Jak naučit čurat venku holčičku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PETRASED000
Povídálka 19 příspěvků 14.08.12 13:22
jak naučit čurat venku holčičku?

Ahoj, prosím o radu. Moje 20 měsíční holčička se neumí vyčúrat venku. Nevím jak jí to naučit, aby se nebála počurat travičku. Doma je to bezproblémů, sama si sedne na nočník a vyčůrá se.

Reakce:

hkac
Neúnavná pisatelka 15536 příspěvků 14.08.12 13:25

@PETRASED000 Ahoj. Měla jsem stejný problém (s trochu starší holčičkou) a pomohla až inspirace o trochu starší holčičky ;). Když holčička kamarádky řekla, že chce čůrat, Mája jednou řekla „kaky“ a pár dní čůrala jedině současně s holčičkou :lol:. A pak to šlo už celkem rychle a začala si říkat sama. Jo a pomohlo i to, že maminka holčičku po vyčůrání pohoupala (v té poloze, v jaké holčička čůrala). Mája se pak hodně rychle naučila čůrat i bez mojí asistence :palec:.

Ivtcha
Echt Kelišová 7883 příspěvků 14.08.12 13:30

My jsme si vždycky vyhlídly nějaký cíl – kytičku, ploštici :oops: a tu jsme šly počůrat 8)

cizova
Ukecaná baba ;) 2217 příspěvků 14.08.12 13:31

Příklad opravdu pomáhá…my máme sice kluka ale když viděl taťku jak čůrá venku tak to najednou šlo tež…a ještě pomáhá že jdeme počůrat mravence, broučky, stromeček…u nás jsou nej ti mravenci(kteří tam většinou stejně nejsou ;) )

cher
Kelišová 5466 příspěvků 14.08.12 13:35

Počůráme brouka, kytku, co se dá..omlouvám se broukům a kytkám :D :kytka:

lulushka
Extra třída :D 10114 příspěvků 14.08.12 13:40

Naše malá se taky bála čůrat venku, musela jsem tahat všude nočník :mrgreen: Až začal venku čůrat brácha, tak se přestala bát. Akorát ona chtěla taky ve stoje, ale stačilo říct, že ona čůrá jak máma a brácha čůrá jak táta :D

zichisek
Kelišová 5160 příspěvků 14.08.12 14:41

Malá venku odmítá čurat když ji já držím-klasicky pod kolenama jak se dávají čurat holky.
Když jednou běhala na zahradě, sama si dřepla a vyčurala se. Takže venku dávám čurat ve dřepu. Chodila v sukýnce, aby jí to šlo lépe a nepočurala si nohy.

Dino
Neúnavná pisatelka 16484 příspěvků 15.08.12 08:11

Tak já jsem skoro 2 měsíce všude pod kočárem vozila nočník, protože se Denisa nechtěla vyčůrat na trávu :zed: Byla jsem kolikrát jak pitomec s nočníkem třeba ve městě :roll:
Když jsem ji dala na trávu, tak ječela, zadržovala to a prostě se nevyčůrala. A po nějaké době jsme chodily sledovat našeho psa, jak čůrá na trávu a pořád jsem jí vykládala, že to musí udělat jako on. A od té doby, co se jednou na trávu vyčůrala, tak už je to v pohodě.

Váš příspěvek

TOPlist