jak to vlastně je?

Fotoalbum tématu (10) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  19.11.02 16:29
jak to vlastně je?

Holky,neměly jste to některá a nebyly při tom těhotný.Já to měla jen tři dny a teploti 37 a více.Neklesla vůbec pod 37.Nebo-je taky možnýá,že se to usazovalo a měla jsem krvácení.Díky Verča

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  19.11.02 16:45
jak to vlastně je?

Ahoj Verco, tak si tak vybavuju ze u prvniho tehotenstvi (pred 2,5 rokem), jsem prvni den predpokladanych menses slabe krvacela. Pak uz ne. Jenze ja to tenkrat davala za vinu hodne aktivni jizde na koni /opravdovym 8O)/ a tem otresum. Ale je mozny ze plodove vejce se takhle nekdy „usazuje“.Na ultrazvuku bylo plodove vejce prokazane videt az po 5 dnech od tohoto. Bohuzel se pak vyskytly jine zdravotni komplikace tak jsem musela na ukonceni tehotenstvi. Vydrz, mame jeste nadeji! Zdenca

Anonymni  29.11.02 14:12
jak to vlastně je?

AHOJ! Tak jsem těhotná! Každou zimu chodím do solárka. Myslíte že můžu i s miminem? Břicho zatím nemám, tak se tam vejdu… :)))

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kouzelné Jeseníky: S rodinkou na rozhlednu i do galerie soch pod širým nebem

Léto je perfektním ročním obdobím pro objevování krásných koutů naší... číst dále >

Co s povoleným bříškem po porodu? Cviky na rozestouplé břišní svaly

Některé ženy po porodu vypadají, jako by těhotenstvím vůbec neprošly, jiným... číst dále >

Články z Ona Dnes

Je lepší být hezká než chytrá, tvrdí odbornice na pocity štěstí

Chlap s bourákem je pro dámy přitažlivější. O obézních lidech ostatní... číst dále >

Šest potravin, které ničí chuť na sex

Stres, únava, hádka s partnerem nebo zdravotní potíže patří mezi známe... číst dále >

Reklama