Kadeřnictví v Brně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 20.12.05 15:45
KADEŘNICTVÍ V BRNĚ

Ahojte!

Potřebuji nový sestřih a přiznávám, že už nevím, kam v Brně zajít. Zatím jsem nenašla kadeřnictví, kde bych byla spokojena. Poradíte někdo?:) Máte někdo zkušenous s M studiem na Poštovské nebo s novým DEL VERO na Maliňáku?

Krásné vánoce všem

přeje

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Sebasty
Kecalka 136 příspěvků 20.12.05 16:36

Ahojky,
taky se přimlouvám za típek na dobrého kadeřníka/ci, na netu jsem našla tento tip: www.popa.cz na Husové, znáte někdo?? Vypadá to dost dobře!

Zdravíme všechny brňáky :D

Siska
Kecalka 455 příspěvků 20.12.05 16:41

Ahoj,.Já chodím do kadeřnictví DM na ul.Benešova.Zas­távka Hybešova(1,2).Zatím jsem byla vždy moc spokojená.Jak se službami ,tak s cenou.S

ANYZKA
Stálice 99 příspěvků 20.12.05 16:41

Ahojky,
já chodím k Markétě Oškrdové do CHAMELEONA. Markéta stříhá fakt super!!! Tel. je 541 241 354 a je to kousek od Semilasa – bohužel nevím přesnou adresu. Ale jestli o to budeš stát, tak ji vyhledám.
Hezký sestřih, přeju!!!!
Jana a Aninka

ANYZKA
Stálice 99 příspěvků 20.12.05 16:43

Jooooo, a rozhodně má slušný ceny :lol: :lol: :lol: !
 Jana

dypecek
Kecalka 246 příspěvků 20.12.05 18:17

já chodím k Davidu Škaroupkovi, free medusa style – Tábor 44d. Naprostá spokojenost, ale má toho hodně, takže s objednáním je někdy trošku problém.

Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 20.12.05 20:17

AHOJTE!

Všem děkuji za doporučeníčka. Ještě nejsem rozhodnutá chi chi :D Prostě jsem ve stavu, sebrat se a skočit do prvního kadeřnictví co najdu, jen ať mám na hlavě něco jinýho :D Ale nerada bych pak litovala :D

ANYZKO: tak jsem to našla, je to na Bulharské. No mám to z ruky, ale uvidíme:)

SISKO: jsem asi blázen, ale DM kadeřnictví nemůžu nikde najít. A má to být zastávka Hybešova a kadeřnictví na ul. Benešova? To je nějaký divný nebo jsem fakt mimo :D Hybešku znám, tam jsem pracovala, ale Benešova je u Grandu, no tak to jsem z toho jelen :D

DYPECEK: člověče, ani to tvoje kadeřnictví nemůžu v tel. seznamu najít :D A webový stránky náhodu neznáš, jestli nějaký mají?

Zatím pááá

dypecek
Kecalka 246 příspěvků 20.12.05 20:42

pokud vím, tak web nemá, zatím chystá podklady. Bohužel nemám telefon, já se vždycky objednám rovnou když tam jsem. ale pro tvou orientaci je to kousek od Šelepky.

Madelen
Kecalka 377 příspěvků 20.12.05 21:42

Já mám taky docela problém s kadeřnictvím. Připadá mi, že šikovných kadeřníků a kadeřnic moc není a už se jich bojím. Raději půjdu k zubaři vrtat. Takže spoustu let jsem dávala vlasy do culíku a hotovo, občas přistřihnout. Ušetřila jsem. Jenže po porodu vlasy padaly takovým stylem… no vždyť to znáte. Pohled do zrcadla taky nebyl nejlepší 8O . Rozhodla jsem tedy do sebe něco investovat a na doporučení kamošky jsem se objednala ke Střihorukýmu Edwardovi na Dominikánským nám. Pravda, cena je strašná …Šla jsem tam se strachem jako vždy a musím říct, že chování personálu ( samí chlapi a mladí :lol: ) bylo moc hezký, napřed si semnou sedl před zrcalo, vyhodnotil stav mých vlasů, zeptal se na představu mou, já na názor jeho a pak se dal do díla. A docela se mu to podařilo. Masáž hlavy byla hmm… úžasná. Poprvé mě bylo umývání hlavy příjemné, ani netahal při česání. Takže 1× za rok do sebe investuju. A mezi tím budu muset navštívit někoho levnějšího ale šikovného. A pokud budu spokojená, třeba zůstanu :wink: .

ANYZKA
Stálice 99 příspěvků 21.12.05 21:18

Montičko,
napiš pak, prosím, kde jsi nakonec byla a hlavně jak to dopadlo :lol: !
Díky…
Jana a Aninka

Siska
Kecalka 455 příspěvků 21.12.05 21:27

Monticko:moc se omlouvám za zkreslení.Kadeř­nictví je DN-Denisa Nováková,Hybešova 35.Chodím k Evě nebo přímo k Denise.Tel.543248357
(Snad už v těchto informacích nemám žádnou chybu. :roll: )

Dadla
Ukecaná baba ;) 1930 příspěvků 21.12.05 21:46

Sice jsem tuhle otázku nepokládala já (ahoj Montičko :wink: ), ale musela jsem přijít poděkovat Anyzce za kontakt na Markétu a kadeřnictví Chameleon. Chodí k ní má kamarádka a musím uznat, že pokaždé přijde s jiným novým střihem a pokaždé vypadá fantasticky. Plánuju se tam po novém roce objednat taky…

Dadla

Kacica
Ukecaná baba ;) 1405 příspěvků 21.12.05 22:42

Ahoj Monticko,
tak ja jeste pridam tip na kadernictvi taky v Tabore, jmenuje se to kadernictvi Vladky Pulcove a dobre jsou tam vsechny, ja chodim k magde nebo Petre, ale dobre jsou fakt vsechny. Cena bych rekla normal (i kdyz me se to zda drahe, ovsem, kdyz jsem zjistila, kolik to stoji jinde, tak je to fakt normal).
Tak to jen abys mela z ceho vybirat :-)
Mej se
 Kacica

Bubu
Ukecaná baba ;) 1005 příspěvků 21.12.05 23:13

Přidávám se k fandům kadeřnictví Vlaďky Pulcové :D !!!.
Dneska jsem tam byla. Chodila jsem k nim dva roky zpátky, pak nebyl čas, penízky, pak jsem bydlela jinde....... vždy jsem ale byla spokojená.
Teď, když mi současná kadeřnice vytvořila na hlavě něco, v čem jsem si nepřipadala vůbec normálně, natož pěkně, vzpomněla jsem si na ně a zašla tam.
Vzali mě přesně na čas (což oceňuju), střih se povedl – spraveno a já se cítím líp. I ta cena se dá.
Kadeřnice z tohoto studia se účastní různých evropských soutěží a docela dobře se umísťují, tak to mají asi v ruce a i se mnou si dovedly poradit :D .
Doporučuju.
 Bubu

Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 23.12.05 21:42

Ahojte!:)

Už druhý den mám nový sestřih chi chi. Protože jsem to prostě musela mít teď hned :D riskla jsem M salon, i když mi bylo jasný, že cena bude kapku někde jinde.

Nejdřív jsem tam seděla, oči jak tenisáky z toho, kolik tam pobíhá lidiček, jaký maj úúúúžasný sestřihy a tajně doufala, že i já si takový podobný odnesu na hlavě domů:) Přišla si pro mě mladičká slečna Martina, která mi samozřejmě namasírovala mou kebuli a pak se vrhla do stříhání. Vystřídla na mě snad čtvery nůžky a dvě břitvy, no paráda :D Odcházela jsem velmi spokojena a nalitovala pětistovky i když teda u krátkých vlasů je kadeřník potřeba často a pokaždé si tolik vyhodit opravdu nebudu moct dovolit.
Teď jen doufat, že i já si to budu umět podobně rozcuchat :D

Každopádně si dělám seznam a příště to asi vezmu od Hybešky k Táboru :D

Mějte se krásně a buďte krásné :D

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Oblečte svého drobečka do příjemné zimní kolekce Chlupáček

S koncem léta bychom měli začít přemýšlet o tom, do čeho zachumláme naše zlatíčka v zimě, aby ji přečkala jako v bavlnce. číst dále >

TOPlist