Jak zhubnout po porodu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  03.01.04 22:33
Jak zhubnout po porodu?

Mám 4měsíční dceru a 5 kg navíc. Přibrala jsem celkem 18 kg, stejně jako při prvním těhotenství před 5ti lety, z porodnice domů jsem si „přinesla“ 11 kg. První kila šla dolů celkem hladce, ale teď se to nějak zastavilo. Plně kojím, mám dost velkou chuť k jídlu. Snažím se místo večeře dát si třeba jen jogurt a ovoce, ale znáte to, občas se mi to vymkne… Po prvním dítěti jsem byla zpět na své váze, ale už nedovedu posoudit, za jak dlouho, myslím, že asi za půl roku. Poradí mi někdo?

Reklama

Najdete v encyklopedii: Jak zhubnout po porodu

Reklama

Reakce:

Euka2
Závislačka 3624 příspěvků 05.01.04 16:48
Jak zhubnout po porodu?

Ahojky,

neměj strach, kila půjdou dolů tak jako tak :-) Mě se podařilo dostat na svou původní váhu po cca půl - 3/4 roce po porodu. Pokud jsem kojila, kila šla dolů a já se cpala jak „nezavřená“ :-)) Nestresuj se, ono to půjde.

Ahoj Veronika a Adámek 13 měsíců

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Dětské hřiště Pod Kapličkou: Království pro děti i rodiče

Sháníte v parných letních dnech v našem hlavním městě dětské hřiště pro své... číst dále >

Výbava do kuchyně dosluhuje? Nové pomocníky pořídíte za pár korun

Baví vás vaření? Pak se určitě ve své kuchyni neobejdete bez různých... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět tipů, jak zlepšit fyzickou kondici. Na začátku pomůže rychlá chůze

Uvědomujete si to pokaždé, když dobíháte autobus, protože se ještě několik... číst dále >

Malý Charlie umírá, úřady volí smrt. Rodiče, papež i Trump chtějí léčbu

Charlie Gard je jedenáctiměsíční britský chlapec, který trpí vzácným... číst dále >

Reklama