Jsem těhotná, nebo jsem si to vsugerovala?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  19.11.02 15:08
Jsem těhotná nebo jsem si to vsugerovala?

Ahoj, ziju ted v nejistote: uz 4 dny jsem nedostala menses. Dneska jsem si delala gravitest (pry pomerne citlivy) ale vysledek byl negativni. Ani slabe ruzova carka tam nebyla… Mam ale pocit ze jsem tehotna. Uz pred terminem menses me bolely prsa. Je mi divne od zaludku, ale nezvracim. Taky zacinam mit chut na zavinace. Jen ten test mi nejde do hlavy. Je mozny, ze bych chtela tak moc tehotnet ze jsem si to „vymyslela“?

Prosim, poradte…

Diky, Zdenca

Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymni  19.11.02 15:24

Ahoj Zdeni.Já jsem sice menzes měla,ale jen tři dny.Test jsem měla negativní,což mohlo možná zkresklit ten posl den menzesmkdy jsem test dělala.je mi už 14 dní zle od žaludku,hned po ránu,prsa mi bolí,jsou větší a mám kovovou chut v puse.Jestli jsi těhotná,tak by ti neměla klesnout teplota.verča­.ozvi se

Vendula
Kecalka 102 příspěvků 19.11.02 15:40

Ahoj

taky mám tyhle pocity…ne sice chuť na zavináče, ale bolí mě prsa už od půlky cyklu, jsem citlivější…myslím tím, u filmů :wink: a taky mám kovovou chuť v puse.....gra­vitest ovšem negativní a menzes se pomaloučku polehoučku vkrádá......asi si z nás příroda občas dělá srandičky. Uvidíme.

mějte se fajn.

Vendula

Anonymni  19.11.02 15:42

Ahoj Verco, diky za odpoved. Nikdy jsem si teplotu nemerila, takze nevim jaka je normalni a jaka je „tehotna“ teplota. Vim jen ze se to meri v pochve. Jak dlouho a jak hluboko se to musi merit? Poradis? Jsem moc zvedava. Zdenca

Anonymni  19.11.02 15:47

Měla bz se měřit vevnitř každý ráno,než vstaneš po dobu asi 5 min.Když klesne pod 37,tak je to v háji.37 a výše,to je dobré znmení.Zkusíme udělat ty testy znova,třeba ve čtvrtek,co ty na to.Uvidíme

Anonymni  19.11.02 15:57

Zkus si ten test zopakovat tak cca po 2-3 dnech, doporučuje se dělat z ranní moči. Znám holky co byly těhotné i přesto, že test ukazoval negativní výsledek. Hodně štěstí. Alča

Anonymni  19.11.02 15:58

Zkus si ten test zopakovat tak cca po 2-3 dnech, doporučuje se dělat z ranní moči. Znám holky co byly těhotné i přesto, že test ukazoval negativní výsledek. Hodně štěstí. Alča

Anonymni  19.11.02 16:14

Rano to zkusim promerit. Test jsem delala s ranni moci a psali na nem, ze je hodne citlivy - uz 10 dni po oplodneni (u me je to uz asi 14 dni) zaznamena tehotenstvi. Nezaznamenal. Ale mam jeste nadeji. Jen nevim jestli bysme Verco nemeli pockat jeste dyl nez do ctvrtka na dalsi test. Jak jsi na tom s teplotou ty? Za chvili uz pujdu z prace, ozvu se rano po devaty jak to dopadlo. Zatim ahoj, Zdenca

Anonymni  19.11.02 16:22

Zkus to.Mě vůbec neklesla.Měla jsem to tři dny a v neděli,když by ta teplota po tom byla nižší,tak byla 37,3.Tak by to snad mělo bejt ok

Anonymni  20.11.02 09:17

Ahoj Verco, namerila jsem si 37,1. Je to dobry? Je mi docela soufl. Co ty, nejaka zmena? Zdenca

Anonymni  20.11.02 09:21

Mě tlačí žaludek.Já si totiž myslím,že jsem to měla ted ty tři dny a nic mi nebylo.Před tím ,to si myslím,že se to usazovalo.Já to měla dneska nějaký podivný,tu teplotu.Myslím,že tys ok.Já měla pod 37,ale to klidně může bejt i psychika.taky mi není dobře.Tlačí mi žaludek a mám kovovou chut v puse.Včera jsem si koupila omazánku a pak mi vůbec bechutnala,vůbec sem na ní neměla chut.

Anonymni  20.11.02 10:38

Ahoj Zdenko, já tyhle pocity, mívám každý měsíc, nyní to bylo počtvrté, kamarádka už se jenom směje, nechci tě zklamat, ale myslím si že až budeme opravdu v tom, že to poznáme a testy nám to bezpečně ukáží.Lída

Anonymni  20.11.02 13:33

Ahoj vsichni, mam stejny problem.

Je mozme vsugerovat si tehotentvi natolik, ze krome beznych priznaku roste i bricho? Shodila jsem za mesic skoro 2 kila a obvod bricha se me zvetsil o 2 cm.

Ma smysl zkouset tehotensky test, kdyz menstruace nevynecha?

Alice

Anonymni  20.11.02 13:37

Zkus to,aspon budeš vědět na čem jsi

Anonymni  20.11.02 13:38

Ahoj Zdeni,co je s tebou,že nepíšeš.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpěv dětí, který vás ohromí

Všichni doma máme nadějné talentované hvězdy, které svým vybroušeným hlasem... číst dále >

Kouzelné Jeseníky: S rodinkou na rozhlednu i do galerie soch pod širým nebem

Léto je perfektním ročním obdobím pro objevování krásných koutů naší... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poradna: Vadí mi, že mé dospělé děti postihla tetovací mánie

Možná vám bude připadat můj dotaz malicherný, ale nemůžu si pomoct. Jsem... číst dále >

Šest potravin, které ničí chuť na sex

Stres, únava, hádka s partnerem nebo zdravotní potíže patří mezi známe... číst dále >

Reklama