Jak naučit chlapa chodit včas?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veronika1990
Kecalka 184 příspěvků 21.11.12 18:47
Jak naučit chlapa chodit včas?

Holky, nemáte nějaký nápad, jak naučit chlapa, aby chodil včas. Ten můj má opravdu hodně práce po celou dobu, co se známe. Je to podnikatel a já taky, takže vím, jaké to je – makat od nevidim do nevidim. Ale on má výpluvu vždy a né že by se mi to stávalo běžně. Když to přeženu – nechci zařívat to, že uvařim oběd a bude z něj večeře… :nevim: :nevim:

Ví, jak mi to vadí a snaží se s tím něco dělat – ale například dnes jsme měli společně naplánovaný odpočinkový den, do 3 hodin jsme dá se říct pracovali, pak přítel odjel na nákup, ptal se jestli pojedu také – ale řekla jsem, že né, že to zvládne snad sám (mělo to být cca na hodinku a půl), protože jsem prala. A smířila se s tím, že odpočinek bude večer – ale stále není doma. Setkal se s nějakými známými ze staré práce a napsal mi, že se zdrží, tak jsem chtěla, aby mi napsal v kolik přijde. Normálně bych na něj vyjela – ale řekla jsem si, že tudy cesta nevede… Tak jsem mu napsala, aby mi napsal v kolik přijde domů, abych zbytečně nečekala, že vařím večeři. Napsal v půl osmé? Tak jsem mu mile odepsala, že ho budu čekat s večeří v půl osmé :o) Sama jsem si řekla – že bude lepší, když nechám rozhodnout jeho a připsala sjem mu, ať hlavně ten termín dodrží. No ale už te´d mám strach, že se opozdí :D :-D mě je to celkem i jedno – vadí mi to, že slíbí, že přijde v určitou hodinu a nebo řekne něco neurčitého – abych se já nemohla cítit dotčeně – že mě zklamal – poví uvidím, jak mi to vyjde – ale to mě hrozně rozčiluje. Nebaví mě už všude chodit pozdě a čekat na něj i hodinu či déle. :nevim: Občas se nezpozdí, ale to je spíše výjimka.

Nevíte co s tím? Já vidím, že se snaží – ale proč mu to nikdy nevyjde? Mám taky práce jak nad hlavu – ale v tomhle jsem zásadová a snažím se všude být i o 10 minut předem. :roll: :roll: Nenapadá Vás nějak – jak ho to naučit :D? Jednou jsem využila i toho, že jem řekla, že je kino o hodinu dříve – protože jsem nechtěla zase zmeškal trailery jako obvykle – a tak jsme hodinu tam museli čekat – protože se zrovna muž nespozdil :D :-D tak nevím

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Silence
Ukecaná baba ;) 1745 příspěvků 21.11.12 18:52

Nějak nechápu, co vlastně řešíš :). Pokud Ti vadí, že nedrží slovo a neustále mění plány, případně dává přednost kde čemu před Tebou, tak mu narovinu (v klidu, bez scén, tak aby to vnímal) vysvětli, že Tě to mrzí a že Ti tím ubližuje, tak ať to nedělá.

ivulk
Zasloužilá kecalka 780 příspěvků 21.11.12 19:03

Nevím jestli je to jen špatně napsané, ale mě někdo říkat v kolik mam být doma tak s ním asi nejsem..kdybych potkala kamarádku a šla si sní někam sednout tak určitě nevim v kolik hodin přijdu..a odcházet jen proto, že jsem pod nátlakem musela napsat nějakej termín nevim no.. :roll: asi jsem divná :lol: ale tak jak často se stane, že nečekaně někoho potkáte… jestli to dělá pravidelně tak bych v tom asi začla hledat něco jiného..

Veronika1990
Kecalka 184 příspěvků 21.11.12 19:05

Když ono to má vždycky tak logické vysvětlení :D :-D Jako já to chápu, že po 5 letech potkal partu s kterou x let pracoval – tak, že s nima chce pokecat.

Ale přijde mi, že je toho na něj tak hrozně moc – snažila jsem se to nejdřív vyřešit tak, že jsem začala hodně věcí dělat za něj – ale také jsem zjistila, že to je na hovno – že jsem jenom nervozní a naštvaná… že to nikam nevede.

No to už jsem mu řekla, že mi to vadí :-( řekl mi, že to chápe a že se pokusí to nějak zkorigovat, což dělá – ale pořád je to 60% pozdě 30% tak nějak včas 10% – z té věci sejde úplně.

Ale některé věci fakt nechápu. To už je třeba dřív – a vím, že je to pravda – jemu třeba došel benzín (pak i jednou se mnou) a tím se toho hodně zdrží že, nebo zapomene na nějakou věc a musí se vracet (prostě toho je tak moc – že i kdyby šrotoval 24 hodin denně – tak ty věci nedodělá). Je pravda, že teď se jednoho projektu zbavíme – takže času bude snad víc, ale.. nevim :-D

Veronika1990
Kecalka 184 příspěvků 21.11.12 19:07

Tady nejde o to, že bych mu říkala v kolik má být doma – ale už před 2 dnama jsme se dohodli, že si dnes uděláme pohodu doma a budeme lenošit spolu :nevim: O to jde – že já mám pak pocit, že je všechno přednější než já, přitom mi tvrdí, že né – že já jsem ta nejdůležitější a v mnoha ohledech mi to dokazuje. Jen právě to, že nečekaně přijdou kamarádi a náš plánovaný večer se zruší třeba – to je to, co mi vadí.

Anonymní  21.11.12 19:12

Hele, já to svého manžela učím už 8 let. On a jeho matka žijí v jiném časoprostoru… Když jsme se domluvili na kině, tak já stála před kinem a on volá, že za deset minut je u mě a byl třeba na druhém konci prahy… Jeho máti to samý. Volá, že jestli muže přijet vozit, tak já malého nakojila, nachystala do kočárku, čekám, čekám a 20min po domluveném čase mi volá, že UŽ je 20min ode mě. Takže to dopadlo tak, že vozila cca 45 min, protože pak měl malý zase hlad. A tchýně byla naštvaná, že to si teda moc nepovozila… Nepochopila, že je to tím, že když se domluvíme, tak prostě musí přijít včas, nebo s menším zpožděním než je skoro hodina… No a více už vozit nepřišla… :)

můj názor je, že pokud to tak má, tak šance na úplnou nápravu je mizivá!

jizvíková
Extra třída :D 12417 příspěvků 21.11.12 19:19

Zmenit se neda a je to dedicne, chjo

kalomi
Ukecaná baba ;) 1182 příspěvků 21.11.12 19:20

Taky se přidám, mám to samé, je tak zvykly taky od svoji matky, a taky to tak vychází že jednou z deseti se podaří, zbytek se vždy spozdí s tisice vymluv, to je prostě v nich a oni to nepochopí že nám to může až tak vadit, a je to už 10 let :zed: :zed: takže si budeš muset zvyknout a počítat s tím :lol:

Lenka512
Kelišová 6593 příspěvků 21.11.12 19:22

Teď je zima…domluv si s ním sraz někde venku a zpozdi se taky o hodinu…ať si tam mrzne a vidí, jaký to je… třeba mu to pak dojde :mrgreen:

Tímhle vyhrožuju příteli, že to jednou udělám…nebo až bude potřebovat někam důležitě třeba odvézt nebo tak, tak ho v tom nechám vymáchat…zatím to na něj platí…
On třeba nemá časovej odhad – řekne minutku a je to 15 minut :cert:

Kelsey
Vesmírná mluvilka 32433 příspěvků 21.11.12 19:23

Po přečtení nadpisu jsem se lekla, že má problém doběhnout na wc 8o 8o 8o :mrgreen:.
Jinak nevím co ti poradit, snad jen si z mužem promluvit :kytka:

Veronika1990
Kecalka 184 příspěvků 21.11.12 19:24

Anonymko :D :-D

Jojo to je přesně ono – on mi poví, že je na cestě za mnou – a ta cesta travá třeba hodinu místo 10 minut. K nám je to z prahy tak 30 minut – a my si telefonujeme a on mi řekne, že je v praze, tak – že se sejdeme za 15 minut, tak mu vysvětluji – že cesta trvá přece 30 minut – a on, že né, že už je na cestě( v krámě!!), tak že za 15 minut :D pak mi volá za 45 minut, že už je na místě. Přítom, když jsme si prvně telefonovali – tak jsem mu řekla, že nečekám a jdu si to zařídit sama – že na to nemám čas – aby to trvalo další hodinu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Veronika1990
Kecalka 184 příspěvků 21.11.12 19:27
@Lenka512 píše:
Teď je zima…domluv si s ním sraz někde venku a zpozdi se taky o hodinu…ať si tam mrzne a vidí, jaký to je… třeba mu to pak dojde :mrgreen:Tímhle vyhrožuju příteli, že to jednou udělám…nebo až bude potřebovat někam důležitě třeba odvézt nebo tak, tak ho v tom nechám vymáchat…zatím to na něj platí…
On třeba nemá časovej odhad – řekne minutku a je to 15 minut :cert:

:-D :D no já se obávám, aby to nedopadlo tak, že bych tam ještě umrzla já :D :-D :D no on by byl zalezlej někde v autě – takže tam by si přitopil – to bych ho moc nevytrestala :nevim: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

No já jsem to začala dělat tak, že čekám 20 minut, to mu oznámím – že pak jdu dělat něco jiného – no a on to tak přijme nějak a nebo to nechápe a vyčítá mi, že já se nenechám zastihnout :D jenomže já taky nemůžu celej den čekat a být zastihnutelná dle jeho libosti, že :D

Veronika1990
Kecalka 184 příspěvků 21.11.12 19:28

@IvkaH

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

HEZKÉ, OPRAVDU JSEM se nasmála. No to by šlo pochopit u naspisu „jak naučit dítě chodit včas“ :d

Veronika1990
Kecalka 184 příspěvků 21.11.12 19:29

Nejhorší je, že mi sám tedy od sebe napsal, že přijde v půl osmé a já mám být jako ochuzena o masáž, pokud se zdrží? No přijde mi to nefér a proto ač nechtěně někdy ten čas sleduji možná víc než je zdrávo :D :-D

celipipka54
Ukecaná baba ;) 1190 příspěvků 21.11.12 19:41

Jako kdyby jsi psala o mém manželovi :mrgreen: Skoro nikdy se nevrátí v hodinu, kdy to slíbí. Přesně jak píšeš, snaží se, pak ho to mrzí. Když se o tom bavím s jakoukoli ženskou, je to asi všude stejný. :nevim: Ptáš se jak ho to odnaučit, ale správná otázka by, podle mě, byla spíš jak se s tím smířit.? :nevim: Já se s tím po třech letech smířila, ale ty nervy… :cert: No, však to znáš sama :hug:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Isomaltulosa – novinka v dětské výživě

Při zadání krkolomného výrazu isomaltulosa do internetového vyhledávače se zobrazí jen několik vysvětlujících odkazů. V mnoha případech se jedná o moderní webové portály, propagující produkty té nejvyšší kvality. číst dále >

Jak své miminko nejlépe ochránit před zimou?

Zimní měsíce jsou časem, kdy každá správná maminka přemýšlí, jak své miminko co nejlépe ochránit před mrazem. Přestože se své nejmenší snažíme zachumlat do teplých oblečků a čepic, častokrát se sami sebe ptáme, zdali to opravdu stačí. číst dále >

TOPlist