Jméno Viktoria Timea?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dituleska
Závislačka 4980 příspěvků 17.11.11 17:49
Jméno Viktoria Timea?

AHOJ HOLKY!Mám otázku.Přítel je cizinec-madar,chceme dát jméno Viktoria Timea´,co na to říkáte??a máte některá zkušenost se dvěma jazyky v rodině?nemají s tím děti problém?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

theresicka
Závislačka 2618 příspěvků 17.11.11 17:53

Děti? Ani náhodou, jsou učenlivý. V létě jsem poznala holku, co má za manžela švéda a ve Švédsku i žijou a mají 4 letou holčni, co mluví třemi jazyky. Švédsky s tatínkem a rodinou, anglicky ve školce a česky s maminkou a její rodinou. A česky uměla líp než české děti v jejím věku.

dituleska
Závislačka 4980 příspěvků 17.11.11 17:57

mám z toho trošku obavy ale je pravda že lidé říkají že to děti zvládají.Nemám strach že by se nenaučila,mám strach aby se jazyky nepletly dohromady../píšu jako že by to měla být holčička-chci holčičku,ale jsem teprv v 6.tt :D

theresicka
Závislačka 2618 příspěvků 17.11.11 18:03

Ze začátku to možná bude trošku mixovat, ale časem se to poddá a naučí se rozeznávat to.

sophinka  17.11.11 18:03

máme timea ,ale jí jsme dali jen jedno jméno. ještě se mi líbí Timothea :palec:

dituleska
Závislačka 4980 příspěvků 17.11.11 18:09

tak taky máte madarské jméno :D mě se hrozně líbí ale přítel chtěl Viky tak jsme to mixovali.A když to bude kluk tak to bude Timo :D teda oufám že se zadaří jsem po jednom spontáním potratu tak se ted musim hlídat

sophinka  17.11.11 18:13
dituleska píše:
tak taky máte madarské jméno :D mě se hrozně líbí ale přítel chtěl Viky tak jsme to mixovali.A když to bude kluk tak to bude Timo :D teda oufám že se zadaří jsem po jednom spontáním potratu tak se ted musim hlídat

jak se ti můžou líbit maďarská jména :mrgreen: 8-o ?
já vybrala až u 5ho dítěte :lol: :lol:
jinak bratránek manžela má Bogru :lol: :lol: teď jsem jí viděla po cca 10ti letech a říkají jí Boginko :lol: :lol: :lol:

dituleska
Závislačka 4980 příspěvků 17.11.11 18:17
sophinka píše:
dituleska píše:
tak taky máte madarské jméno :D mě se hrozně líbí ale přítel chtěl Viky tak jsme to mixovali.A když to bude kluk tak to bude Timo :D teda oufám že se zadaří jsem po jednom spontáním potratu tak se ted musim hlídat
jinak bratránek manžela má Bogru :lol: :lol: teď jsem jí viděla po cca 10ti letech a říkají jí Boginko :lol: :lol: :lol:

mě se nelíííbííí!!!ty jména jsou tam děsná ale některá jako Timea jsou hezká.Jinak se mi naskočí husina když slyším jméno Gábor nebo István :D a ty máš někoho z madarska??

sophinka  17.11.11 18:21
dituleska píše:
sophinka píše:
dituleska píše:
jinak bratránek manžela má Bogru :lol: :lol: teď jsem jí viděla po cca 10ti letech a říkají jí Boginko :lol: :lol: :lol:
mě se nelíííbííí!!!ty jména jsou tam děsná ale některá jako Timea jsou hezká.Jinak se mi naskočí husina když slyším jméno Gábor nebo István :D a ty máš někoho z madarska??

jasně :lol: manžela :lol:

dituleska
Závislačka 4980 příspěvků 17.11.11 18:24
sophinka píše:
dituleska píše:
sophinka píše:
dituleska píše:
jasně :lol: manžela :lol:

opravdu??a můžu se zeptat od kud jste?? my bydlíme v Písku. a manžel má jaké jméno jesli se můžu zeptat?

BohunkaP
Extra třída :D 12360 příspěvků 17.11.11 18:25
dituleska píše:
AHOJ HOLKY!Mám otázku.Přítel je cizinec-madar,chceme dát jméno Viktoria Timea´,co na to říkáte??

Nelíbí se mi to. Ale věřím, že v kombinaci s maďarským příjmením to bude znít rozumně.

dituleska
Závislačka 4980 příspěvků 17.11.11 18:27
BohunkaP píše:
dituleska píše:
AHOJ HOLKY!Mám otázku.Přítel je cizinec-madar,chceme dát jméno Viktoria Timea´,co na to říkáte??
Nelíbí se mi to. Ale věřím, že v kombinaci s maďarským příjmením to bude znít rozumně.

mnoo :mrgreen: bude to Viktoria Timea Marácz..jen mi prosím nevynadej že je to pomsta miminku :mrgreen:

BohunkaP
Extra třída :D 12360 příspěvků 17.11.11 19:11
dituleska píše:
BohunkaP píše:
dituleska píše:
mnoo :mrgreen: bude to Viktoria Timea Marácz..jen mi prosím nevynadej že je to pomsta miminku :mrgreen:

Proč bych Ti nadávala, moje miminko to přece není :mrgreen: :mrgreen:

A ostatně s tím příjmením to zní přirozeně, přesně jak jsem tušila. :palec:

zoubky
Neúnavná pisatelka 17198 příspěvků 17.11.11 19:18

Ahoj, s příjmením to zní dobře a zároveň jí můžeš říkat česky Viktorka, Viki, nebo jak se Viktoriím říká :wink:

Kalla1412
Echt Kelišová 7851 příspěvků 17.11.11 19:45

Zvládne to, oni to prostě berou jako normální věc, že ten na ně mluví tak a ten jinak, pro ně to tak prostě je, takže se to naučí. Jsou tady o tom i jiné diskuze, oni začínají třeba později mluvit, alenaučí se to, motat..to se jí asi bude, ale zase se to rozmotá, však koukni sem:
http://www.emimino.cz/…luvit-85192/
 http://www.emimino.cz/…ti-v-cizine/

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Isomaltulosa – novinka v dětské výživě

Při zadání krkolomného výrazu isomaltulosa do internetového vyhledávače se zobrazí jen několik vysvětlujících odkazů. V mnoha případech se jedná o moderní webové portály, propagující produkty té nejvyšší kvality. číst dále >

Jak své miminko nejlépe ochránit před zimou?

Zimní měsíce jsou časem, kdy každá správná maminka přemýšlí, jak své miminko co nejlépe ochránit před mrazem. Přestože se své nejmenší snažíme zachumlat do teplých oblečků a čepic, častokrát se sami sebe ptáme, zdali to opravdu stačí. číst dále >

TOPlist