jak uspat mimino?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  03.09.03 20:15
jak uspat mimino?

mam peti mesicni holcicku,neni schopna spat dele nez 45.min. a to i vnoci, nedostatkem jidla to urcite neni.Prosim poradte co s tim,sama uz jsem opravdu unavena :o

dekuji Renata

Reklama

Reklama

Reakce:

Laliba
Povídálka 15 příspěvků 03.09.03 20:33
jak uspat mimino?

Ahoj Renato,

Teď jsem si pročetla komentáře k problému „Jak jsme se naučili spinkat celou noc“. Zkus to projet, snad ti to pomůže. Mám stejně starou holčičku.Naštěstí spinká dobře.Moc ti držím palce!Vím, že to noční buzení je děsný (starší syn).

Ahoj L.

alice01
Ukecaná baba ;) 1461 příspěvků 04.09.03 14:04
jak uspat mimino?

Milá Eliško!

Asi do sedmi měsíců mi Verunka spinkala celou noc, někdy i 10 hodin tahem. Ale pak se všechno změnilo. Onu drastickou metodu jsem zkusila asi dvakrát, pokaždé to psychicky nevydržel manžel a bylo po experimentech. Teď je Verunce 15 měsíců a v noci kojím i 4×. A nevadí mi to.

Alice

pepicka
Nováček 3 příspěvky 07.09.03 21:03
jak uspat mimino?

Nas bramburek spinkal celou noc 1 mesic a to mezi 5 a 6 mesicem veku. Pak se zase zacal budit. I ja jsem zkusila metodu, nechte jej vyrvat, ale nezvladla jsem to hned prvni noc asi po pul hodince.

Od te doby kojim 2× za noc.

Vim, ze to zrovna neni odpoved, co chce maminka maleho miminka slyset, nicmene myslim si, ze je to otazka vlastniho psychickeho nastaveni.

Od te doby co jsem se smirila s tim, ze proste v noci budu kojit, take mi to nevadi.

Jo, bramburkovi jsou 8 a pul mesice.

P.S. NESTOJI TO MIMINKO ZA TROSKU TE NASI BEZMEZNE LASKY?

KatyM
Kecalka 308 příspěvků 08.09.03 20:56
jak uspat mimino?

Ahoj Renato, mám skoro osmiměsíčního Šimona, před měsícem jsem se rozhodla udělat rozhodující krok. Okolo 3,4 měsíců bylo vše v pohodě Šimon spinkal v tahu od 19 až do 2, jenže postupem času se začal budit dřív a dřív, až chtěl pít třeba už v deset. Na dovolené nám několikrát předvedl, že spát celou noc umí, ale doma se opět vrátil ke starému režimu. Dlouho jsem se připravovala na to odnaučování. Proběhlo to docela v pohodě, jednou když se vzbudil, jsemmu prostě prso nedala, plakal asi půl hodiny pouze první noc, nějak rychle se smířil s tím, že prostě v noci jíst nebude. Konec konců mě noční kojení nijak neobtěžovalo, protože spí Šimon s námi v postěli. Znamenalo to jen nechat si ho u prsa a spát dál. Jenže se z toho podle mě vyklubal jeden veliký zlozvyk, Šimon si rád „dudal“ celou noc. Proto jsem začala mít strach, aby nakonec nemělo trauma roční dítě, kterému najednou začnu brát v noci prso. Je pravda, že u nás to proběhlo hladce, kdyby mě to stálo několik proplakaných nocí, asi bych nevydržela a kojila v noci dál. Momentálně to u nás funguje tak, že kojím před spaním a pak v 5 ráno. Šimon se občas v noci vzbudí, někdy třeba trochu kníkne ze spaní… Snad si z toho něco vybereš. Asi jediné řešení je prostě prso nedat a čekat, jestli se to zlepší… ale na to je potřeba pevné nervy.

ahoj katy

mishicka
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 08.09.03 22:05
jak uspat mimino?

Ahojky Renato,

no teda klobouk dolů, že ještě funguješ. To je teda síla, hele a jak to má tvoje mimi po tom spaní? Jak dlouho je vzhůru? My jsme s naší Barčou trošku válčili ze začátku, neustále se otáčela, bděla v noci a vyspávala přes den. Někdy měla taky stavy, že spinkala krátké úseky hodně často. Jediné, co nám pomohlo a co bych Ti asi poradila je, zkusit to vydržet a začít jí budit nebo vůbec nenechat přes den nějakou dobu spát. Já vím, vypadá to příšerně a navíc, kde má člověk vzít sílu, když mimi spí takhle, tak je každá chvilka na odpočinek dobrá. Ale zkus to naplánovat třeba na víkend, až nebudeš s malou sama a vydrž to pár dní, snad se holčička upraví. Když to zvládnete povede se Vám jí udržet vzhůru déle, je pravděpodobné, že pak i spinkat bude déle. Držím palečky, ať už se konečně taky vyspinkáš a odpočineš.

Mishicka

Jameela
Povídálka 16 příspěvků 10.09.03 10:34
jak uspat mimino?

ahoj Renato, já jsem naštěstí takovýhle problém neměla (musím zaťukat) naše holčička spala v noci už od narození, ve dne když spí tak ji zbudím asi za hodinku aby večer byla ospalá a usnula. My máme spíše problém s usínáním, dlouho ji trvá než usne. Dáváš malé dudlika? U nás to na uspávání také pomáhalo. No moc jsem asi neporadila. ahojky Kamila

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Děti a zdravá strava: Pozor, ať jim neškodí

Prakticky každý rodič ví, že velké množství cukru, slazené nápoje a jídlo z... číst dále >

Zpěv dětí, který vás ohromí

Všichni doma máme nadějné talentované hvězdy, které svým vybroušeným hlasem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Agenti mi v jeden den řekli, že jsem vychrtlá i tlustá, líčí modelka

Američanka Karlie Klossová (24) patří mezi žádané modelky. Módní experti o ní... číst dále >

Čech Dubovický má nejhezčí tělo v Evropě a druhé nejkrásnější na světě

Bronzový Muž roku 2016 Miroslav Dubovický (25) uspěl na světové soutěži... číst dále >

Reklama