jak vypadá alergie, vyrážka z um.mléka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  25.08.09 21:28
jak vypadá alergie, vyrážka z um.mléka

ahoj maminy chtěla bych vás poprosit jak vypadá vyrážka s alergie na um.mléko??nebo aspon poradit nějakou stranku na internetu s obrázkem této vyrážky děkuji moc. :(

Reakce:

IvaV
Echt Kelišová 8588 příspěvků 26.08.09 08:03

Ahoj.

No to ti někdo těžko, řekne protože každá alergie se projevuje u každého trošku jinak. Plus k tomu zrovna toto se vyrážkou projevit nemusí vůbec – spíš průjmem, křečemi, zvracením. :(
Pokud se ti dítko nezdá jdi k lékaři jinou radu opravdu nemám. :(

Pokud myslíš atopický ekzém tak http://www.zivot-alergika.cz/ekzem-3.html třeba tady to je na dítku vyfocené. Ale zase není to jediná forma. :?

no tady nevím to je fakt až u dospělých
http://www.atopickyekzem.cz/jak-vypada

Ahoj Iva.

Zizalka
Ukecaná baba ;) 2127 příspěvků 26.08.09 09:13

Ahoj!

Nepíšeš, jaký problém má tvé děťátko. Napiš víc, příp. sem dej fotku.

Anonymni  26.08.09 15:41

psala jsem jaký má problém osipala se mi a nevěděla jsem jestli to nemůže byt po um.mléku,tak jsem jí ho vy:,–(ila a vyrážka náhle mizí,používáme nutrilon! ,nevíte jaké um.mléko je podobné nutrilonu,myslím obsahem složek v něm?uvidíme,kdyby se vyrážka vrátila tak určo vložím i foto.jinak moc děkuji za odkazi!

zdravím maminka Pavlína s dcerkou Beátkou

popodopo
Kecalka 404 příspěvků 26.08.09 21:11

zkus Nutrilon allergy care 1

• neublizi, pokud neni tve dite alergicke na bilkovinu kravskeho mleka a pokud je alergicke, pomuze mu.
    Pediatr ti ho muze predepsat na recept, pak se doplaci 100 za plechovku. Pokud pediatrovi reknes, ze jsi provedla tzv. eliminacni test (vyrazka, vysazeni mleka, zmizeni vyrazky), tak by ti ho predepsat mel. Pokud ti ho nepredepise, muzes si ho koupit sama, pak stoji plechovka cca 215 Kc.

Zizalka
Ukecaná baba ;) 2127 příspěvků 27.08.09 13:35

Ahoj!

Ptala ses, jak vypadá vyrážka při alergii na UM, proto jsem se ptala, jaký přesně problém má.
Ono je těžké z toho určit, co přesně se stalo. Kolik má tvoje holčička?

Já mám malého atopika. Z krve mu zjistili alergii na bílkovinu kravského mléka a pšenici. Pije teď Nutrilon allergy care a ekzém je o 90% lepší.

Váš příspěvek
TOPlist