Jak se snazit o chlapecka???

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  17.12.03 20:40

Ahoj holky, obracim se na vas s velikou prosbou. Mame doma uz tri holcicky a strasne touzime po synovi. Neznate nejake ´figle´ jak na to, aby z toho nakonec byl opravdu chlapecek? Ja vim ze to nikdy nemuze byt stoprocentni, ale prece… Budu vdecna za kazdou radu, treba i odkazy na stranky s vypoctem predpovedi pohlavi podle veku matky a mesice otehotneni atp. Samozrejme kdyz to bude zase holcicka, budu stastna, ale za pokus to stoji, ne?Moc diky!

Lea

Reklama

Reklama

Reakce:

Dusanovi
Kecalka 390 příspěvků 17.12.03 20:51

Ahoj,

Ja četla že klučičí spermije jsou rychlejší takže když chce někdo chlapečka tak by měla žena otěhotnět v den ovulace. Když holčičku tak 3 dny před ovulaci. Holčičí jsou pomalejši a než tam dorazí :D

Tak ti přeji hodně úspěchů a uričtě dej vědět až bude 4 mimčo co to bude.

Jarča

Anonymni  17.12.03 21:26

Ahoj Leo,

já jsem docela přesvědčená o metodě MUDr. Jonáše, který Ti kromě plodných dnů dokáže i předpovědět pohlaví dítěte, počatého v určitý den - je to na základě znamení, kterým Měsíc právě prochází - pokud se nachází v době početí v „mužském znamení“ (např. Střelec, Beran, Lev), bude to kluk; pokud v ženském (např. Ryby, Štír, Rak atd.), bude to holka. Je to prý poměrně spolehlivá, ovšem!! Jak spolehlivě určit, kdy přesně dojde k oplodnění, že? To je to úskalí, neboť Měsíc se v daném znamení nachází cca 2-3dny a nikdy nevíš, kdy přesně dojde k oplodnění vajíčka. Jedině si naplánovat styk před tím dnem D pokud celý a ještě následující stojí v mužském znamení. Napiš si o výpočty, tady je adresa (nemůžu najít číslo POBoxu, nevím, jestli to tak dojde, ale třeba si to najdeš na Internetu):

Centrum Jonas International, POBox, 695 01 Hodonín

Stojí to asi 300Kč (teda asi před 2roky kdy jsem si to nechala dělat).

Tato metoda se dá používat jako koncepce, antikoncepce či na početí určitého pohlaví dítěte - napiš tam, na co ty výpočty chceš, oni to tam vyznačí. My jsme chtěli počít dítě a musím potvrdit, že přestože to bylo nakonec po umělém oplodnění (kvůli neplodnosti muže), ujalo se miminko napoprvé snad díky „plodnému termínu“ - v srpnu t. r. se nám narodil chlapeček.

No ale nic není 100%. Přeju Ti ze srdce hodně radosti z holčiček, třeba pak budou mít děti a to budou samí kluci, tak si jich užiješ jako babička:-)

Hezký večer

Janina z Plzně

Andrea24
Kecalka 209 příspěvků 18.12.03 09:56

Ahoj Leo,

ja jsem zase nedavno v televizi videla porad, kde rikali, ze existuje metoda, kdy podle toho, jake potraviny jis, muzes ovlivnit pohlavi sveho ditete. Uz si bohuzel nepamatuji presne potraviny, ale uvedu pouze priklad pro pochopeni. Takze napr. pro holcicku, je dobre jist tmavy chleb, mlecne vyrobky… pro chlapecka cervene maso, vejce… (to jsem si ted vymyslela). Ani nevim, jak se tato „metoda“ jmenuje a take nic o jeji „duverohodnosti“. Takze je to takovy „vystek do tmy“ :-), ale treba se o tom nekde dozvis vic.

Na druhou stranu take verim tomu, ze nekteri rodice jsou proste predurceni (nejspise geneticky) mit urcity druh pohlavi ditete. Nebot mi ma tchyne rikala o pripadech jejich znamych, jedni meli 8 holek a druzi 9 kluku - to uz vede k zamysleni…

Kazdopadne mit 4 deti je krasna vec a je mi jasne, ze budes mit sve dite rada, at uz je to kluk nebo dalsi krasna holcicka :-).

Hodne stesti a nezapomen se s nami potom podelit o „vysledek“ :-))). Pa Andrea

alice01
Ukecaná baba ;) 1461 příspěvků 18.12.03 14:09

Podívej se na:

http://hrubec.com/pohlavi/

Stejný text vyjde co nevidět na emiminu. Pak nezapomeň napsat, jestli se to povedlo. Nám jo.

Alice

Anonymni  19.12.03 21:34

Čau holky, já osobně souhlasím s metodou Dr. Jonáše. Nemám jí sice vyzkoušenou, ale chystám se na to. Po prostudování jeho matetiálů věřím, že to musí fungovat. Moc se na to těším. Mám kluka a teď plánuju holčičku. Snad to vyjde. Jako experiment to bude zajímavé, ale když se povede kluk, taky budu štastná.

Hezké Vánoce a úspěšné snažení. Čau Štěpa

Anonymni  06.02.04 23:38

Říká se, že pohlaví se určuje podle stáří krve matky a otce. Kdo má v okamžiku početí mladší krev - ten určí pohlaví. Krev člověka se mění každé 4 roky, takže si spočítáte kdo má momentalně mladší krev, a jestli jste to vy, tak to bude holka, jestli má mladší krev manžel- tak kluk. Příklad: ženě je 28,5 let a muži 30. V tom případě má žena krev starou 0.5 roků a muž -2 roky, znamená to, že se narodí holka. Hodně štěstí! Saša

JaKa
Povídálka 22 příspěvků 09.02.04 11:49

Take jsem slysela, ze se pohlavi urcuje dle krve. Akorat si myslim, ze krev se meni po 7 letech a ne po 4? Co vy na to?

Jana+beruska 24tt

Anonymni  09.02.04 12:51

Ahojky,zdravím všechny :-) a především Leu, chtěla bych souhlasit pouze a jednině s příspěvkem Jarči,která ti jako první napsala odpověď,jen s malinkou změnou a to tou,že klučičí spermie jsou možná rychlejší,ale hlavním rozdílem mezi nimi je ten,že holčičí „žijí déle“(avšak v poševním prostředí pouze 48hod!),proto když dojde k oplodnění den či dva před dnem „D“,stane se to,že holčičí spermie vydrží v pochvě živé déle a proto dojde k oplodnění právě jimi.Pokud bys chtěla chlapečka,musíš být oplodněna nejlépe přesně v den „D“ :-)Proto u této metody musíš absolutně přesně znát svůj ovulační cyklus.Zkus sehnat publikaci Dr.Rötzera „Přirozená regulace početí“ ve které se dozvíš spoustu zajímavých věcí o ovulačním cyklu,plodných a neplodných dnech,jak je poznat,spočítat atd. atd. Přeji ti mnoho štěstí, samozřejmě i všem ostatním,které se o miminko snažíte! Linda

Anonymni  09.02.04 14:08

Ahojky Leo a ostatní,

chtěla bych jeno přidat svou tročku do mlýna k reakcím Lindy a Jarči. ještě jsem slyšela, že právě proto, že klučičí spermie jsou „méně odolné“, ale zato rychlé, svědčí jim poloha zezadu, protože to při ní mají blíže k děložnímu čípku. Předběhnou ty holčičí a rychleji se dostanou z „nebezpečného“ ptostředí pochvy.

Tak hodně štěstí

markéta

P.S. Znám rodinu, strašně se snažili o kluka. Po pěti holkách se jim to nakonec podařilo :-P takže hlavně to nevzdávat

Anonymni  09.02.04 18:44

Ahoj Leo,

s tou krvi jsem to taky slysela,ale verzi,ze se meni co sedm let.

A jinak zkus jeste mrknout na

http://sweb.cz/…pohlavi.html

zatim cau

Radule

Anonymni  10.02.04 13:00

Známá si nechala podle Jonáše vypočítat holku ( měla 3 kluky) a stejně má i 4 dítě kluka. Takže záleží spíš na náhodě… Irena

Marunka
Nováček 4 příspěvky 02.02.10 11:41

ja mam tri chlapecky, chceme 4,miminko ale je nam to jedno, podivejte co je okolo zen, ktere nemuzou vubec otehotnet…jsou metody astrologie, krevni, cinska medicina atd ale jsou i metody kdy se uvadi ze do zivota prijde takove pohlavi ktere je z jakehosi duvodu potrebne, nechte to plynout a budte statsna za to coje

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kouzelné Jeseníky: S rodinkou na rozhlednu i do galerie soch pod širým nebem

Léto je perfektním ročním obdobím pro objevování krásných koutů naší... číst dále >

Co s povoleným bříškem po porodu? Cviky na rozestouplé břišní svaly

Některé ženy po porodu vypadají, jako by těhotenstvím vůbec neprošly, jiným... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem nebezpečná tím, že vím, jak vydělat peníze, tvrdí zlodějka Zuzana

Osm měsíců sledoval televizní štáb život několika vězeňkyň ze tří českých... číst dále >

Je lepší být hezká než chytrá, tvrdí odbornice na pocity štěstí

Chlap s bourákem je pro dámy přitažlivější. O obézních lidech ostatní... číst dále >

Reklama