Jak najít dobriu gyn.ordinaci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  16.05.03 17:00

Ahoj holky, chci se Vászeptat jestli nevíte o nějaké dobré gyn.ordinaci.Ja jsem do teď chodila do Gestu, kde jsem byla celkem spokojená .Problém je akorát v tom , že se tam platí 500,– za každou návštěvu .Ten poplatek je za nadstandartní nezdravotní služby.Což je např.když máte žízen dají Vám vodu nebo juice někdy nabízejí i kávu, bonbon apod.Zavolaj Vám i taxi, ktery si už platíte samozřejmě samy.Protože tyto služby moc nevyužívám a nyní jsem na M.D. a na gyndu chodím docela často , takže mi tol eze opravdu docela dost do peněz.Prosím poraďte kde v Praze najdu levnější a taky dobrou gynekologii.Dí­ky Míša

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  19.05.03 13:23

Chtěla bych se zeptat na to samé, ale v Brně. Gynekolog, ke kterému chodím, chodí pravidelně pozdě a pak dělá rychle, rychle… To se mi moc nelíbí, hlavně když jsem teď těhotná. Když jsem si k němu jednou za tři měsíce šla pro práška, tak se to dalo přežít.

Alfinka
Stálice 65 příspěvků 19.05.03 16:55

Ahoj, v Praze je velmi dobra gynekologie na Jižnim měste- stanice metra C- Chodov - Poliklinika Šustova. V druhem patře je Gyncentrum. Přístup personálu se mi zdá fajn, interiéry jsou pěkné, ultrazvuk je v jedné z ordinací, krerou si lékaři střídají. Můžeš si vybrat z několika lékařů, já jsem chodila k Dr. Zárubové a byla jsem spokojena.

Mám ovšem taky dotaz, protože jsem se přestěhovala do Zlína, kdo máte kde jaké zkušenosti ve Zlíně?

Anonymni  22.05.03 08:08

Ve zlíně je dobrý dr. Beran , ale bere pouze těhotné, nebo ty, co nemohou otěhotnět.

Dahlia
Nováček 2 příspěvky 29.05.03 12:29

Nedávno jsme se přestěhovali do okolí Kladna a já sháním nějakého gynekologa. Můžete mi, prosím, někdo poradit a doporučit? Děkuji.

Mon
Nováček 2 příspěvky 29.05.03 20:21

Ahojky,

odpovídám podle vlastní zkušenosti. V Praze je (podle mě) výborné Gyncentrum, které je nejenom na Jižním Městě, ale také v Hloubětíně, na Praze 9. Chodím tam už asi 6-7 let a jsem velmi spokojená. Platí se roční poplatek 500,– Kč (který je uváděn jako dobrovolný). Já ho tedy platím naprosto dobrovolně, protože mi to připadá jako ne mnoho za péči, kterou tam dostávám. Jsem nyní v období 3. těhotenství a opravdu si nemohu stěžovat na přístup „svého“ lékaře, sestřiček i recepčních. Je to pro mě naprosto nesrovnatelné s předešlými zkušenostmi z běžných obvodních gynekologických pracovišť (byť zdarma).

Zdraví Monika

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpěv dětí, který vás ohromí

Všichni doma máme nadějné talentované hvězdy, které svým vybroušeným hlasem... číst dále >

Kouzelné Jeseníky: S rodinkou na rozhlednu i do galerie soch pod širým nebem

Léto je perfektním ročním obdobím pro objevování krásných koutů naší... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rozčilená Wrightová: Slíbili mi stejné peníze jako kolegovi a dali mi méně

Herečka Robin Wrightová (51) měla za seriál Dům z karet slíbené stejné peníze... číst dále >

Poradna: Vadí mi, že mé dospělé děti postihla tetovací mánie

Možná vám bude připadat můj dotaz malicherný, ale nemůžu si pomoct. Jsem... číst dále >

Reklama