Jméno Eliana

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  17.07.17 13:16
Jméno Eliana

Ahoj,

co říkáte na toto jméno? Hrozně se nám líbí, navíc se dá vymyslet spousta oslovení. Ještě se nám líbí Olívie, Isabella a Anabel - příjmení Vagnerová. Ptám se především na to, jestli si umíte to jméno představit i pro dospělou ženu, zda vám zní dost důstojně. Já jsem teď dost ovlivněná hormony, tak nevím, jestli mám dobrý úsudek :lol: a manžel je v tom dost ulítnutý, ten by klidně dal i nějaký úlet :mrgreen:. Děkuji za názory (prosím i o ty kritické).

Reklama

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

sakota
Ukecaná baba ;) 2056 příspěvků 17.07.17 13:18

Nikdy jsem Eliana neslyšela, ale moc se mi líbí, i k tomu příjmení. Ta ostatní tři moc nemusím, ale proč ne.

Seren
Kecalka 328 příspěvků 17.07.17 13:21

Eliana? Proč ne :) Jméno je to hezké, z těch vašich návrhů se mi líbí nejvíc. Umím si ho představit i na dospělou ženu.

Agneth
Zasloužilá kecalka 813 příspěvků 17.07.17 13:22

Ale jo, zas tak velký úlet to není. ;) Pořád je to lepší než Isabella a nebo Anabel. Možná bych ještě zvážila tu Olívii, ta mi přijde celkem fajn.

lauraka
Závislačka 2800 příspěvků 17.07.17 13:22

Hezke jmeno a hodi se i k vasemu prijmeni Eliana Vagnerova je super kombinace.

Doe_Jane
Závislačka 2952 příspěvků 17.07.17 13:22

Líbí se mi :mavam:

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 1088 příspěvků 17.07.17 13:22

Krásné jméno, mně se to líbí i k příjmení :palec: I ty další tři jsou pěkné, máte štěstí na příjmení, takové zvučné a snese i takováto netypická „nečeská“ jména :)

Lendeš
Ukecaná baba ;) 2154 příspěvků 17.07.17 13:25

Jméno Eliana jsem ještě neslyšela, ale proč ne, nezní to jako výstřelek, k příjmení to celkem jde..asi nejvíc z těch uvedených jmen. Umím si to představit i pro dospělou.

Taka
Kecalka 429 příspěvků 17.07.17 13:29

Za mě palec nahoru :palec: Originální a přitom to nijak „neřve“. A k příjmení se hodí :)

Lychee13
Závislačka 2646 příspěvků 17.07.17 13:29

Strašný. :mrgreen:

Russet
Závislačka 2591 příspěvků 17.07.17 13:31

K Vágnerové se taková jména hodí, Eliana jako dospělka, malá může byt Eli nebo Lili…

Gituš
Ukecaná baba ;) 2290 příspěvků 17.07.17 13:32

Nádherné jméno, zní velmi dobře, jak pro malou slečnu, tak pro dospělou ženu, nezní tvrdě, má spoustu variant, za mě super! Případně ještě Olívie je velmi pěkná :).

Petulka1234
Závislačka 3278 příspěvků 17.07.17 13:33
@Anonymní píše:
Ahoj,co říkáte na toto jméno? Hrozně se nám líbí, navíc se dá vymyslet spousta oslovení. Ještě se nám líbí Olívie, Isabella a Anabel - příjmení Vagnerová. Ptám se především na to, jestli si umíte to jméno představit i pro dospělou ženu, zda vám zní dost důstojně. Já jsem teď dost ovlivněná hormony, tak nevím, jestli mám dobrý úsudek :lol: a manžel je v tom dost ulítnutý, ten by klidně dal i nějaký úlet :mrgreen:. Děkuji za názory (prosím i o ty kritické).
:palec:

Manhattan
Ukecaná baba ;) 2191 příspěvků 17.07.17 13:33

Je krásné, když jste se shodli a líbí se vám, tak ti může být jedno, co si myslí ostatní. Já mám pro kluka vybrané jméno Oliver a starším členům rodiny se nelíbí, ale ať si zvyknou, hlavně že se líbí mně a manželovi :pankac:

Uživatel je onlinerenduli
Ukecaná baba ;) 1487 příspěvků 17.07.17 13:34

Mně se líbí moc. :palec:
Z těch vámi navrhovaných určitě nejvíc, pak hned Olivie. Ta další dvě jména za mě neee.

Eliana se mi líbí i pro dospělou ženu a má hodně variant oslovení.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Dětské hřiště Pod Kapličkou: Království pro děti i rodiče

Sháníte v parných letních dnech v našem hlavním městě dětské hřiště pro své... číst dále >

Výbava do kuchyně dosluhuje? Nové pomocníky pořídíte za pár korun

Baví vás vaření? Pak se určitě ve své kuchyni neobejdete bez různých... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co tíží matky samoživitelky? Samota, výčitky i nízké sebevědomí

Být sám na výchovu dítěte není žádný med. Většinou úloha rodičů samoživitelů... číst dále >

Příběh Marka: Dcera mé přítelkyně se mnou flirtuje

Konečně jsem poznal ženu, se kterou bych chtěl strávit zbytek života. Ovšem... číst dále >

Reklama