jaké koupit nádobí

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vrbice
Nováček 4 příspěvky 14.09.08 10:58
jaké koupit nádobí

Ahojky,
můžete mi někdo prosím doporučit nádobí ,se kterým jste opravdu spokojené. Nerada bych zaplatila vysokou cenu za nádobí,kterému po čase upadnou uši.
předem díky za vaše příspěvky
 vrbice

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Martin_a
Kecalka 267 příspěvků 14.09.08 11:10

Ahoj, to podle toho, jaký používáš typ sporáku. Já mám sklokeramický a nádobí mám nerez od Tescomy přímo na sklokeramiku. Uši drží už 4 roky a dlouho držet ještě budou. Jen se mi občas povolí poklička, ale hned ji nožem utáhnu a je to. Jsem spokojená a nemůžu si vynachválit. Tehdější cena byla 3 tisíce, ale ted to bude tak do 1500kč (5 hrnců od nejmenšího po největší + pánvička).

vrbice
Nováček 4 příspěvky 14.09.08 11:17

používám sklokeramickou desku.
Jaký typ od Tescome to je?
 díky

Martin_a
Kecalka 267 příspěvků 14.09.08 11:56

Tescoma Comfort – Stainless steel je vzadu napsaný.

Pudloslava
Generální žvanilka 24372 příspěvků 14.09.08 12:05

Já vařila 4 roky na :,-(ě tescoma – Tulip. Perfektní nádobí, je to dražší serie, ale je masivní, těžší, pevné stěny, nezkroutí se. Úchytky jsou kovové, ale nepálí (jsou přidělané skoro bodově). jen kovová úchytka u pokliček trochu pálí. perfektní nádobí, nemůžu vynachválit. jsem ráda, že nemají skleněné pokličky, našim a i mnoha známým se rozbily (klidně ne nárazem, třeba jen jak chladly položené na okapávači, najednou lup – a bylo to). Navíc přes skleněné stejně není do hrnce vidět, vždycky se hned zapaří (ikdyž mají větrání)

Protože si chci koupit indukci, tak ho teď prodáváma kupuji si nové – a hádej jaké – opět tescoma Tulip 11 dílů (od r. 2006 jsou vhodné na indukční sporáky).

Od tescomy se dá jistě koupit i levnější nádobí, tohle snad druhá nejdražší serie. Nová se koupí na internetu nejlevněji za 3 300. Jinak jsem slyšela chválu na nádobí IKEA, adekvární :,-(u koupíš kolem 2 500 (ale to jsou i ty levnější :,-(y od Tescomy).

fyzikarka
Závislačka 2836 příspěvků 14.09.08 14:22

Ahoj,
mám Tescoma Gold Line a maximílní spokojenost.

Ogulaa
Kelišová 6150 příspěvků 14.09.08 15:50

Ikea 365+ Naprostá spokojenost
http://www.ikea.com/…cts/30101168

makina
Neúnavná pisatelka 15090 příspěvků 14.09.08 16:30

Tescoma profi:
http://www.domacky.cz/…rofi/9-dilna-:,–(a-nadobi-tescoma-home-profi-725009.html

Naprostá spokojenost, velmi kvalitní nádobí, nepálící uši, silné dno, dlouho udrží pokrm v teple třeba ve srovnání se smaltem, kterých mám pár taky.
Jediná drobnost snad: mají lehké pokličky, takže když vařím třeba brambory, lehce odklopím pokličku a když to neuhlídám, začnou divoce vřít a tím varem poklička dosedne těsně na hrnec a brambory utečou a zprskají sporák, jestli mi rozumíš. Ale stačí tam třeba vložit lžičku nebo špejli.

Pudloslava
Generální žvanilka 24372 příspěvků 14.09.08 16:56

Od Tescomy jsou asi všechny hrnce dobré (narozdíl od jejich plastových udělátek, jako třeba držák na folie a úpod.)

Tak asi záleží jen na tom, jestli chceš hrnce na indukci nebo ne, jestli ti nevadí plastové úchytky (nedají se dát do trouby) a skleněné poklice.

makina
Neúnavná pisatelka 15090 příspěvků 14.09.08 17:00
Pudloslava píše:
Od Tescomy jsou asi všechny hrnce dobré (narozdíl od jejich plastových udělátek, jako třeba držák na folie a úpod.)

A nože mají taky příšerný :roll: Několik se nám jich rozpadlo, vypadly ty nýty.

Pudloslava
Generální žvanilka 24372 příspěvků 14.09.08 17:44

Dneska to firmy dělajá tak, že si nechávají jednotlivý sortiment vyrábět různě v číně a v ČR se na to jen montují české štítky.

pitrisek
Ukecaná baba ;) 1293 příspěvků 14.09.08 18:10

Ahoj
stejně jako Martin_a – Tescoma.
Mám ji už 6 let a vůbec žádnej problém – akorát s těma odšroubovávajícíma úchytama na poklice – to je pravda. Chce to občas zašroubovat šroubky…
Jinak perfektní.
A pokud jsou plynové hořáky, tak hlavně nepouštět plyn „na plný koule“ (plyn na plný plyn – to se mi zdálo divný :lol: ) protože potom se ta ucha pálí a pěěěěkně to smrdí. Ale to u všech hrnců.

Kvůli tomu rozperděnýmu plynu se totiž doma často rozčiluju :twisted:

Pudloslava
Generální žvanilka 24372 příspěvků 14.09.08 19:06

u tulipa se úchytky neodšroubovávají, naštěstí, protože žádné viditelné šrouby ani nemají. Kovová madla by asi ani v plynu nesmrděla, ale asi by byla pěkně žhavá.

Titty
Kelišová 6135 příspěvků 14.09.08 21:28

Neco mam od Tescomy, rada Prima a naprosta spokojenost. Mne naopak ty sklenene poklice hodne vyhovuji, sice se nejdriv zapari, ale jak se para zacne srazet a kapat zpatky do hrnce, uz je tam zase dostatecne videt. Drzak na poklici se mi neuvolnuje, sklo zatim vydrzelo.

No a pak jsme dostali par kousku od Zepteru. To je teda uz uplne jina cenova kategorie, sami bychom si to nekoupili, ale je to fakt kvalita. Jen jak to ma hodne tluste dno i steny, jsou hrnce docela tezke, takze mam radsi jen ty mensi. :)

Bambi
Stálice 86 příspěvků 13.02.09 18:54

Já jsem velice spokojená s tímto http://www.beckinternational.cz/produkty.php?id=1 nádobím ale je dost drahé, kdybych ho nedostala jako dar tak si ho sama nekoupím. Ale jinak spokojenost. Je to něco jako Zepter, velmi silné dno, kavlita, obrovská úspora energií..

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Vlhkost - neviditelný nepřítel

Orosená okna či zrcadla mohou být pro děti velkou legrací a úžasnou plochou, na kterou mohou kreslit jak chtějí, ovšem pro nás je to varovně zdvižený prst. číst dále >

Jak předejít atopickému ekzému u dětí?

Až 60% dětí se narodí se sklonem k velmi suché kůži a přibližně u třetiny z nich se ještě před prvními narozeninami rozvine atopická dermatitida. číst dále >

TOPlist