Jak rozložit cestovní postýlku Zopa Travel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

elziska
Zasloužilá kecalka 654 příspěvků 29.01.11 17:01
jak rozložit cestovní postýlku zopa travel

Ahoj,

potřebujeme poradit. Koupili jsme si zopa travel cestovní postýlku. Složili jsme ji snadno, ale rozložit nám nejde. Už to zkoušíme přes hodinu…uprostřed hran jsou jakési pojistky, které by se měly zmáčknout a pak tlačit dolů a postýlka by se měla složit. Nám to ale nejde.

Moc prosím ty, kdo tuto postýlku mají, aby poradili.

Moc děkujeme.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Gladys
Vesmírná mluvilka 31614 příspěvků 29.01.11 17:05

Povolili jste nejdřív dno? Pokud ne, tak povytáhněte dno nahoru, postýlka se tím „rozvolní“, pak chytněte za pojistky, zespoda zmáčkněte a tlačte dolů.
(operuji teda s předpokladem, že je to kalsická cestovní postýlka, kde jsou všechny stejné).
Pokud vám nepůjde pojistka povolit, tj. zmáčknout ty čudlíky zespoda prostředků hran, obraťte postýlku vzhůru nohama a lehce na ty hrany šlápněte v místě pojistky, abyste vyvinuli dostatečný tlak

xivi
Kecalka 350 příspěvků 29.01.11 17:13
elziska píše:
Ahoj,

potřebujeme poradit. Koupili jsme si zopa travel cestovní postýlku. Složili jsme ji snadno, ale rozložit nám nejde. Už to zkoušíme přes hodinu…uprostřed hran jsou jakési pojistky, které by se měly zmáčknout a pak tlačit dolů a postýlka by se měla složit. Nám to ale nejde.

Moc prosím ty, kdo tuto postýlku mají, aby poradili.

Moc děkujeme.

s tím jsme kdysi taky bojovali, je to tím kolečkem na dně, musí se to tam rozcvaknout

elziska
Zasloužilá kecalka 654 příspěvků 29.01.11 17:16

:kytka: Gladys díky moc za radu, už to máme :dance: :mrgreen: Muselo se nejdřív povolit to dno, to nás nenapadlo… :oops: Každopádně jsme teď šťastný jako blechy, už jsme ztráceli naději.

Lama Lama
Nadpozemská drbna 27076 příspěvků 29.01.11 17:19

Je třeba mít zvedlé dno (vytáhnout prostředek nahoru do deštníku), co nejvíc. Jakmile je dno na rovno, postranice nejdou složit.

elziska
Zasloužilá kecalka 654 příspěvků 29.01.11 17:19

Xivi díky za příspěvek :kytka:

Michaelakkk  29.01.11 17:40

je třeba mít zvednuté dno a u cestovní postýlky co máme my, je i potřeba dodržet pořadí ve kterém se pojistky odcvakávají, ale ted nevím v jakém, ale bojuju s tím také :-)

elziska
Zasloužilá kecalka 654 příspěvků 29.01.11 18:02

Tak to jsem ráda, že nejsme jediní, kdo s tím bojovali. Aspoň si nepřipadáme tak blbě :mrgreen: Po zvednutí toho dna to šlo už lehce, pojistku jsme mačkali jak jsme měli od začátku…

Každopádně ještě jednou všem děkuji za rady :kytka:

Hodaka  29.01.11 19:11

Já včera postýlku skládala, pořád se mě ty hrany povolovali :zed: zoufalá vytočená, že to je šmejd a půjdu ji vrátit :cert: pak jsem si vzala návod a musí se povolit dno :lol: fakt jsem byl hotová :zed: :lol:

Murka
Ukecaná baba ;) 1181 příspěvků 29.01.11 20:11

To mi připomělo situaci před cca dvěma lety. Pro návštěvu jsme postavili cestovní postýlku, miminko návštěvy v ní normálně přespalo, ráno návštěva odjela. A my celý den skládali postýlku :D Holky, 5 hodin v kuse sme s ní bojovali, nakonec sem se vytočila, zavolala do prodejny kde sme ji kupovali. Radila nám prodavačka i nějaký servisman, no neudělali sme nic. Nakonec musel přijet a postýlku zkusil složit sám. Taky mu to nešlo, tak ji narval do auta a odvezl k záruční opravě. No za dva týdny volali, jestli chceme novou nebo vrátit peníze :D Už mi to nesmí do bytu :lol:

elziska
Zasloužilá kecalka 654 příspěvků 30.01.11 11:22

Koukám, že cestovní postýlka dala zabrat hodně lidem :mrgreen: No je to sranda (aspoň dneska se tomu směju, včera jsem ale byla s nervama v koncích :cert: ). Doufám, že při dalším pokusu skládání/rozkládání nám to půjde už lehce…
A nechápu, proč do návodu nenapsali, že se má nejdřív povolit to dno :think:

Hodaka  30.01.11 14:05

Já to v návodu mám, ale přeci ho nebudu číst když je to jednoduchá věc né? :mrgreen:

Murka
Ukecaná baba ;) 1181 příspěvků 31.01.11 10:23

Přeci češi jsou pověstní tím, že návod čtou až když jim teče do bot a většina ani to ne :D:D (patřím do té skupiny taky :oops: )

cikni  14.02.11 09:38

:-D
Po hodině zuření jsem taky požádala o pomoc nápovědu a zadala do vyhledávače do googlu… Už jsem myslela, že ji rozšlapu a ono stačí povolit dno :potlesk:
Nejdřív se u nás musí složit kratší strany, pak delší. Snad si to budu pamatovat.

Lilalu
Závislačka 2685 příspěvků 02.10.11 23:59

Take jsme meli stejny problem :mrgreen: Uz jsem jim tam chtela volat (do prodejny),ze to maji rozbyte :-)
Diky vam,uz ji mame slozenou :palec:
Musim se pridat,ze ani my nemely v navodu napsano povolit dnou :pocitac: Neradi,meli by si v tom udelat poradek.Vubec by nas nenapadlo,napred povolit dno :-)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
TOPlist