Jak nejrychleji otěhotnět?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

RollerGirl
Kecalka 148 příspěvků 05.01.11 18:42
Jak nejrychleji otěhotnět?

Zdravím všechny snažilky a tímto vás žádám o radu.Může mi některá poradit,jak co nejrychleji otěhotnět?S man­želem máme za sebou špatnou zkušenost a o další miminko se můžeme pokusit snažit od února a tak bysme ho chtěli počít,co nejdříve.Nemá někdo z vás zkušenost třeba s nějakými bylinkami,vitamíny nebo prášky na podporu plodnosti?díky moc za odpovědi

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

lenka123
Závislačka 3999 příspěvků 05.01.11 18:47

Podle sebe bych řekla, že nepřemýšlet a ono to půjde samo :wink: ale to není rada, to je jen vlastní zkušenost…vsadím se, že kdybych dítě už chtěla, tak to zrovna nepůjde. Hodně je to o psychice, tak vypnout, nějaká dovolená nebo se zaměřit na nějakou novou činnost :wink: jinak tedy nevím, bohužel, ale držím palce, aby se zadařilo co nejdříve :palec:

elziska
Zasloužilá kecalka 654 příspěvků 05.01.11 19:01

Ahoj, já jsem po potratu pila kontryhel, jedla Calibrum babyplan a poctivě cvičila Mojžíšovou na radu mé fyzioterapeutky. A povedlo se při 3.cyklu… :kytka:

Ajla
Kelišová 7087 příspěvků 05.01.11 19:01

ahojky takze ja doporucuju Kortyhel, potom vitaminy spofavit a kyselinu listovou…ale co se osvedcilo moji sestre a dvou kamaradkam jsou ovulacni testy…Zkus si o nich najit neco na netu, treba i tady…jsou tu diskuse i s fotkama…a hned od unora kdy se muzete snazit to vyzkousej…segra treba nemela ovulaci jak ma byt ale az 21.DC a povedlo se ji diky tem testum otehotnet po trech mesicich z toho testy delala jen poseldni mesic a hned otehotnela..kamoska nemohla otehotnet 1,5 riku a s ovulacnima testikama se ji to povedlo hned…takym ela ovulaci az 21.DC…

Chillinka
Kecalka 219 příspěvků 05.01.11 19:06

Já jsem dvakrát potratila a dalším těhu byla uplně posedlá,po revizi jsme počkali dvě ms,ládovala jsem Femibionen a počítala dny a sledovala ovulku podle hlenu,sex byl na můj povel :roll:,manža byl nemocným,ale sex musel být i kdyby měl u toho umřít :lol: :lol: Prostě jedinou záplatou bylo další těhu.Hned první pokus se povedlo,ted vedle mě spinká 13-ti denní miminko :hug: Přeji ať se taky rychle zadaří :huban:

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18604 příspěvků 05.01.11 19:07

Prvních 14dní cyklu jsem pila kontryhelový čaj, zobala listovku a k omu ještě calibrum baby plan. Pak se taky musí tulit a to v plodné dny :wink:
Na psychice nazáleží, záleží na tom jestli správná spermie oplodní správné vajíčko ve správný čas, ale pokud budeš mít lepší pocit „tak na to nemysly“ :wink: a držím pěstičky :pankac:

Nainuva
Neúnavná pisatelka 17064 příspěvků 05.01.11 19:12

Nejrychleji? Rada asi není. ale je potřeba znát svůj cyklus- vědět, kdy asi dojde k ovulaci. :palec:
Snad i kontryhelový čaj, pitý do ovulaci- podporuje růst sliznice.
jinak doporučuju kys. listovou a vit. E, aby se mimčo dobře vyvíjelo.

Ajla
Kelišová 7087 příspěvků 05.01.11 19:15

jj jak tu holky pisou dulezita je ta ovulace, ale podle nejykho vypoctu ji nepoznas..je sice pravdepodobny ze ji mas jako vetsina zen, ale kdyby ne a znam dost mych kamaradek co ji maji jinak..tak urcite zkus ty testy a pak sex v den kdy ti test ukaze prvni silnejsi carku a pak radeji aaz do doby nez ti test ukaze zase slabsi testovaci carku..viz fotky v diskusi ovulacni testy

Pudloslava
Generální žvanilka 23537 příspěvků 05.01.11 19:21

jsem chtela ze srandy napsat, ze „to je snad jasny, staci na to nemyslet“
ale koukam, ze to tady uz padlo a dokonce mysleno vazne :-)

jinak o metodach prirozeneho otehotneni se chystam napsat denicek, je jich mraky ale obecne bych rekla, ze tem, co tehotni v pohode, zaberou :-) tak snad patris mezi ne.

Nainuva
Neúnavná pisatelka 17064 příspěvků 05.01.11 19:23

ja ještě napíšu – ale je to blbost. Otěhotněla jsem dvakrát a vždy, když se udělal přítel, já po něm a pak sem nohy přela o stěnu a nesprchovala jsem se potom horkou vodou, jen vlažnou.
Protože při ženském orgasmu se čípek namáčí v loužičce spermatu,
ty nohy nahoru je spíš pověra a tu sprchu jsem zvolila protože spermie mají radši chlad :D Ale asi je to zbytečné, když se dostanou do tebe, kde je teplíčko. :mrgreen:

Ajla
Kelišová 7087 příspěvků 05.01.11 19:26
Nainuva píše:
ja ještě napíšu – ale je to blbost. Otěhotněla jsem dvakrát a vždy, když se udělal přítel, já po něm a pak sem nohy přela o stěnu a nesprchovala jsem se potom horkou vodou, jen vlažnou.
Protože při ženském orgasmu se čípek namáčí v loužičce spermatu,
ty nohy nahoru je spíš pověra a tu sprchu jsem zvolila protože spermie mají radši chlad :D Ale asi je to zbytečné, když se dostanou do tebe, kde je teplíčko. :mrgreen:

ja taky slysela ze nejleposi se otehotni po zeny orgasmu :-) takze na tom asi neco bude…a nohy nahoru jsem taky davala ale to spis ze srandy asi to nema vliv…ja pak taky vzdy lezela na boku a sprchovala jsem se az rano :-) nebo spis odpoledne kdyz jsem byla doma…a pry je taky jest dobry mit sex 2 dny pred ovulkou nez ty spermijky doputujou…rad je hodne ale asi osvedcena je ta ovulace

olejnice
Závislačka 4874 příspěvků 05.01.11 19:36

Ahoj Roller, znám tvůj příběh z tvé diskuze, takže ti chci jen popřát mnoho štěstí, ať se co nejrychleji zadaří a vše je bez problémů.

Kdybys chtěla, koukni k nám do Prvosnažilky od začátku 2011, sešla se tam docela správná parta holek, vyměňujeme si poznatky, je to docela fajn.

Takže ještě jednou: Držím palce!

Jůlinka T.
Závislačka 4960 příspěvků 05.01.11 19:37

Rada?Mít sex nepřetržitě?Pak nemusíš zjišťovat ovulaci :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

vendy111
Ukecaná baba ;) 1812 příspěvků 05.01.11 19:43
Jůlinka T. píše:
Rada?Mít sex nepřetržitě?Pak nemusíš zjišťovat ovulaci :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

No to taky není dobře, pak jsou líné spermie :-D doporučuje se mít sex co 2–3 dny :wink:

Já otěhotněla měsíc po vynechání HA a to díky ovulačním testům. Přesně mi ukázaly, kdy je ted den D a pracovali jsme na tom 2 dny před, ten den a ještě 2 dny po a zadařilo se! Jo a nožky nahoru :wink: ne že hned poletíš do sprchy!!

Nainuva
Neúnavná pisatelka 17064 příspěvků 05.01.11 19:56
vendy111 píše:
Jůlinka T. píše:
Rada?Mít sex nepřetržitě?Pak nemusíš zjišťovat ovulaci :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

No to taky není dobře, pak jsou líné spermie :-D doporučuje se mít sex co 2–3 dny :wink:

Já otěhotněla měsíc po vynechání HA a to díky ovulačním testům. Přesně mi ukázaly, kdy je ted den D a pracovali jsme na tom 2 dny před, ten den a ještě 2 dny po a zadařilo se! Jo a nožky nahoru :wink: ne že hned poletíš do sprchy!!

jj, souhlasím ob 2–3 dny- tak trefíš období ovulky i ty spermie budou stíhat dozrávat

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek
TOPlist