Jak zapomenout na kamaráda a poradit si s manželem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lindiiiik
Povídálka 43 příspěvků 19.06.12 21:22
Jak zapomenout na "kamaráda" a poradit si s manželem??

Ahoj,

jsem tu nová. Pročítala jsem pár diskuzí a líbilo se mi, jak tady umíte poradit a proto bych chtěla poprotsit o názory a rady od Vás :)
Něco o mě, jem mi 27, s manželem jsme 7 let a máme dvě malé děti.
Můj příběh je trošku složitější, tak doufám, že ho vysvětlím, tak nějak čtivě a pochopitelně :lol:

S manželem máme poslední dobou velice často krize. Věčně se kvůli nečemu dohadujeme, kvůli zbytečnostem. Manžel je trošku nerváček a když mě chce při hádce ještě víc vydeptat, začne sprostě nadávat, že jsem pí.., kr. va tlustá (podotýkám, že jsem normální ženská) atp. Dokonce jsem nedávno dostala při jeho vzteku takovou pěstí do ruky, že jsem měla modřinu přes celé rameno, doufám, že to bylo porvé a naposledy. Když má manžel dobrou náladu, tak není tak špatný. Táta dětí je takový, že se pomazlí a jde si většinou za svými koníčky, což je rybaření, takže když není v práci, je na rybách, ve dne i v noci (na ryby opravdu chodí, nosí je :-) ) Takže jsem většinu času s dětmi sama doma a když někam vyrazíme, dostanu vynadáno, že věčně někde couráme. Já vím, že v každé rodině je něco, ale já mám každý den obavy s jakou náladou přijde domů z práce. Začínám mít pocit, že asi opravdu za všechno můžu já a jsem k ničemu. Nedávno jsem potkala u nás ve vesnici „kamaráda“, nic jsme spolu neměli, jen pár porcházek a :*. Jenže teď se vrátil zpátky domů, což je 300km daleko, každý den jsme si psali a volali, postupem času mi dochází, že z jeho strany asi jen kvůli penězům, to psal, že mě rá rád a záleží mu na nás (já a děti), ale asi vždycky jen když potřeboval finančně vypomoct. Je to takový povídálek, umí ženské oblbnout, přesto na něho nemůžu zapomenout, zvedl mi seběvědomí, je krásnej chlap, nasmála jsem se s ním, mohla o všem popovídat a bylo mi s ním hrozně fajn. Přestože vím, že to není chlap pro život, je zadlužený, dřív hrál automaty atp., já na něj nemůžu zapomenout, trápím se kvůli němu, když se neozývá a to se teď neozývá, protože si našel novou práci a nemá čas…mám pořád nutkání mu alespoň napsat, když napíšu, on se třeba neozve a já už nechci, nechci se kvůli němu trápit, chovám se jak puberťačka. S manželem se pořád dohadujeme a tím je to horší, vzpomenu si, jak jsem se s ním odreagovala od všech těch starostí. Vůbec nevím, jak dál :(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

Nelisa
Neúnavná pisatelka 15205 příspěvků 19.06.12 21:28

Osobně bych dala od kamaráda ruce pryč, sama víš, že není pro rodinný život dobrý partner, spíš na popovídání, chvilku volného času (bývalý gambler by mě děsil, může se k tomu vrátit). A táhne tě to k němu proto, že doma to není zrovna ideální. Řešila bych spíš manžela. Hlavně si nenech vsugerovat, že jsi k ničemu.

Jaji77
Extra třída :D 11879 příspěvků 19.06.12 21:32

@lindiiiik Manžel provádí regulerní domácí násilí :? možná proto nemůžeš na kamaráda zapomenout.

crazy0
Zasloužilá kecalka 823 příspěvků 19.06.12 21:37

PĚSTÍ DO RUKY??? nezlob se na mě, ale přijde mi hloupé psát o „kamarádovi“ nechceš spíš řešit problém s manželem??? :? začínáš hledat chyby na sobě??? Promin, ale rychle se prober, nebo bude pozdě!!!

crazy0
Zasloužilá kecalka 823 příspěvků 19.06.12 21:42

Zažít něco hezkého co si v uvozovkách zažila s „kamarádem“, by jsi měla zažívat doma s manželem… pokud od manžela neodejdeš, přeju ti, aby sis našla úžasného, milého, laskavého „kamaráda“ který ti dá to co potřebuješ, držím palce… Mimochodem ten „kamarád“ o kterým píšeš, asi nebude dobrá partie, už podle tvého psaní jsem pochopila, že i ty jsi to pochopila :kytka: hodně štěstí

lindiiiik
Povídálka 43 příspěvků 19.06.12 21:42

Říkám si, že třeba opravdu za všechno můžu já a proto se tak manžel chová, není to třeba každej den, má i světlé chvilky, třeba týden je úplně v pohodě a snesl by mi modré z nebe, ale pak je třeba 14 dní o nervy. Každý ho tady na vesnici má rád, protože je šikovný a všechno opraví, ale nevidí, jak se chová doma. Kolikrát bych se zbalila a šla s dětma, ale není kam, můj jediný příjem je mateřská, což taky hodně často slyším, že nic nevydělávám a jen se flákám doma.

crazy0
Zasloužilá kecalka 823 příspěvků 19.06.12 21:52
@lindiiiik píše: Říkám si, že třeba opravdu za všechno můžu já a proto se tak manžel chová, není to třeba každej den, má i světlé chvilky, třeba týden je úplně v pohodě a snesl by mi modré z nebe, ale pak je třeba 14 dní o nervy. Každý ho tady na vesnici má rád, protože je šikovný a všechno opraví, ale nevidí, jak se chová doma. Kolikrát bych se zbalila a šla s dětma, ale není kam, můj jediný příjem je mateřská, což taky hodně často slyším, že nic nevydělávám a jen se flákám doma.
:( proboha, už NIKDY NIKDY si neříkej, že za to můžeš ty… nikdy a NIKDO nemá právo ti jednu ubalit, ani manžel, ba naopak, on by měl být ten princ, který tě ochrání před vším zlým… :,( je mi z toho smutno, nezávidím ti to… nemá smysl řešit, jak a kam půjdeš, postav se na nohy, sesbírej své zbylé sebevědomí a postav se proti manželovi! Promluvili jste si o tom, když tě uhodil??? nebo jste to nechali vsáknout… :(

káťa
Závislačka 4508 příspěvků 19.06.12 21:55

Řekla bych, že stojí za hovno jak manžel, tak kamarád. Pro tebe by asi úplně nejlepší bylo dát ruce pryč od obou dvou :think:

lindiiiik
Povídálka 43 příspěvků 19.06.12 21:59

Crazy0:
Promluvili, řekl, že měl hroznej vztek, že mu to bylo pak líto, ale že už ty nervy nemohl vydržet. Říkala jsem, že i při největším vzteku by si neměl dovolit uhodit ženskou. Omluvil se, o ráně už se doma nemlucí, doufám, že to byla poslední, kdyby byla další, okamžitě odcházím. Ale doufám, že už si to nedovolí.

crazy0
Zasloužilá kecalka 823 příspěvků 19.06.12 22:03
@káťa píše: Řekla bych, že stojí za hovno jak manžel, tak kamarád. Pro tebe by asi úplně nejlepší bylo dát ruce pryč od obou dvou :think:

no když to je těžké…od kamaráda určitě, kdyby stál aspoň za to viď… ale ten tvůj manžel mě trápí :? už si to třeba aspoň s někým řešila??? s matkou, kamarádkou, sestrou, máš někoho? Já to mám doma naopak, můj manžel je zároveň moje nejlepší kamarádka :lol: poradími s každým a se vším, samozřejmě jsou ženské problémy, které se řeší jen v holčičím klubu :)

lindiiiik
Povídálka 43 příspěvků 19.06.12 22:03

Káťa:
Kdyby to bylo tak lehký, jak se to píše  :lol:

crazy0
Zasloužilá kecalka 823 příspěvků 19.06.12 22:04
@lindiiiik píše:
Crazy0:
Promluvili, řekl, že měl hroznej vztek, že mu to bylo pak líto, ale že už ty nervy nemohl vydržet. Říkala jsem, že i při největším vzteku by si neměl dovolit uhodit ženskou. Omluvil se, o ráně už se doma nemlucí, doufám, že to byla poslední, kdyby byla další, okamžitě odcházím. Ale doufám, že už si to nedovolí.

tak aspoň že tak.. :hug:

lindiiiik
Povídálka 43 příspěvků 19.06.12 22:09

Crazy0: Řešila jsem to s mamčou, se ségrou, dokonce i s kamarádkou, všichni radí od kamaráda ruce pryč, ale manžel dokonce mojí mamce volal a stěžoval si, jaká jsem strašná, utrácím a on se snaží – myslím si, že neutrácím, kupuju jídlo na doma, platím benzín, dětem a sem tam nám nějaké oblečení, prostě běžný výdaje. mamča je rozvedená a nechtěla by to už nikdy zažít, takže radí, ať se snažím co nejvíc, že to je hrozný pčijít o svou rodinu. Ale já jsem nešťastná, utrápená…

lindiiiik
Povídálka 43 příspěvků 19.06.12 22:10

Crazy0:
Buď ráda za svého manžela :-)

Jaji77
Extra třída :D 11879 příspěvků 19.06.12 22:11

@lindiiiik Mě to víc a víc připadá jako klasický domácí tyran… zkouší to přes finance, aniž by ocenil, že se staráš o dvě děti a ty něco potřebujou.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Naporcovaný manžel, nový Nesbo a další knihy pro podzimní šeď

Obarvěte si letošní podzim příjemnou knihou. Přinášíme pět tipů toho nejlepší čtení do vaší čtečky, ale i do sluchátek. Vyberte si to pravé zpestření podle nálady. číst dále >

Vlhkost - neviditelný nepřítel

Orosená okna či zrcadla mohou být pro děti velkou legrací a úžasnou plochou, na kterou mohou kreslit jak chtějí, ovšem pro nás je to varovně zdvižený prst. číst dále >

TOPlist