Jsem těhotná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bobisek
Nováček 4 příspěvky 02.12.03 20:01
Jsem tehotna?

Dobry vecer,

uz par dni procitam tyto stranky a odhodlavam se k tomu se take na neco zeptat. Je to moc fajn, ze si takhle povidate.

Se svym novomanzilkem jsme si rekli, ze na miminko jeste pockame, protoze budeme na jare prestavovat domek a tak jsem sice vy:,–(ila antikoncepci, ale pouzivali jsme kondom. No… a dnes je to 9.den, co cekam na menstruaci. Shodou okolnosti jsem byla u gynekolozky asi dva dny po terminu MS a tak me vysetrila ultrazvukem a rikala, ze kdyby se hodne snazila, tak tam neco vidi. Delala jsem si dva tt., ale byly negativni. Mam obcas takove popichovani v brise, ale jinak jsem naprosto v pohode. Jen vzdycky poznam, ze se blizi MS a ted nic necitim…

My se teda na mimusko hrozne moc tesime a byli bychom moc moc stastni, ale nejhorsi je ta nejistota. Na dalsi gyn.vysetreni jdu az za tyden. Jsem tak zvedava! A zase se nechci tesit predcasne… co myslite, jsem tehotna? Diky Dana

Reklama

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymni  03.12.03 13:21
Jsem tehotna?

Docela se divim, ze kdyz uz jsi byla u doktorky a mela jsi vynechanou MS a podezreni na to, ze jsi v jinem stavu, proc ti pani doktorka nevzala krev? Tim padem by se vse urychlilo, z krve by ihned poznala, jestli jsi nebo nejsi v jinem stavu a nenechala te tapat jeste dalsi tyden, az bude neco videt na tehot. testech.

Opravdu jsem prekvapena jednanim tve doktorky. :-|

Preji ti, aby ti vse dobre dopadlo a pokud budes opravdu tehotna, radeji si precti o vsech vysetrenich, na ktere te ma doktorka behem tehotentvi poslat!!!

Anonymni  03.12.03 14:55
Jsem tehotna?

Ahoj holky, taky bych rada znala odpoved na otazku jestli jsem tehotna (a kdo asi ne,ze) :-) pichani v podbrisku, v puse jako kdyz bych zvykala alobal :-) , ale brisko plne jako pred trojitou MS…Dana prede mnou psala,ze nema pocit prichazejici MS, ale ja prave ano. Tak nevim, s TT nechci nic uspechat, kdyz me dny maji prijit(snad NE) az za pet dni.Muze mi nektera ze zkusenych, stastnych tehulek rict, jake mely pocity pred MS, ktera pak ve skutecnosti neprisla?Moc diky za odpoved a drzte palecky, papa Any

Anonymni  03.12.03 16:41
Jsem tehotna?

ahojky, já jsem zjistila, že jsem v jiném stavu v pondělí. V pátek jsem měla dostat menzes a od středy mě bolelo břicho jako když to mám dostat - říkala jsem si, že těhotná určitě nejsem,ale protože jsem menzes nedostala -udělala jsem si testy - hned dva -oba pozitivní. Byla jsem si 100% jistá, že menzes dostanu a že těhotná nejsem! takže nic není nemožné :-)) doufám že ti to vyjde! nezoufej lucka

Lysinka
Kecalka 151 příspěvků 03.12.03 17:04
Jsem tehotna?

Ahojky Dano!

Moc bych Ti prala, aby to vyslo. Je to moc fajn, cekat miminko.

Jedno mi ale nedochazi…jak bys mohla byt tehotna, kdyz jste pouzivali kondom?

Presto drzim pesticky! ;-)

Lucka 28.tt

Bobisek
Nováček 4 příspěvky 03.12.03 18:20
Jsem tehotna?

Ahojky všem,

moc vám děkuju za všechny odpovědi a postřehy.

Když jsem byla u doktorky, přišlo mi to jako holý nesmysl, že bych mohla čekat mimi, proto jsem neprotestovala, že přijdu až za 14 dní a myslela jsem, že do té doby už budu mít po MS…

Ale jak dny běží… dnes je to 10. den po termínu MS, pořád se pozoruju, trošku se mi nafouklo bříško, něco mi tam škrundá…

Ale jak Lucka správně poznamenala - jak bych mohla být těhotná při použití kondomu? Nevím, někdy se snad chybička vloudí a JÁ BYCH MOC CHTĚLA, ABY SE VLOUDILA. Ale je mi jasný, že dokud to nebudu mít potvrzené, tak se musím „držet“.

Snažím se na to moc nemyslet, nepoddávat se tomu a dát tomu ještě čas. Každopádně ještě jednou moc díky a mějte se sluníčkově. Pa, Dana. :-D

Anonymni  03.12.03 19:27
Jsem tehotna?

Ahojky Lucko, vrely dik za povzbudivou odpoved :-) verim tomu,ze to vyjde a dam vedet.

Jinak vsem tehulkam i cekatelkam preju krasny vecer, papa Any

vera-vila
Nováček 7 příspěvků 04.12.03 13:19
Jsem tehotna?

Ahoj,

já jsem měla po otětnění bolesti v podbřišku, jakoby píchání, tlaky, jako před menses, ale ta se samozřejmě nedostavila. Pak se mi začalo nafukovat břicho a to mám až doteď. Samozřejmě už mám těhulkovství potvrzené, hned po poz. testech mi vzala doktorka krev a udělala UZ, na kterém už viděla plodový váček i žluté tělísko.

A jestli jsi otěhotněla koncem cyklu, tak na testech se to ještě nemusí projevit.

Anonymni  04.12.03 14:26
Jsem tehotna?

ahoj těhulky! já to od lékařky ještě bohužel potvrzené nemám a to čekání je hrozný. Mě totiž nic není - je mi fajn, nejsem unavená - jen mě trochu pobolívá bříško a záda. Kdybych se ráno alespoň pozvracela :-) Pořád si říkám, že to je třeba jen nějaká porucha - na druhou stranu mám oba testy pozitivní, tak to přece musí být pravda! Potřebuju povzbudit :-) a hlavně to malinký chci už vidět, že tam opravdu je.

Doufám, že nám to všem vyjde!

Lucka

Bobisek
Nováček 4 příspěvky 04.12.03 18:53
Jsem tehotna?

Ahoj všem,

tak se znovu hlásím s novými informacemi. Moc vám všem děkuji za vaše slova povzbuzení i rady, ale … dnes jsem dostala MS. Bylo mi to trošku líto (no, možná víc než trošku), ale vzhledem k tomu, že by to bylo miminko asi „z lásky“, protože jsme se chránili, tak je to logické, že těhotná nejsem. Opravdu ještě chvilku počkáme než se začneme aktivně snažit o mimčo.

Na druhou stranu, když jsem těch pár dní pročítala tenhle príma web, došlo mi, že otěhotnět není vždycky tak jednoduché - držím vám všem palečky.

Každopádně, až bude aktuální to moje těhulkovské období, tak se určitě opět přihlásím. Mějte se kopretinkově, pa a přeji šťastná miminka. Dana. :-)

Anonymni  05.12.03 20:03
Jsem tehotna?

Ahoj Lucko, ver, ze to tvoje malickate minimiminko uz si spokojene vrni v brisku,moc ti to preju.Ostatne vsem maminkam to preju. Ja budu testovat zitra (predbiham jen o jeden den dopredu,ale snad uz se ty zatraceny // ukazou), taky verim,ze mi to vyjde.Pichani v podbrisku je o trosku lepsi, vice me picha v leve casti,ale sem tam i v pravo.Tak mi drzte pesticky, ja vam vsem je drzim taky! :-) Tak papa, Any

eliska888
Nováček 5 příspěvků 18.05.16 13:03
Jsem těhotná?

Ahoj už jednou sem tu psala jestli bych mohla být a odpověď byla že to nwni 100%. Po tom sem doatala normálně menstruaci o pár dní dříve. Příznaky mi připadá že žádné nemam. Nevolno mi je jen proto že moc nejim a chuť k j8dlu taky nemam. Břicho mi nijak neroste tak nevim. Někde sem četla že ale můžu být těhotná i když sem měla MS. Děkuji za radu :)

Shari81
Kelišová 5814 příspěvků 18.05.16 13:07

@eliska888 co si zkusit udělat test nebo si dojít na odběr krve???

Kotatko03
Echt Kelišová 8036 příspěvků 18.05.16 13:11
@eliska888 píše:
Ahoj už jednou sem tu psala jestli bych mohla být a odpověď byla že to nwni 100%. Po tom sem doatala normálně menstruaci o pár dní dříve. Příznaky mi připadá že žádné nemam. Nevolno mi je jen proto že moc nejim a chuť k j8dlu taky nemam. Břicho mi nijak neroste tak nevim. Někde sem četla že ale můžu být těhotná i když sem měla MS. Děkuji za radu :)

Vzhledem k tvým předchozím diskusím ti radím, udělej i test, s největší pravděpodobností těhotná nebudeš, ale pro tvůj klid, zajdi si do lékárny a nebo do drogerie, kup test a budeš mít jasno (stojí pár kaček)

jančamamča
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 18.05.16 13:11

Za radu? To ten příspěvek jako fakt myslíš vážně? :zed: :zed: :zed:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Na co se zaměřit při pořizování výbavičky?

Termín porodu se pomalu blíží a vy už začínáte pomalu nakupovat výbavičku?... číst dále >

Průvodce dětským táborem: Jak sbalit a překonat stýskání

Tábory jsou místem, kde děti zažívají ta nejlepší dobrodružství. Jsou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nalokalo se dítě při koupání vody? Dejte pozor na sekundární tonutí

Sekundární tonutí je celkem vzácný úkaz, o kterém je ale rozhodně dobře... číst dále >

Čech Dubovický má nejhezčí tělo v Evropě a druhé nejkrásnější na světě

Bronzový Muž roku 2016 Miroslav Dubovický (25) uspěl na světové soutěži... číst dále >

Reklama