Jaký čistič odpadů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kmacek
Kecalka 378 příspěvků 26.07.10 07:37
Jaký čistič odpadů

Dobré ránko, můžete mi poradit, jaký čistič lijete nebo sypete do odpadů? Krtka nebo jiný? Je dost účinný? Nějak blbě odtéká voda v koupelně a zdá se mi, že i trochu odpad smrdí, tak bych s tím ráda něco udělala. Čistíte odpad nějak pravidelně preventivně nebo jako já až když je problém :oops: ? Moc děkuji za odpovědi. Krásný den. Martina :-)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

milhaus
Kelišová 5907 příspěvků 3 inzeráty 26.07.10 07:41

Dávám krtka,taky se my to stává,a ten to fakt vyčistí. :palec:

Ajka a Domi
Extra třída :D 14472 příspěvků 1 inzerát 26.07.10 08:10

jedině Krtka,zkoušeli jsme i jiné,ale ty mu nesahají ani po kotníky,je fakt jednička :palec:

kacabus
Kelišová 6679 příspěvků 26.07.10 08:22

My ted dávali savo razant.taky pomohl.krtka totiz neměli.

fragola
Generální žvanilka 22429 příspěvků 26.07.10 08:25

Ahoj, jedině Krtek :palec: :wink:

zdenkak
Zasloužilá kecalka 921 příspěvků 26.07.10 08:38

Souhlasím, s ostatními, Krtek je super a vyčistí to fakt snad všechno … Akorát se blbě shání, v Albertu, ani Bille u nás jsem ho neviděla, jen v našem zapadlém Papírnictví, kde mají i barvy – laky…

Farllin
Neúnavná pisatelka 17280 příspěvků 26.07.10 08:43

Jedině krtek. Potom Vím, že existuje ještě jeden výborný německý, ale nevím značku. Čistila jsem s ním v hospodě odpady, když byly fakt ucpaný a pomohlo to. Bohužel nevím název. – Je to žlutá láhev, něco jak Savo, a je na něm namalovaná modrá(nebo černá) trubka ucpaná, od vrchu až dolů na obalu..

fragola
Generální žvanilka 22429 příspěvků 26.07.10 08:43
zdenkak píše:
Souhlasím, s ostatními, Krtek je super a vyčistí to fakt snad všechno … Akorát se blbě shání, v Albertu, ani Bille u nás jsem ho neviděla, jen v našem zapadlém Papírnictví, kde mají i barvy – laky…

Přesně tak, u nás to jistí drogerie Teta :pankac:

tterka
Závislačka 4996 příspěvků 26.07.10 08:54

Ahojky,
já používám čistič Fredy, kupuji ho v Albertovi a je super :palec:

Ajka a Domi
Extra třída :D 14472 příspěvků 1 inzerát 26.07.10 09:25

tak nevím ,my měli posledně fredyho a nepomohl,museli jsme stejně pro krtka :lol:

andela  26.07.10 09:39

Jednou, dvakrát do roka použiju klasický Louh :oops: … trocha horké vody, na to nasypat louh, a v trubkách to hučí a vře. kupuju ho v klasické malé drogerce, je to žíravina, ale běžné čističe mě nepřesvědčili funkčnosti, akurát to stojí dost peněz. :nevim:

Farllin
Neúnavná pisatelka 17280 příspěvků 26.07.10 09:40

Fredyho mám teď, protože jsem nesehnala Krtka. Kdo zkusí jednou krtka, nechce jinak :palec: ..Fredyho bych už nekupovala.

zdenkak
Zasloužilá kecalka 921 příspěvků 26.07.10 10:09
Farllin píše:
Fredyho mám teď, protože jsem nesehnala Krtka. Kdo zkusí jednou krtka, nechce jinak :palec: ..Fredyho bych už nekupovala.

Souhlasím :mrgreen: Když si vzpomenu na to, jak manželovi zářily oči, když mi přišel oznámit, jak je Krtek skvělý, tak se musím ještě teď řehtat :twisted: :mrgreen:

zdenkak
Zasloužilá kecalka 921 příspěvků 26.07.10 10:10

… Ale že jsme tu jak nějaká sekta, co? :mrgreen:

tterka
Závislačka 4996 příspěvků 26.07.10 10:17

Fredy je super, když se dobře použije. Já vždycky naliju do odpadu konvici vroucí vody, potom nasypu fredyho, zase trošku zaliju, nechám hoďku působit, znova propláchnu a není problém :lol: , ale možná rozpouští jen písek, vlasy a kočičí chlupy – čehož máme věčně plné odpady :think: :lol:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Kilometry, které pomáhají znevýhodněným dětem

Na procházku s kočárkem, s teniskama na nohou, nebo zkrátka pro dobrou věc. Za každý váš kilometr dostane Nadace Terezy Maxové dětem deset korun. Akce TeriBear hýbe Prahou doslova poběží od 3. do 12. září 2015. číst dále >

Jak na běžné opravy bez manžela

Kapající kohoutek, popraskané dlaždičky a znepokojující pohled na poličku, kterou měl manžel již dávno přimontovat? Domácnost můžete mít pod palcem i bez toho, abyste ze sebe sedřeli kůži. číst dále >