Jak naučit chlapa chodit včas?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veronika1990
Kecalka 169 příspěvků 21.11.12 18:47
Jak naučit chlapa chodit včas?

Holky, nemáte nějaký nápad, jak naučit chlapa, aby chodil včas. Ten můj má opravdu hodně práce po celou dobu, co se známe. Je to podnikatel a já taky, takže vím, jaké to je – makat od nevidim do nevidim. Ale on má výpluvu vždy a né že by se mi to stávalo běžně. Když to přeženu – nechci zařívat to, že uvařim oběd a bude z něj večeře… :nevim: :nevim:

Ví, jak mi to vadí a snaží se s tím něco dělat – ale například dnes jsme měli společně naplánovaný odpočinkový den, do 3 hodin jsme dá se říct pracovali, pak přítel odjel na nákup, ptal se jestli pojedu také – ale řekla jsem, že né, že to zvládne snad sám (mělo to být cca na hodinku a půl), protože jsem prala. A smířila se s tím, že odpočinek bude večer – ale stále není doma. Setkal se s nějakými známými ze staré práce a napsal mi, že se zdrží, tak jsem chtěla, aby mi napsal v kolik přijde. Normálně bych na něj vyjela – ale řekla jsem si, že tudy cesta nevede… Tak jsem mu napsala, aby mi napsal v kolik přijde domů, abych zbytečně nečekala, že vařím večeři. Napsal v půl osmé? Tak jsem mu mile odepsala, že ho budu čekat s večeří v půl osmé :o) Sama jsem si řekla – že bude lepší, když nechám rozhodnout jeho a připsala sjem mu, ať hlavně ten termín dodrží. No ale už te´d mám strach, že se opozdí :D :-D mě je to celkem i jedno – vadí mi to, že slíbí, že přijde v určitou hodinu a nebo řekne něco neurčitého – abych se já nemohla cítit dotčeně – že mě zklamal – poví uvidím, jak mi to vyjde – ale to mě hrozně rozčiluje. Nebaví mě už všude chodit pozdě a čekat na něj i hodinu či déle. :nevim: Občas se nezpozdí, ale to je spíše výjimka.

Nevíte co s tím? Já vidím, že se snaží – ale proč mu to nikdy nevyjde? Mám taky práce jak nad hlavu – ale v tomhle jsem zásadová a snažím se všude být i o 10 minut předem. :roll: :roll: Nenapadá Vás nějak – jak ho to naučit :D? Jednou jsem využila i toho, že jem řekla, že je kino o hodinu dříve – protože jsem nechtěla zase zmeškal trailery jako obvykle – a tak jsme hodinu tam museli čekat – protože se zrovna muž nespozdil :D :-D tak nevím

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Silence
Ukecaná baba ;) 1745 příspěvků 21.11.12 18:52

Nějak nechápu, co vlastně řešíš :). Pokud Ti vadí, že nedrží slovo a neustále mění plány, případně dává přednost kde čemu před Tebou, tak mu narovinu (v klidu, bez scén, tak aby to vnímal) vysvětli, že Tě to mrzí a že Ti tím ubližuje, tak ať to nedělá.

ivulk
Zasloužilá kecalka 775 příspěvků 21.11.12 19:03

Nevím jestli je to jen špatně napsané, ale mě někdo říkat v kolik mam být doma tak s ním asi nejsem..kdybych potkala kamarádku a šla si sní někam sednout tak určitě nevim v kolik hodin přijdu..a odcházet jen proto, že jsem pod nátlakem musela napsat nějakej termín nevim no.. :roll: asi jsem divná :lol: ale tak jak často se stane, že nečekaně někoho potkáte… jestli to dělá pravidelně tak bych v tom asi začla hledat něco jiného..

Veronika1990
Kecalka 169 příspěvků 21.11.12 19:05

Když ono to má vždycky tak logické vysvětlení :D :-D Jako já to chápu, že po 5 letech potkal partu s kterou x let pracoval – tak, že s nima chce pokecat.

Ale přijde mi, že je toho na něj tak hrozně moc – snažila jsem se to nejdřív vyřešit tak, že jsem začala hodně věcí dělat za něj – ale také jsem zjistila, že to je na hovno – že jsem jenom nervozní a naštvaná… že to nikam nevede.

No to už jsem mu řekla, že mi to vadí :-( řekl mi, že to chápe a že se pokusí to nějak zkorigovat, což dělá – ale pořád je to 60% pozdě 30% tak nějak včas 10% – z té věci sejde úplně.

Ale některé věci fakt nechápu. To už je třeba dřív – a vím, že je to pravda – jemu třeba došel benzín (pak i jednou se mnou) a tím se toho hodně zdrží že, nebo zapomene na nějakou věc a musí se vracet (prostě toho je tak moc – že i kdyby šrotoval 24 hodin denně – tak ty věci nedodělá). Je pravda, že teď se jednoho projektu zbavíme – takže času bude snad víc, ale.. nevim :-D

Veronika1990
Kecalka 169 příspěvků 21.11.12 19:07

Tady nejde o to, že bych mu říkala v kolik má být doma – ale už před 2 dnama jsme se dohodli, že si dnes uděláme pohodu doma a budeme lenošit spolu :nevim: O to jde – že já mám pak pocit, že je všechno přednější než já, přitom mi tvrdí, že né – že já jsem ta nejdůležitější a v mnoha ohledech mi to dokazuje. Jen právě to, že nečekaně přijdou kamarádi a náš plánovaný večer se zruší třeba – to je to, co mi vadí.

Anonymní  21.11.12 19:12

Hele, já to svého manžela učím už 8 let. On a jeho matka žijí v jiném časoprostoru… Když jsme se domluvili na kině, tak já stála před kinem a on volá, že za deset minut je u mě a byl třeba na druhém konci prahy… Jeho máti to samý. Volá, že jestli muže přijet vozit, tak já malého nakojila, nachystala do kočárku, čekám, čekám a 20min po domluveném čase mi volá, že UŽ je 20min ode mě. Takže to dopadlo tak, že vozila cca 45 min, protože pak měl malý zase hlad. A tchýně byla naštvaná, že to si teda moc nepovozila… Nepochopila, že je to tím, že když se domluvíme, tak prostě musí přijít včas, nebo s menším zpožděním než je skoro hodina… No a více už vozit nepřišla… :)

můj názor je, že pokud to tak má, tak šance na úplnou nápravu je mizivá!

jizvíková
Extra třída :D 12414 příspěvků 21.11.12 19:19

Zmenit se neda a je to dedicne, chjo

kalomi
Ukecaná baba ;) 1174 příspěvků 21.11.12 19:20

Taky se přidám, mám to samé, je tak zvykly taky od svoji matky, a taky to tak vychází že jednou z deseti se podaří, zbytek se vždy spozdí s tisice vymluv, to je prostě v nich a oni to nepochopí že nám to může až tak vadit, a je to už 10 let :zed: :zed: takže si budeš muset zvyknout a počítat s tím :lol:

Lenka512
Kelišová 6396 příspěvků 21.11.12 19:22

Teď je zima…domluv si s ním sraz někde venku a zpozdi se taky o hodinu…ať si tam mrzne a vidí, jaký to je… třeba mu to pak dojde :mrgreen:

Tímhle vyhrožuju příteli, že to jednou udělám…nebo až bude potřebovat někam důležitě třeba odvézt nebo tak, tak ho v tom nechám vymáchat…zatím to na něj platí…
On třeba nemá časovej odhad – řekne minutku a je to 15 minut :cert:

Kelsey
Vesmírná mluvilka 31725 příspěvků 21.11.12 19:23

Po přečtení nadpisu jsem se lekla, že má problém doběhnout na wc 8o 8o 8o :mrgreen:.
Jinak nevím co ti poradit, snad jen si z mužem promluvit :kytka:

Veronika1990
Kecalka 169 příspěvků 21.11.12 19:24

Anonymko :D :-D

Jojo to je přesně ono – on mi poví, že je na cestě za mnou – a ta cesta travá třeba hodinu místo 10 minut. K nám je to z prahy tak 30 minut – a my si telefonujeme a on mi řekne, že je v praze, tak – že se sejdeme za 15 minut, tak mu vysvětluji – že cesta trvá přece 30 minut – a on, že né, že už je na cestě( v krámě!!), tak že za 15 minut :D pak mi volá za 45 minut, že už je na místě. Přítom, když jsme si prvně telefonovali – tak jsem mu řekla, že nečekám a jdu si to zařídit sama – že na to nemám čas – aby to trvalo další hodinu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Veronika1990
Kecalka 169 příspěvků 21.11.12 19:27
@Lenka512 píše:
Teď je zima…domluv si s ním sraz někde venku a zpozdi se taky o hodinu…ať si tam mrzne a vidí, jaký to je… třeba mu to pak dojde :mrgreen:Tímhle vyhrožuju příteli, že to jednou udělám…nebo až bude potřebovat někam důležitě třeba odvézt nebo tak, tak ho v tom nechám vymáchat…zatím to na něj platí…
On třeba nemá časovej odhad – řekne minutku a je to 15 minut :cert:

:-D :D no já se obávám, aby to nedopadlo tak, že bych tam ještě umrzla já :D :-D :D no on by byl zalezlej někde v autě – takže tam by si přitopil – to bych ho moc nevytrestala :nevim: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

No já jsem to začala dělat tak, že čekám 20 minut, to mu oznámím – že pak jdu dělat něco jiného – no a on to tak přijme nějak a nebo to nechápe a vyčítá mi, že já se nenechám zastihnout :D jenomže já taky nemůžu celej den čekat a být zastihnutelná dle jeho libosti, že :D

Veronika1990
Kecalka 169 příspěvků 21.11.12 19:28

@IvkaH

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

HEZKÉ, OPRAVDU JSEM se nasmála. No to by šlo pochopit u naspisu „jak naučit dítě chodit včas“ :d

Veronika1990
Kecalka 169 příspěvků 21.11.12 19:29

Nejhorší je, že mi sám tedy od sebe napsal, že přijde v půl osmé a já mám být jako ochuzena o masáž, pokud se zdrží? No přijde mi to nefér a proto ač nechtěně někdy ten čas sleduji možná víc než je zdrávo :D :-D

celipipka54
Zasloužilá kecalka 984 příspěvků 21.11.12 19:41

Jako kdyby jsi psala o mém manželovi :mrgreen: Skoro nikdy se nevrátí v hodinu, kdy to slíbí. Přesně jak píšeš, snaží se, pak ho to mrzí. Když se o tom bavím s jakoukoli ženskou, je to asi všude stejný. :nevim: Ptáš se jak ho to odnaučit, ale správná otázka by, podle mě, byla spíš jak se s tím smířit.? :nevim: Já se s tím po třech letech smířila, ale ty nervy… :cert: No, však to znáš sama :hug:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Oblečte svého drobečka do příjemné zimní kolekce Chlupáček

S koncem léta bychom měli začít přemýšlet o tom, do čeho zachumláme naše zlatíčka v zimě, aby ji přečkala jako v bavlnce. číst dále >

TOPlist