Jméno Viktoria Timea?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dituleska
Závislačka 4980 příspěvků 17.11.11 17:49
Jméno Viktoria Timea?

AHOJ HOLKY!Mám otázku.Přítel je cizinec-madar,chceme dát jméno Viktoria Timea´,co na to říkáte??a máte některá zkušenost se dvěma jazyky v rodině?nemají s tím děti problém?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

theresicka
Závislačka 2618 příspěvků 17.11.11 17:53

Děti? Ani náhodou, jsou učenlivý. V létě jsem poznala holku, co má za manžela švéda a ve Švédsku i žijou a mají 4 letou holčni, co mluví třemi jazyky. Švédsky s tatínkem a rodinou, anglicky ve školce a česky s maminkou a její rodinou. A česky uměla líp než české děti v jejím věku.

dituleska
Závislačka 4980 příspěvků 17.11.11 17:57

mám z toho trošku obavy ale je pravda že lidé říkají že to děti zvládají.Nemám strach že by se nenaučila,mám strach aby se jazyky nepletly dohromady../píšu jako že by to měla být holčička-chci holčičku,ale jsem teprv v 6.tt :D

theresicka
Závislačka 2618 příspěvků 17.11.11 18:03

Ze začátku to možná bude trošku mixovat, ale časem se to poddá a naučí se rozeznávat to.

sophinka  17.11.11 18:03

máme timea ,ale jí jsme dali jen jedno jméno. ještě se mi líbí Timothea :palec:

dituleska
Závislačka 4980 příspěvků 17.11.11 18:09

tak taky máte madarské jméno :D mě se hrozně líbí ale přítel chtěl Viky tak jsme to mixovali.A když to bude kluk tak to bude Timo :D teda oufám že se zadaří jsem po jednom spontáním potratu tak se ted musim hlídat

sophinka  17.11.11 18:13
dituleska píše:
tak taky máte madarské jméno :D mě se hrozně líbí ale přítel chtěl Viky tak jsme to mixovali.A když to bude kluk tak to bude Timo :D teda oufám že se zadaří jsem po jednom spontáním potratu tak se ted musim hlídat

jak se ti můžou líbit maďarská jména :mrgreen: 8-o ?
já vybrala až u 5ho dítěte :lol: :lol:
jinak bratránek manžela má Bogru :lol: :lol: teď jsem jí viděla po cca 10ti letech a říkají jí Boginko :lol: :lol: :lol:

dituleska
Závislačka 4980 příspěvků 17.11.11 18:17
sophinka píše:
dituleska píše:
tak taky máte madarské jméno :D mě se hrozně líbí ale přítel chtěl Viky tak jsme to mixovali.A když to bude kluk tak to bude Timo :D teda oufám že se zadaří jsem po jednom spontáním potratu tak se ted musim hlídat
jinak bratránek manžela má Bogru :lol: :lol: teď jsem jí viděla po cca 10ti letech a říkají jí Boginko :lol: :lol: :lol:

mě se nelíííbííí!!!ty jména jsou tam děsná ale některá jako Timea jsou hezká.Jinak se mi naskočí husina když slyším jméno Gábor nebo István :D a ty máš někoho z madarska??

sophinka  17.11.11 18:21
dituleska píše:
sophinka píše:
dituleska píše:
jinak bratránek manžela má Bogru :lol: :lol: teď jsem jí viděla po cca 10ti letech a říkají jí Boginko :lol: :lol: :lol:
mě se nelíííbííí!!!ty jména jsou tam děsná ale některá jako Timea jsou hezká.Jinak se mi naskočí husina když slyším jméno Gábor nebo István :D a ty máš někoho z madarska??

jasně :lol: manžela :lol:

dituleska
Závislačka 4980 příspěvků 17.11.11 18:24
sophinka píše:
dituleska píše:
sophinka píše:
dituleska píše:
jasně :lol: manžela :lol:

opravdu??a můžu se zeptat od kud jste?? my bydlíme v Písku. a manžel má jaké jméno jesli se můžu zeptat?

BohunkaP
Extra třída :D 12089 příspěvků 17.11.11 18:25
dituleska píše:
AHOJ HOLKY!Mám otázku.Přítel je cizinec-madar,chceme dát jméno Viktoria Timea´,co na to říkáte??

Nelíbí se mi to. Ale věřím, že v kombinaci s maďarským příjmením to bude znít rozumně.

dituleska
Závislačka 4980 příspěvků 17.11.11 18:27
BohunkaP píše:
dituleska píše:
AHOJ HOLKY!Mám otázku.Přítel je cizinec-madar,chceme dát jméno Viktoria Timea´,co na to říkáte??
Nelíbí se mi to. Ale věřím, že v kombinaci s maďarským příjmením to bude znít rozumně.

mnoo :mrgreen: bude to Viktoria Timea Marácz..jen mi prosím nevynadej že je to pomsta miminku :mrgreen:

BohunkaP
Extra třída :D 12089 příspěvků 17.11.11 19:11
dituleska píše:
BohunkaP píše:
dituleska píše:
mnoo :mrgreen: bude to Viktoria Timea Marácz..jen mi prosím nevynadej že je to pomsta miminku :mrgreen:

Proč bych Ti nadávala, moje miminko to přece není :mrgreen: :mrgreen:

A ostatně s tím příjmením to zní přirozeně, přesně jak jsem tušila. :palec:

zoubky
Neúnavná pisatelka 17180 příspěvků 17.11.11 19:18

Ahoj, s příjmením to zní dobře a zároveň jí můžeš říkat česky Viktorka, Viki, nebo jak se Viktoriím říká :wink:

Kalla1412
Echt Kelišová 7718 příspěvků 17.11.11 19:45

Zvládne to, oni to prostě berou jako normální věc, že ten na ně mluví tak a ten jinak, pro ně to tak prostě je, takže se to naučí. Jsou tady o tom i jiné diskuze, oni začínají třeba později mluvit, alenaučí se to, motat..to se jí asi bude, ale zase se to rozmotá, však koukni sem:
http://www.emimino.cz/…luvit-85192/
 http://www.emimino.cz/…ti-v-cizine/

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Tipy na nejlepší spodní prádlo pro nastávající a novopečené maminky

Očekáváte příchod nového člena rodiny anebo už jste pyšnou novopečenou maminkou? Pak určitě víte, jak je důležitá pohodlné a praktické spodní prádlo. číst dále >

Podle čeho vybírat náhradní mléko pro miminka?

Mateřské mléko a mateřskou lásku nelze ničím nahradit. Jenže kojení jednou ustane a miminko se dožaduje jídla. Jak vybrat mléko, aby miminko co nejlépe prospívalo? číst dále >

TOPlist