Jméno pro mimíse

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

piskle
Stálice 95 příspěvků 28.07.03 15:25
Jméno pro mimíse

Ahoj holčiny,

moc bych vás chtěla poprosit o informaci. Chceme dát našemu mimču jméno, které není v kalendáři a tak nevím, jestli je nutno zajít na matriku ještě před narozením nebo až potom. Určitě s tím máte nějaké zkušenosti. Díky za odpověď.

Reklama

Reklama

Reakce:

Toffifee
Zasloužilá kecalka 622 příspěvků 28.07.03 16:34
Jméno pro mimíse

Naše Valentýnka taky není v kalendáři. Ptala jsem se na matrice a pokud jde o jméno, které je u nás povolené a jen není v kalendáři, tak žádné povolení mít nemusíš. jen ho nahlásíš u porodu.

Zda je povolené ti řeknou na matrice a nebo je to v té knížce o jménech (teď honem nevím,jak se jmenuje) a určitě i na netu v různých seznamech jmen. (na rodině.cz určitě)

Zuzka

piskle
Stálice 95 příspěvků 28.07.03 16:45
Jméno pro mimíse

Zuzi,

moc díky za odpověď. Vidíš, teď i dokonce vím, jak se ten tvůj pokládek jmenuje. Načuhuji i k vám do deníčku a vždy píšeš Valuška, Val apod. a já si myslela, že se jmenuje Valerie…Mimochodem Valtentýnka je určitě hezčí. Tak moc díky a měj se moc hezky.

Pískle

Anonymni  29.07.03 09:39
Jméno pro mimíse

Ahoj chtela jsem dat svemu chlapeckovi take jmeno,ktere neni v kalendari a hlavne se nepouziva u nas.Ale protoze jsem rodila v CR a bydlim v cizine tak toto jmeno jsem musela nechat zapsat.nepamatuji se,ale na adresu ale urcite ji najdes,nebo matrika ti poradi.Posles jmeno k pani doktorce do Prahy,zaplatis poplatek asi 400Kc a stim papirem pak jdes do porodnice,aby zapsali jmeno ktere sis vybrala.Tak jsme to udelali.A byla to holcicka.Haha.Mej se hezky.Dana

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kouzelné Jeseníky: S rodinkou na rozhlednu i do galerie soch pod širým nebem

Léto je perfektním ročním obdobím pro objevování krásných koutů naší... číst dále >

Co s povoleným bříškem po porodu? Cviky na rozestouplé břišní svaly

Některé ženy po porodu vypadají, jako by těhotenstvím vůbec neprošly, jiným... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem nebezpečná tím, že vím, jak vydělat peníze, tvrdí zlodějka Zuzana

Osm měsíců sledoval televizní štáb život několika vězeňkyň ze tří českých... číst dále >

Kateřina Emmons: Máme mnohem větší rodinu, než jsme plánovali

Je mistryní Evropy i světa a k tomu má doma tři olympijské medaile. Sportovní... číst dále >

Reklama