Jak na škytavku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Radina
Ukecaná baba ;) 1072 příspěvků 28.07.04 10:21
Jak na škytavku?

Poraďte mi, prosím, naše holčička má skoro po každém kojení škytavku. Hned po tom, co si odříhne, začně škytat. Manžel má na ni speciální chmat: vezmě ji pravou rukou mezi nožička přes páteř a drží jí hlavičku a levou rukou jí prostrčí pod páteř. Za pár vteřin má Bětka po škytavce, ale mně to prostě nefunguje ,namám takové ty chlapské tlapy :D . Má některá z vás trik jak miminko zbavit škytavky po maminkovsku? Pomáhá prý napít se s předpaženýma rukama, no ale realizujte to při kojení :D :D
 Radka

Reakce:

Gabika  28.07.04 11:00

Ahoj Radka,

mám s Radečkom rovnaký problém. Na rodine.cz doporučujú pri škytání po kojení dať miminku ešte pár hltov napiť. Robím to tak, že keď začne Radeček škytať, ešte si ho na chvíľu priložím k prsu, z ktorého práve dopil a po chvíli ho to prejde.

Gabika

Lajka
Kecalka 296 příspěvků 28.07.04 18:05

Ahoj holky,

u nás byl podobný problém. Radili mi taky ještě pár „loků“ nebo změnit polohu miminka. No, nepomáhalo nic – Anička si klidně škytala i při tom „přikojování“. Přišla jsem ale na to, že ta škytavka ji (narozdíl ode mě) nijak netrápí. Tak jsem to pustila z hlavy a byly jsme spokojené obě. Teď má Anička bez dvou dní 7 měsíců a občas si ještě zaškytá, ale „vadí“ to jen babičkám, malá se tváří vesele a škytání nijak nebere na vědomí.

Lajka

katjac
Nováček 9 příspěvků 02.08.04 09:26

ahoj holky, mě se v poslední době osvědčilo na škytavku trochu mateřského mléka a je po ní.

Anonymni  22.08.04 21:30

Ahoj, na škytavku nám v nemocnici poradili buď dokojit nebo pohoupat. Osvědčilo se nám syna vložit do autosedačky a v ní ho pohoupat, nebo jednoduše houpat na rukou. Ale nefunguje malé houpání.Chce to houpat ze strany na stranu a to pořádně. Nejdřív jsem se bála, že se po jídle poblinká, ale nikdy se tak nestalo. Jen ty babičky se mračili, co je to za metodu, ale pokaždý zabrala.

Váš příspěvek

Poslední články

Víte, co doma dýcháte?

Mladí manželé začali řešit problémy s mravenci, přitom se náhodou dozvěděli o možném nebezpečí vysokých koncentrací formaldehydu, tedy látky, která způsobuje zdravotní potíže. číst dále >

Co vám pomůže při infekci močových cest?

Urologické problémy patří mezi témata, o kterých se stydíme mluvit a snažíme se je spíše přehlížet. Přitom jde o velmi nepříjemné potíže, které je nutné řešit co nejdříve, protože jinak mohou přejít do chronického stadia. číst dále >

TOPlist