takže dávám radu - jeďte si odpočinout od přítele,zapomeňte na všechny starosti, tělo změní klima, což prý taky ovlivňuje početí, a pak to třeba přijde a ani to nebudete vědět :o)) Přeju moc úspěchů a držím palečky! Pa Maxik

Anonymni  04.08.03 06:30

Maxik ma pravdu, nejlepsi je se nesnazit, udelat nejakou ztrestenost, aby „to“ pak bylo co nejuzasnejsi a nemusite myslet na nejaky plodny dny, ci jestli uz se stihly nastradat spermie. Je to hodne o psychice. Ona totiz potvurka ovulace leckdy prijde i v jine dny, kdyz se provede ta ztrestenost…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Na co se zaměřit při pořizování výbavičky?

Termín porodu se pomalu blíží a vy už začínáte pomalu nakupovat výbavičku?... číst dále >

Průvodce dětským táborem: Jak sbalit a překonat stýskání

Tábory jsou místem, kde děti zažívají ta nejlepší dobrodružství. Jsou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na ulici je poznáte stěží, 7 typů singles: od mamánků po samožery

Nezadaného muže s jistotou na ulici nepoznáte. Špinavé boty mohou mít... číst dále >

Nalokalo se dítě při koupání vody? Dejte pozor na sekundární tonutí

Sekundární tonutí je celkem vzácný úkaz, o kterém je ale rozhodně dobře... číst dále >

Reklama