Jak dlouho ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alusha
Kecalka 173 příspěvků 25.11.02 16:44
Jak dlouho ?

Holky, po jak dlouhé době se Vám povedlo otěhotnět ? Alča

Reklama

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Stepinka
Povídálka 31 příspěvků 25.11.02 17:00
Jak dlouho ?

Není to případ můj, ale mé tety. Několik let se s manželem pokoušeli o mímo, ale po lékařském sdělení, že plodnost jich obou je výrazně snížená, tudíž že spolu dítě mít nebudou, požádali o adopci. Na mimčo čekali sedm let a když si Mirečka přivezli domů, zjistila teta, že je těhotná. K Mirečkovi přibyla Alenka a nikdo by nepoznal, že nejsou vlastní sourozenci. Někdy stačí trochu míň chtít, psychika je prevít! Moc jsem nepomohla, ale aspoň popřeji hooooooodně štěstí.

Olča

Anonymni  26.11.02 09:03
Jak dlouho ?

Snažíme se 2 roky a pár měsíců. Za sebou 2× IVF, léčitelé - problém není zřejmě žádný, už víme, že to funguje, jen se to snad někdy konečně udrží.

Držím palce!

Dandy :wink:

Anonymni  27.11.02 10:57
Jak dlouho ?

Tak po tak dlouhé době to by mělo už vyjít !! Takže přeji hoooodně štěstíčka a pevné nervy. My jsme se teprve začali snažit, ale jelikož to napoprvé nevyšlo, bylo to strašně velké zklamání. Už už jsem si totiž myslela, že to vyšlo. Prostě vsugerování si těhotenství jde strašně lehce. Máte s tím taky nějaká zkušenost - s tou sugescí těh. příznaků ? Alča

Anonymni  27.11.02 16:38
Jak dlouho ?

Ahoj Alčo,

mám podobný problém jako ty, taky zkoušíme a na poprvé to nevyšlo i když jsem měla všechny příznaky, akorát jsem nezvracela, ještě k tomu se to opozdilo o tři dny a tak jsem byla šťastná a najednou to přišlo tak jsem i uronila slzičku. Jinak ta psychika je hodně důležitá. Ono se dobře řekne nemyslet na to. Člověk chce , aby ten tvoreček přišel do klidu, do zařízeného pokoje, do finančně zajištěné rodiny a jak to dopadne většinou to nejde hned. Ale musíme to zvládnout. To půjde neboj. Držím palce.Irča

Anonymni  27.11.02 18:54
Jak dlouho ?

Nám se to povedlo po čtyřech měsících. Chápu tvé pocity, já už taky začala propadat panice, že to nepůjde. Tím si projde asi každá, když to nevyjde hned na první pokus, ale chce to trošku trpělivosti a určitě se mimísek povede. Držím pěsti. Markéta

naivnikacatko
Kecalka 140 příspěvků 27.11.02 19:00
Jak dlouho ?

ahoj :) my byli uspesni po 9 mesicich - asi po tom, co jsem uz byla u doktorky a ta prohlasila, ze me vysetrovat nebude, az po roce marneho snazeni. takze jsem si rekla, ze teda budu muset jeste ctvrt roku pockat a pak se bude neco dit. no.. a delo se hned 8O) a s tou opozdenou menstruaci - me se opozdovala kazdym mesicem vic a vic. driv jsem ji mivala po 25 dnech a tu posledni az po 43 :)) drzim palce

naivni kacatko

Anonymni  28.11.02 10:54
Jak dlouho ?

Děkuji za podporu. Je dobré vědět, že člověk v tom není sám.

Slyšela jsem, že když se menstruace hodně opožďuje, že nemůže dojít k oplodnění i přesto, že jsou oba partneři zdávi, jelikož se vajíčko pořádně neuhnízdí. Nevítě některá o tomto problému ? Já mám totiž MS docela nepravidelnou. Naposled jsem to dostala po 7 dnech . Nebo je to blbost ? Naivní káčátko píše, že také mělo nepr. MS a otěhotnělo, tak nevím. Alča

Anonymni  28.11.02 11:23
Jak dlouho ?

Ahoj Alčo.

Měla jsem podobný problém. Několik let jsem brala hormonální antikoncepci a po jejím vysazení jsem mentruaci nedostala vůbec. A protože jsme plánovali mimčo, tak jsem chodila stále na prohlídky a na provokačky. Zjistili mi, že mám málo progesteronu. Taky jsem si měřila bazální teploty a lékař mi řekl, že po injekci je cyklus vždycky normální a že otěhotnět můžu. Po třech měsících se to zdařilo a nyní jsem v devátém týdnu těhotenství. Držím Ti palce, aby bylo všechno v pořádku.

S pozdravem Katka.

Anonymni  28.11.02 11:37
Jak dlouho ?

Ahoj všichni.I já mám bohužel zkušenost se vsugerováním si, že jsem těhotná.Před 2 měsíci jsme se s přítelem rozhodli, že chceme mimčo.Menstruace se mi dostavila až po 5-ti dnech…bylo snadné uvěřit, že to vyšlo hned.Dnes už mám zpoždění 7!!dní a jsou to muka- bojím se zklamání,tak se snažím být „nad věcí“, ale je to TAK TĚŽKÉ!! :-(

Anonymni  28.11.02 12:11
Jak dlouho ?

Úplně Tě chápu !! Když se zpozdí MS je to velká naděje a když pak přijde tak velké zklamání. Já to taky nedostala 7 dní a těch 7 dní … to byla muka. Celých 7 dní jsem se pozorovala jestli jo nebo ne … Teď to budeme zkoušet na druhý pokus,tak jsem zvědavá. Strašně bych si přála, aby mi vyšel pozitivní TT. Držím palce, ať se nám to všem co si miminko přejeme, zadaří. A ono se určitě zadaří :)), musíme být optimistky. Alča.

Anonymni  26.03.03 15:01
Jak dlouho ?

Ahoj holky,

Nejsem klasicky pripad do teto diskuse, protoze problem s otehotnenim jsem nemela.

Radim Vam pouze se na vec moc neupinat, psychika je fakt potvora.

Znama otehotnela po 4 letech leceni, pote co vy:,–(ila leky a konecne si odpocala od „nervu“ z doktoru a z nekonecneho cekani!!

Preji Vam moc a moc uspechu, klid a pohodu!!

Drzim palce

Zdenka

MoniC
Povídálka 21 příspěvků 27.03.03 08:41
Jak dlouho ?

Asi se sem moc nehodím, HA jsem brala během deseti let jen sporadicky. Zatím jsme s mojí paní doktorkou nenašly takové, které bych snášela. Po každých mě druhý měsíc začne bolet hlava tak, že antikoncepce je zbytečná :D

O mimčo jsme se s manželem snažili půl roku. Dokud jsem se na to soustředila a pozorovala, bylo to neúspěšné a depresivní, protože jsem vždycky žila v představě, že to prostě musí vyjít na první pokus. Po půl roce (o Vánocích) jsem to hodila za hlavu, začala plánovat letní dovolenou. Hned jsem otěhotněla. I když se to nakonec nepovedlo, přišla jsem o mímo v 11. tt, radím všem, moc se na těhotenství nesoustředit a najít si další bohatý program. Teď čekám na uplynutí tříměsíční pauzy, abychom se mohli pokusit o další těhotenství, ale pak hned začnu tuto teorii uplatňovat na sobě :)))

Všem hodně úspěchů do snaženíčka. MoniC

Anonymni  27.03.03 12:53
Jak dlouho ?

Ahoj Ado!

Také jsem jeden čas brala Proveru na srovnání menstruace, ale ani to mi tenkrát nepomohlo. Po jejím vysazení jsem měla opět problémy a protože jsme v té době mimčo neplánovali, brala jsem znovu Cilest. A jak už jsem psala, po jeho vysazení zase nic. Takže jsem chodila na provokačky - Agolutin a měřila si bazální teplotu. Podle té teploty vypadalo vše dobře, ale protože jsem měla podle krevních testů málo Progesteronu, musela jsem chodit na injekce. Ale asi po třech měsících se to povedlo. Teď jsem ve 26.týdnu a vše by mělo být v pořádku. Držim Ti palce!

Ahoj Katka

Erzicka
Povídálka 20 příspěvků 31.03.03 15:15
Jak dlouho ?

ahoj Ali,

držím palečky, aby Vám to vyšlo. Nám se to podařilo 4. měsíc po vysazení ha. Taky jsem propadala panice. Asi mně pomohlo to, že byly vánoční svátky a člověk se nestresoval v práci a byl v pohodě doma. Ani jsem to nečekala a najednou to bylo tady. Doktorka mi to potvrdila až v 6. týdnu těhotenství. Eržička

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Děti a zdravá strava: Pozor, ať jim neškodí

Prakticky každý rodič ví, že velké množství cukru, slazené nápoje a jídlo z... číst dále >

Zpěv dětí, který vás ohromí

Všichni doma máme nadějné talentované hvězdy, které svým vybroušeným hlasem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem nebezpečná tím, že vím, jak vydělat peníze, tvrdí zlodějka Zuzana

Osm měsíců sledoval televizní štáb život několika vězeňkyň ze tří českých... číst dále >

Láska se zajíčkem. Velké rozdíly vztahu neprospívají, tvrdí psycholog

Muž si najde partnerku mladší o generaci, a nikoho to nenadzvedne. Zato když... číst dále >

Reklama