Jizvy i po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  26.09.03 12:39
Jizvy i po porodu

Dneska jsem se koukala na fotogalerii Těhulek, a jak jsem tak koukala nenašla jsem žádnou těhulku, která by v těhotenství měla na bříšku jizvy. Já je měla teda mám, myslela jsem si že je to normální, ale já to u nikoho neviděla. Po porodu mi jizvy nezmizely, mám to jak rozvětvenej strom navíc mám po porodu 25 kg navíc, které nemohu shodit, ať dělám co dělám. Může někdo poradit? Vím, že bych měla cvičit kvůli kilům a asi chodit do solárka kvůli jizvám, ale neexistuje na ty jizvy nějaký krém nebo něco? Prosím poraďte

Reklama

Reklama

Reakce:

Koculka
Kecalka 225 příspěvků 26.09.03 16:04
Jizvy i po porodu

Na jizvy je pry vyborny laser. Lecba by mela byt zahajena co nejdrive, nejpozdeji jeden rok po porodu.

Koculka

Ariana
Zasloužilá kecalka 595 příspěvků 26.09.03 20:02
Jizvy i po porodu

Ahoj,

já celé těhotenství mazala a mazala pleťovými mléky a jizvy žádné nemám. Prevence je důležitá, protože pak se těch strií těžko zbavuje. A to mi v posledních třech měsících těhotenství vyrostlo břicho jako balón:-). Teď mažu i prsa, aby mi nepopraskaly díky velkému množství mléka.

Anonymni  27.09.03 10:32
Jizvy i po porodu

No, já tedy sice po porodu jizvy nemám, taky jsem mazala a mazala, ale se zkušeností s jinou jizvou bych rozhodně do solárka nechodila. Tam se akorát zvýrazní.

martina

Anonymni  30.09.03 10:17
Jizvy i po porodu

tak to vážně na ty jizvy nic nepomůže? Takže mi zůstanou, no vypadá to hrozně, nemůžu se toho zbavit myslela jsem že mi zbělají a nebudou vidět, jenže já mám celé břicho úplně červený. Ale stejně díky za názory.

Anonymni  03.10.03 06:57
Jizvy i po porodu

Ahoj mamky, já jsem se celé těhotenství pečlivě mazala a masírovala, a jizvy mám bohužel i přesto. Ani jsem příliš nepřebrala, takže si myslím, že zda se jizvy utvoří anebo ne záleží spíš na tom, jaký typ kůže kdo má. Zatím jsem jenom jedem měsíc po porodu, takže sjem zvědavá, co to udělá dále, na místech, která se už stáhla zůstaly jizvy světlounké. Ale každopádně si myslím, že to miminko za pár (tedy v mém případě je sice pár slabé slovo) jizev rozhodně stojí. Alespoň můj Petřík určitě! Mějte se :-)

Gabi2
Stálice 80 příspěvků 03.10.03 11:41
Jizvy i po porodu

Vznik strií je podmíněn dvěma faktory: genetickou dispozicí a nárůstem hmotnosti. Určite se dá něco zachránit prevencí: každodenní masáří bříška od počátku těhotenství (nepomůžou zázračné krémy jako ta vlastní masáž) . Pokud už strie máš, nedá se s nimi příliš udělat - snad jedině ten laser, ale to se ti asi prodraží. Mě se například udělaly strie před pubertou v době zvýšeného růstu a změn tělesných proporcí, během obou těhotenství mi naštěstí nepřibyla ani jediná. Strie mám hlavně na stehnech a na prsou a docela v pohodě s nimi žiju 20 let ;-)

HanaZana
Závislačka 2793 příspěvků 03.10.03 14:02
Jizvy i po porodu

Ahoj!

Já jsem poctivě asi od 16.týdne mazala bříško olejíčkem,zn.Frei-Öl a vypadalo to,že žádné strie nebudou.Bohužel po porodu se mi objevily kolem pupku(ještě mi na památku zůstala malá pupeční kýla).Jsou sice světlé,ale jsou.

Takže jak už tady někdo zmiňoval-prostě někomu bříško popraská,někomu ne.Ale určitě je dobré mazat,bez toho může být hůř.

Zdraví Hanka :-P

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Děti a zdravá strava: Pozor, ať jim neškodí

Prakticky každý rodič ví, že velké množství cukru, slazené nápoje a jídlo z... číst dále >

Zpěv dětí, který vás ohromí

Všichni doma máme nadějné talentované hvězdy, které svým vybroušeným hlasem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čech Dubovický má nejhezčí tělo v Evropě a druhé nejkrásnější na světě

Bronzový Muž roku 2016 Miroslav Dubovický (25) uspěl na světové soutěži... číst dále >

Poradna: Vadí mi, že mé dospělé děti postihla tetovací mánie

Možná vám bude připadat můj dotaz malicherný, ale nemůžu si pomoct. Jsem... číst dále >

Reklama