Jak jsem na tom?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  15.01.02 10:54
Jak jsem na tom?

Všem kdo se pokouší o mimčo držím palce.

Já jsem teď v situaci, že nevím. Jsem tři a půl roku po operaci-10cm velká cysta, odebraný vaječník, vejcovod. Pak lázně. Od té doby se snažíme o miminko, ale stále nic. Už jsme podstoupili řadu vyšetření (spermiogram u partnera, já laparoskopii, odebírali mi vzorky z dělohy) a stále nic. Podle všeho jsme oba v pořádku. Naposled to bylo loni v dubnu. Od tý doby jsem se na to vykašlala a rozhodla se to zatím neřešit. Je mi 25 a snad mám ještě chvíli čas.

No a tenhle měsíc jsem nedostala menzes (už se mi to stalo několikrát a nic). Na zkoušku jsem si koupila test…

A jsem podle něj těhotná. Můj gynekolog mě moc nepotěšil, dokud nebudou výsledky krve, nemůže mi nic říct. A testy?Prý nejsou spolehlivý. Děsně se bojím, že zase …

Zatím jsem to nikomu neřekla (kromě partnera), bojím se, že to zakřiknu.

Prosím, držte mi palec! AŤ VYDRŽÍM TO ČEKÁNÍ.

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  15.01.02 11:42
Jak jsem na tom?

Ne, ne. Jen neházet flintu do žita. Dnes jsou testy velmi spolehlivé. Pokud nechcete čekat na výsledky krve, zopakujte si test znovu. Pokud bude opět pozitivní, máte to na 99,9%. A najděte si jiného gynekologa. Jeho rekce by mě taky uzemnila.Místo rady Vás podráží. A jestli jste už měsíc těhotná, tak by to měl gynekolog i pohmatem zjistit. Přeji Vám hodně štěstí!undefined

Anonymni  22.01.02 11:02
Jak jsem na tom?

K mému příspěvku z 15.1.

Tak už je to tady!

Jsem opravdu těhotná!

Takže vlastně už nepatřím do těchto diskusí. Ale vím, jaké to všechno je.

A myslím na všechny a přeju jim to stejný štěstí co prožívám já.

Anonymni  10.03.02 18:35
Jak jsem na tom?

Ahoj holky,je to otřesné čekat.Já čekám již 4.roky.Před rokem jsem se rozvedla a nyní mám ohromného přítele,ale nevede se!Lékaři si toho do 30.let nevšimnou,a od 30.let to asi nemá smysl.Tak mi to bylo řečeno.Mám problémy s vaječníky a vůbec bolesti.Menses je pravidelný asi tak 13.den v měsíci. Jen už nevím kam se obrátit,a ským se poradit.Poradí někdo????????Smazik

Zdenek
Stálice 74 příspěvků 10.03.02 20:12
Jak jsem na tom?

Ahoj Smaziku, mužež se zkusit přímo obrátit na některé odborné pracoviště " .{target:_blan­k>jejích seznam je tady. Lidi, kteří se právě na ně obrátili, jsou velmi mile překvapeni jejich přístupem a snahou pomoc , kterou někteří lékaři postrádají. :roll:}":[http://www.emimino.cz/article.php?…]

Anonymni  27.07.02 22:37
Jak jsem na tom?

: :cry: Ahoj Jmenuji se Lucka, a všem vám přeju ať nedopadnete jako já. Chtěla bych moc miminko, ale přišla jsem o vaječnáky a o dělohu a vím že pro mě už není žádná naděje. A tak chci říc jen jedno všem vám držím palce!!!!

smishek11
Povídálka 21 příspěvků 05.01.12 10:22

ahojky jsem tu nová a chci se poradit .měla jsem to dostat 28.12.2011.stik jsem mela1.1.2012.jim jak blazen chovám se jak cvok ale dostala jsem to dnes můžu být i přesto těhotná?

smishek11
Povídálka 21 příspěvků 05.01.12 10:23

držím palečky

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Děti a zdravá strava: Pozor, ať jim neškodí

Prakticky každý rodič ví, že velké množství cukru, slazené nápoje a jídlo z... číst dále >

Zpěv dětí, který vás ohromí

Všichni doma máme nadějné talentované hvězdy, které svým vybroušeným hlasem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jitky: Jsem těhotná. Přítel chce naše dítě vychovávat s jinou

Jsem zasnoubená a čekám dítě. Bohužel jsem se snoubencem nešťastná a nevím,... číst dále >

Rozčilená Wrightová: Slíbili mi stejné peníze jako kolegovi a dali mi méně

Herečka Robin Wrightová (51) měla za seriál Dům z karet slíbené stejné peníze... číst dále >

Reklama