Jaký čistič odpadů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kmacek
Kecalka 378 příspěvků 26.07.10 07:37
Jaký čistič odpadů

Dobré ránko, můžete mi poradit, jaký čistič lijete nebo sypete do odpadů? Krtka nebo jiný? Je dost účinný? Nějak blbě odtéká voda v koupelně a zdá se mi, že i trochu odpad smrdí, tak bych s tím ráda něco udělala. Čistíte odpad nějak pravidelně preventivně nebo jako já až když je problém :oops: ? Moc děkuji za odpovědi. Krásný den. Martina :-)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

milhaus
Kelišová 5909 příspěvků 26.07.10 07:41

Dávám krtka,taky se my to stává,a ten to fakt vyčistí. :palec:

Ajka a Domi
Extra třída :D 14003 příspěvků 26.07.10 08:10

jedině Krtka,zkoušeli jsme i jiné,ale ty mu nesahají ani po kotníky,je fakt jednička :palec:

kacabus
Kelišová 6094 příspěvků 26.07.10 08:22

My ted dávali savo razant.taky pomohl.krtka totiz neměli.

fragola
Generální žvanilka 21617 příspěvků 26.07.10 08:25

Ahoj, jedině Krtek :palec: :wink:

zdenkak
Zasloužilá kecalka 921 příspěvků 26.07.10 08:38

Souhlasím, s ostatními, Krtek je super a vyčistí to fakt snad všechno … Akorát se blbě shání, v Albertu, ani Bille u nás jsem ho neviděla, jen v našem zapadlém Papírnictví, kde mají i barvy – laky…

Farllin
Neúnavná pisatelka 16900 příspěvků 26.07.10 08:43

Jedině krtek. Potom Vím, že existuje ještě jeden výborný německý, ale nevím značku. Čistila jsem s ním v hospodě odpady, když byly fakt ucpaný a pomohlo to. Bohužel nevím název. – Je to žlutá láhev, něco jak Savo, a je na něm namalovaná modrá(nebo černá) trubka ucpaná, od vrchu až dolů na obalu..

fragola
Generální žvanilka 21617 příspěvků 26.07.10 08:43
zdenkak píše:
Souhlasím, s ostatními, Krtek je super a vyčistí to fakt snad všechno … Akorát se blbě shání, v Albertu, ani Bille u nás jsem ho neviděla, jen v našem zapadlém Papírnictví, kde mají i barvy – laky…

Přesně tak, u nás to jistí drogerie Teta :pankac:

tterka
Závislačka 4521 příspěvků 26.07.10 08:54

Ahojky,
já používám čistič Fredy, kupuji ho v Albertovi a je super :palec:

Ajka a Domi
Extra třída :D 14003 příspěvků 26.07.10 09:25

tak nevím ,my měli posledně fredyho a nepomohl,museli jsme stejně pro krtka :lol:

andela  26.07.10 09:39

Jednou, dvakrát do roka použiju klasický Louh :oops: … trocha horké vody, na to nasypat louh, a v trubkách to hučí a vře. kupuju ho v klasické malé drogerce, je to žíravina, ale běžné čističe mě nepřesvědčili funkčnosti, akurát to stojí dost peněz. :nevim:

Farllin
Neúnavná pisatelka 16900 příspěvků 26.07.10 09:40

Fredyho mám teď, protože jsem nesehnala Krtka. Kdo zkusí jednou krtka, nechce jinak :palec: ..Fredyho bych už nekupovala.

zdenkak
Zasloužilá kecalka 921 příspěvků 26.07.10 10:09
Farllin píše:
Fredyho mám teď, protože jsem nesehnala Krtka. Kdo zkusí jednou krtka, nechce jinak :palec: ..Fredyho bych už nekupovala.

Souhlasím :mrgreen: Když si vzpomenu na to, jak manželovi zářily oči, když mi přišel oznámit, jak je Krtek skvělý, tak se musím ještě teď řehtat :twisted: :mrgreen:

zdenkak
Zasloužilá kecalka 921 příspěvků 26.07.10 10:10

… Ale že jsme tu jak nějaká sekta, co? :mrgreen:

tterka
Závislačka 4521 příspěvků 26.07.10 10:17

Fredy je super, když se dobře použije. Já vždycky naliju do odpadu konvici vroucí vody, potom nasypu fredyho, zase trošku zaliju, nechám hoďku působit, znova propláchnu a není problém :lol: , ale možná rozpouští jen písek, vlasy a kočičí chlupy – čehož máme věčně plné odpady :think: :lol:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Naporcovaný manžel, nový Nesbo a další knihy pro podzimní šeď

Obarvěte si letošní podzim příjemnou knihou. Přinášíme pět tipů toho nejlepší čtení do vaší čtečky, ale i do sluchátek. Vyberte si to pravé zpestření podle nálady. číst dále >

Vlhkost - neviditelný nepřítel

Orosená okna či zrcadla mohou být pro děti velkou legrací a úžasnou plochou, na kterou mohou kreslit jak chtějí, ovšem pro nás je to varovně zdvižený prst. číst dále >

TOPlist