Jak na škytavku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Radina
Ukecaná baba ;) 1072 příspěvků 28.07.04 10:21
Jak na škytavku?

Poraďte mi, prosím, naše holčička má skoro po každém kojení škytavku. Hned po tom, co si odříhne, začně škytat. Manžel má na ni speciální chmat: vezmě ji pravou rukou mezi nožička přes páteř a drží jí hlavičku a levou rukou jí prostrčí pod páteř. Za pár vteřin má Bětka po škytavce, ale mně to prostě nefunguje ,namám takové ty chlapské tlapy :D . Má některá z vás trik jak miminko zbavit škytavky po maminkovsku? Pomáhá prý napít se s předpaženýma rukama, no ale realizujte to při kojení :D :D
 Radka

Reakce:

Gabika  28.07.04 11:00

Ahoj Radka,

mám s Radečkom rovnaký problém. Na rodine.cz doporučujú pri škytání po kojení dať miminku ešte pár hltov napiť. Robím to tak, že keď začne Radeček škytať, ešte si ho na chvíľu priložím k prsu, z ktorého práve dopil a po chvíli ho to prejde.

Gabika

Lajka
Kecalka 296 příspěvků 28.07.04 18:05

Ahoj holky,

u nás byl podobný problém. Radili mi taky ještě pár „loků“ nebo změnit polohu miminka. No, nepomáhalo nic – Anička si klidně škytala i při tom „přikojování“. Přišla jsem ale na to, že ta škytavka ji (narozdíl ode mě) nijak netrápí. Tak jsem to pustila z hlavy a byly jsme spokojené obě. Teď má Anička bez dvou dní 7 měsíců a občas si ještě zaškytá, ale „vadí“ to jen babičkám, malá se tváří vesele a škytání nijak nebere na vědomí.

Lajka

katjac
Nováček 9 příspěvků 02.08.04 09:26

ahoj holky, mě se v poslední době osvědčilo na škytavku trochu mateřského mléka a je po ní.

Anonymni  22.08.04 21:30

Ahoj, na škytavku nám v nemocnici poradili buď dokojit nebo pohoupat. Osvědčilo se nám syna vložit do autosedačky a v ní ho pohoupat, nebo jednoduše houpat na rukou. Ale nefunguje malé houpání.Chce to houpat ze strany na stranu a to pořádně. Nejdřív jsem se bála, že se po jídle poblinká, ale nikdy se tak nestalo. Jen ty babičky se mračili, co je to za metodu, ale pokaždý zabrala.

Váš příspěvek
TOPlist