Jak správně počítat tt?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Reklama

Najdete v encyklopedii: 3. týden těhotenství

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »

Reklama

KackaDoup  07.03.14 13:10

@Litta :palec: :potlesk: naprosty souhlas :palec:

Kapaz
Závislačka 3686 příspěvků 07.03.14 13:16

Jé, já to nijak nehrotím, vím že je to ve finále indi vindi, jen jsem zrovna dumala, kdy se objednám k doktorce, aby to už bylo se srdíčkem a nelítala tam co týden celá vyplašená a nějak jsem se v těch počtech sekla a dumala. Byla to spíš otázka k zamyšlení spolu s tím, jak mi to vyšlo v prvním těhu. ;) Já nakonec asi nic měnit nebudu, ale objednám se o to později a pak se uvidí. :)

KackaDoup  07.03.14 13:27

@Kapaz hlásit a hotovo

Verunecka289
Závislačka 2824 příspěvků 07.03.14 13:37

@Litta víš co, to sou ty tabulky, někdo veme pár desítek čísel, ty hodí do PC, spočítá průměr a pak jsou ty odchylky no, chce to brát to s nadhledem, ale je mi jasný, že někdo to „hrotí“ ;) :mrgreen: mě spíš ty věčný kontroly a odběry obtěžovaly :P některý jsou podle mě zbytečný úplně, ale to je na jinou debatu :mrgreen:

myshatko  07.03.14 13:51
@podokonik
@podokonik píše:
Prosím o radu jsem uplně zmatena jsem poprve těhotna. Posledni menstruace byla 16.9 takže předpoklad na porod 23.6.2014 ale 19.13.2013 doktor řekl 12+2 řekl že poslední mestruaci neodpovída. Takže jsem myslela že jsem v 12 tydnu +2 dny tim padem jsem se domnivala že dnes 27.12. to je 13+3 ale asi špatně. Když jsem se snažila objednat datum porodu v porodnici tak už bylo vše obsazene ale objednavat se ma v 14 tydnu.. prosím poradtě jsem uplně zmatena :,(

jehehe… ja mela posledni MS 15.9. a termin mam 22.6.kdyz ses 12+neco tak uz je to 13. tyden :) my sme o tyden vetsi a podle UZ mam termin 15.6.

myshatko  07.03.14 13:53

@Kapaz ja sem volala doktorce ze mi vysel pozitivni test.. ona se ptala na Ms a sama me objednala az na 8. tyden.. ale to cekani bylo dooost dlouhe :mrgreen:

silviejuraj
Povídálka 49 příspěvků 15.12.14 22:04

Ahojky ja byla na ultrazvuku 9.12 to znamena dnes jsem kolik? A muže už kopat nebo ještě ne dekuji

Svistice
Neúnavná pisatelka 15609 příspěvků 1 inzerát 16.12.14 19:08
@silviejuraj píše:
Ahojky ja byla na ultrazvuku 9.12 to znamena dnes jsem kolik? A muže už kopat nebo ještě ne dekuji

Tak to by jsi snad měla mít ve zprávě ne, kolikátý jsi týden. Podle data UTZ Ti to nikdo neřekne. :roll: Prvorodičky pohyby zaznamenávají v průměru tak plus mínus okolo 20. týdne.

silviejuraj
Povídálka 49 příspěvků 13.01.15 22:52

Ahojky Maminky jsem v 17+2 VČERA jsem cítila pohyb nejsem si jista a dnes nic mam strach jestli je v pořádku dekuji moc

silviejuraj
Povídálka 49 příspěvků 13.01.15 23:00
@silviejuraj píše:
Ahojky Maminky jsem v 17+2 VČERA jsem cítila pohyb nejsem si jista a dnes nic mam strach jestli je v pořádku dekuji moc

janiii.tyn
Nováček 10 příspěvků 14.01.15 08:24

@silviejuraj pohyby mimča takhle na začátku nejsou pravidelné a já taky miminko necítila každý den. Tak do toho 21tt to bylo sem tam nějaké to šťouchnutíčko, a až kolem toho 22tt jsem začala cítit pohyby snad pokaždé, když se ve mě mimčo zavrtělo (tj. několikrát do hodiny) :) Nyní jsem 25tt a občas mi přijde, že to dítě v bříšku dělá snad i „trojté salto s pěti vruty“ jak jsou pohyby intenzivní a to by ty největší žďuchance měly ještě nastat :lol:
Takže hlavu vzhůru, ještě je čas :mavam:

Svistice
Neúnavná pisatelka 15609 příspěvků 1 inzerát 14.01.15 09:11
@silviejuraj píše:
Ahojky Maminky jsem v 17+2 VČERA jsem cítila pohyb nejsem si jista a dnes nic mam strach jestli je v pořádku dekuji moc

V tomhle týdnu pohyby rozhodně nejsou ještě pravidelné, navíc v této době zase přibývá plodovka a intenzivněji roste břicho, takže mimino bude mít zase na pár týdnů víc prostoru.
Většina prvorodiček je v tomto týdnu ani ještě nezaznamená.

silviejuraj
Povídálka 49 příspěvků 14.01.15 14:43

Dekuji

Anonymní  21.04.17 13:05

Holky prosím uz nevim kde se zeptat a vy jste tady prostě skvělý že si víte se vším rady. Ja uz jsem z toho strašně zmatená. Zkusím to srozumitelně popsat.
27.3.-28.3 jsem měla ovulaci a i sex. Vyšlo to, jsem těhotná. Ovulaci mám cca 19.-20.den cyklu. Takže později. Na gynde jsem byla 17dní od vynechani ms. Podle PM bych měla byt ted začátek 7tt ale vzhledem k pozdější ovulaci mi doktor rekl, ze jsem cca 4tt. A že mam přijít v 8tt aby se přesvědčil ze se plod vyvíjí a ze je srdíčko. Objednal mě za 14 dni. Ale za 14 dni budu přeci 6tt ne 8tt kdyz jsem teď 4tt. Vubec to nechápu mam tam zavolat a preobjednat se abych tam nejela zbytečně v 6tt a zase tam nebylo nic vidět ze je brzo… Co myslíte? Ve kterém jsem tedy tt? :) Moc děkuji anonym proto ze to zatim nikdo neví. Děkuji.

Uživatel je onlinekatkalaila
Extra třída :D 11588 příspěvků 1 inzerát 21.04.17 13:19

Tt se pocita od posledni ms ;)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kouzelné Jeseníky: S rodinkou na rozhlednu i do galerie soch pod širým nebem

Léto je perfektním ročním obdobím pro objevování krásných koutů naší... číst dále >

Co s povoleným bříškem po porodu? Cviky na rozestouplé břišní svaly

Některé ženy po porodu vypadají, jako by těhotenstvím vůbec neprošly, jiným... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poradna: Vadí mi, že mé dospělé děti postihla tetovací mánie

Možná vám bude připadat můj dotaz malicherný, ale nemůžu si pomoct. Jsem... číst dále >

Slavná značka kabelek bude muset zavřít až 125 svých butiků, prodělává

Kabelky od designéra Michaela Korse zná snad každá žena, která se jen trochu... číst dále >

Reklama