Jak nejrychleji otěhotnět?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

RollerGirl
Kecalka 148 příspěvků 05.01.11 18:42
Jak nejrychleji otěhotnět?

Zdravím všechny snažilky a tímto vás žádám o radu.Může mi některá poradit,jak co nejrychleji otěhotnět?S man­želem máme za sebou špatnou zkušenost a o další miminko se můžeme pokusit snažit od února a tak bysme ho chtěli počít,co nejdříve.Nemá někdo z vás zkušenost třeba s nějakými bylinkami,vitamíny nebo prášky na podporu plodnosti?díky moc za odpovědi

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

lenka123
Závislačka 3999 příspěvků 05.01.11 18:47

Podle sebe bych řekla, že nepřemýšlet a ono to půjde samo :wink: ale to není rada, to je jen vlastní zkušenost…vsadím se, že kdybych dítě už chtěla, tak to zrovna nepůjde. Hodně je to o psychice, tak vypnout, nějaká dovolená nebo se zaměřit na nějakou novou činnost :wink: jinak tedy nevím, bohužel, ale držím palce, aby se zadařilo co nejdříve :palec:

elziska
Zasloužilá kecalka 637 příspěvků 05.01.11 19:01

Ahoj, já jsem po potratu pila kontryhel, jedla Calibrum babyplan a poctivě cvičila Mojžíšovou na radu mé fyzioterapeutky. A povedlo se při 3.cyklu… :kytka:

Ajla
Echt Kelišová 8360 příspěvků 05.01.11 19:01

ahojky takze ja doporucuju Kortyhel, potom vitaminy spofavit a kyselinu listovou…ale co se osvedcilo moji sestre a dvou kamaradkam jsou ovulacni testy…Zkus si o nich najit neco na netu, treba i tady…jsou tu diskuse i s fotkama…a hned od unora kdy se muzete snazit to vyzkousej…segra treba nemela ovulaci jak ma byt ale az 21.DC a povedlo se ji diky tem testum otehotnet po trech mesicich z toho testy delala jen poseldni mesic a hned otehotnela..kamoska nemohla otehotnet 1,5 riku a s ovulacnima testikama se ji to povedlo hned…takym ela ovulaci az 21.DC…

Chillinka
Kecalka 219 příspěvků 05.01.11 19:06

Já jsem dvakrát potratila a dalším těhu byla uplně posedlá,po revizi jsme počkali dvě ms,ládovala jsem Femibionen a počítala dny a sledovala ovulku podle hlenu,sex byl na můj povel :roll:,manža byl nemocným,ale sex musel být i kdyby měl u toho umřít :lol: :lol: Prostě jedinou záplatou bylo další těhu.Hned první pokus se povedlo,ted vedle mě spinká 13-ti denní miminko :hug: Přeji ať se taky rychle zadaří :huban:

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18628 příspěvků 05.01.11 19:07

Prvních 14dní cyklu jsem pila kontryhelový čaj, zobala listovku a k omu ještě calibrum baby plan. Pak se taky musí tulit a to v plodné dny :wink:
Na psychice nazáleží, záleží na tom jestli správná spermie oplodní správné vajíčko ve správný čas, ale pokud budeš mít lepší pocit „tak na to nemysly“ :wink: a držím pěstičky :pankac:

Nainuva
Neúnavná pisatelka 17300 příspěvků 05.01.11 19:12

Nejrychleji? Rada asi není. ale je potřeba znát svůj cyklus- vědět, kdy asi dojde k ovulaci. :palec:
Snad i kontryhelový čaj, pitý do ovulaci- podporuje růst sliznice.
jinak doporučuju kys. listovou a vit. E, aby se mimčo dobře vyvíjelo.

Ajla
Echt Kelišová 8360 příspěvků 05.01.11 19:15

jj jak tu holky pisou dulezita je ta ovulace, ale podle nejykho vypoctu ji nepoznas..je sice pravdepodobny ze ji mas jako vetsina zen, ale kdyby ne a znam dost mych kamaradek co ji maji jinak..tak urcite zkus ty testy a pak sex v den kdy ti test ukaze prvni silnejsi carku a pak radeji aaz do doby nez ti test ukaze zase slabsi testovaci carku..viz fotky v diskusi ovulacni testy

Pudloslava
Generální žvanilka 24629 příspěvků 05.01.11 19:21

jsem chtela ze srandy napsat, ze „to je snad jasny, staci na to nemyslet“
ale koukam, ze to tady uz padlo a dokonce mysleno vazne :-)

jinak o metodach prirozeneho otehotneni se chystam napsat denicek, je jich mraky ale obecne bych rekla, ze tem, co tehotni v pohode, zaberou :-) tak snad patris mezi ne.

Nainuva
Neúnavná pisatelka 17300 příspěvků 05.01.11 19:23

ja ještě napíšu – ale je to blbost. Otěhotněla jsem dvakrát a vždy, když se udělal přítel, já po něm a pak sem nohy přela o stěnu a nesprchovala jsem se potom horkou vodou, jen vlažnou.
Protože při ženském orgasmu se čípek namáčí v loužičce spermatu,
ty nohy nahoru je spíš pověra a tu sprchu jsem zvolila protože spermie mají radši chlad :D Ale asi je to zbytečné, když se dostanou do tebe, kde je teplíčko. :mrgreen:

Ajla
Echt Kelišová 8360 příspěvků 05.01.11 19:26
Nainuva píše:
ja ještě napíšu – ale je to blbost. Otěhotněla jsem dvakrát a vždy, když se udělal přítel, já po něm a pak sem nohy přela o stěnu a nesprchovala jsem se potom horkou vodou, jen vlažnou.
Protože při ženském orgasmu se čípek namáčí v loužičce spermatu,
ty nohy nahoru je spíš pověra a tu sprchu jsem zvolila protože spermie mají radši chlad :D Ale asi je to zbytečné, když se dostanou do tebe, kde je teplíčko. :mrgreen:

ja taky slysela ze nejleposi se otehotni po zeny orgasmu :-) takze na tom asi neco bude…a nohy nahoru jsem taky davala ale to spis ze srandy asi to nema vliv…ja pak taky vzdy lezela na boku a sprchovala jsem se az rano :-) nebo spis odpoledne kdyz jsem byla doma…a pry je taky jest dobry mit sex 2 dny pred ovulkou nez ty spermijky doputujou…rad je hodne ale asi osvedcena je ta ovulace

olejnice
Závislačka 4945 příspěvků 05.01.11 19:36

Ahoj Roller, znám tvůj příběh z tvé diskuze, takže ti chci jen popřát mnoho štěstí, ať se co nejrychleji zadaří a vše je bez problémů.

Kdybys chtěla, koukni k nám do Prvosnažilky od začátku 2011, sešla se tam docela správná parta holek, vyměňujeme si poznatky, je to docela fajn.

Takže ještě jednou: Držím palce!

Jůlinka T.
Závislačka 4961 příspěvků 05.01.11 19:37

Rada?Mít sex nepřetržitě?Pak nemusíš zjišťovat ovulaci :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

vendy111
Ukecaná baba ;) 1812 příspěvků 05.01.11 19:43
Jůlinka T. píše:
Rada?Mít sex nepřetržitě?Pak nemusíš zjišťovat ovulaci :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

No to taky není dobře, pak jsou líné spermie :-D doporučuje se mít sex co 2–3 dny :wink:

Já otěhotněla měsíc po vynechání HA a to díky ovulačním testům. Přesně mi ukázaly, kdy je ted den D a pracovali jsme na tom 2 dny před, ten den a ještě 2 dny po a zadařilo se! Jo a nožky nahoru :wink: ne že hned poletíš do sprchy!!

Nainuva
Neúnavná pisatelka 17300 příspěvků 05.01.11 19:56
vendy111 píše:
Jůlinka T. píše:
Rada?Mít sex nepřetržitě?Pak nemusíš zjišťovat ovulaci :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

No to taky není dobře, pak jsou líné spermie :-D doporučuje se mít sex co 2–3 dny :wink:

Já otěhotněla měsíc po vynechání HA a to díky ovulačním testům. Přesně mi ukázaly, kdy je ted den D a pracovali jsme na tom 2 dny před, ten den a ještě 2 dny po a zadařilo se! Jo a nožky nahoru :wink: ne že hned poletíš do sprchy!!

jj, souhlasím ob 2–3 dny- tak trefíš období ovulky i ty spermie budou stíhat dozrávat

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Isomaltulosa – novinka v dětské výživě

Při zadání krkolomného výrazu isomaltulosa do internetového vyhledávače se zobrazí jen několik vysvětlujících odkazů. V mnoha případech se jedná o moderní webové portály, propagující produkty té nejvyšší kvality. číst dále >

Jak své miminko nejlépe ochránit před zimou?

Zimní měsíce jsou časem, kdy každá správná maminka přemýšlí, jak své miminko co nejlépe ochránit před mrazem. Přestože se své nejmenší snažíme zachumlat do teplých oblečků a čepic, častokrát se sami sebe ptáme, zdali to opravdu stačí. číst dále >

TOPlist