Jednorázové pleny pro dvojčata

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  03.01.04 12:12

Ahoj maminy, čekám dvojčata a slyšela jsem, že je možné se domluvit s dodavatelem jednorázových plen, který je pak dodává přímo domů za zvýhodněné ceny. Máte někdo tuto zkušenost, popřípadě kontakt na dodavatele? Díky za odpovědi Pavlína

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  03.01.04 13:23

Ahoj Pavlíno,

nemám tuto zkušenost ani kontakt na dodavatele plen, ale mám osmiměsíční dvojčata a ohledně plen bych se trošku bála vázat na jednoho výrobce a značku, byť za cenu trochu vyšších nákladů. Za tu dobu, co jednorázové pleny používáme, jsem vyzkoušela různé značky a opravdu jsou mezi nimi rozdíly, především v tom, jak dětátku sedí, dál pochopitelně jak sají, jak se zalepují, jak jsou příjemné aj. Cena vždy nekoresponduje s kvalitou, i když ty nejlevnější jsem brzy zavrhla, nestály za nic a děti v nich byly okamžitě opruzelé. Navíc se požadavky na plenky mohou trochu proměnit s tím, jak miminko roste. Laciné pleny jsem musela vyměňovat po necelých dvou hodinách, stačilo do nich učúrnout a už byly zralé na výměnu, v dobré plence dítě vydrží přes noc (pokud jenom čurá) a zadeček je v pořádku (a oblečky taky, z některých plenek totiž teče ať je zalepíš sebelíp - starší děti se prostě hýbou a pořádně v tomto směru plenky otestují). Takže finanční efekt v případě laciných plen byl spíš opačný. Ty jsi sice jistě měla na mysli zvýhodněnou dodávku dobrých plen, se kterou ti poradit nemohu, ale chtěla jsem ti sdělit svoji pochybnost - jak předem poznáš, že ti budou pleny vyhovovat? Každá maminka má na pleny v podstatě tytéž nároky, přesto nakonec skončíme každá u „své“ osvědčené značky. Tolik můj názor. Hodně zdraví tobě i dvojčátkům, ahoj, Martina

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kouzelné Jeseníky: S rodinkou na rozhlednu i do galerie soch pod širým nebem

Léto je perfektním ročním obdobím pro objevování krásných koutů naší... číst dále >

Co s povoleným bříškem po porodu? Cviky na rozestouplé břišní svaly

Některé ženy po porodu vypadají, jako by těhotenstvím vůbec neprošly, jiným... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čech Dubovický má nejhezčí tělo v Evropě a druhé nejkrásnější na světě

Bronzový Muž roku 2016 Miroslav Dubovický (25) uspěl na světové soutěži... číst dále >

Poradna: Vadí mi, že mé dospělé děti postihla tetovací mánie

Možná vám bude připadat můj dotaz malicherný, ale nemůžu si pomoct. Jsem... číst dále >

Reklama