Koš na pleny Sangenic - návod

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Reklama

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »

Reklama

miru81
Neúnavná pisatelka 18584 příspěvků 30.12.11 17:53
Evca 8 píše:
Posláno :) Já už jsem si objednala.. :)

Prosím pošli mi též odkaz do SZ, děkuju moc :kytka:

Jankaxx
Závislačka 2869 příspěvků 21 inzerátů 30.12.11 19:02

hm, to je super výhodné!!! taky objednávám :palec: :palec: :palec:

Terrad
Extra třída :D 14535 příspěvků 30.12.11 19:08

prosím o odkaz, děkuji :kytka: .

miru81
Neúnavná pisatelka 18584 příspěvků 30.12.11 19:31

Holky už s tím některá máte zkušenosti? Myslím s těmi foliemi ;)

Jankaxx
Závislačka 2869 příspěvků 21 inzerátů 30.12.11 21:04

Já jsem už skoro přesvědčená, že to byla nějaká chybka a smazalo se to, nebo „ztratilo“, protože tady si holky dávají odkaz jeden za druhým… vždyť jsou tady i diskuze, kde sehnat plenky v akci a různé recenze a ceny zboží, tak proč by tohle někdo mazal sakryš :P

Jinak já nemám ten Sangenick Hygiene Plus… mám jiný Sangenick Nappy Wrapper… ale podle těch rozměrů to tam bude pasovat, protže jsou stejný… to je fakt
super cena! Taková hromada folie :palec: já mám zatím malé mimi, tak jsem objednávala jen jednou náhradní, ale už bude docházet, tak to přišlo v pravej čas :dance:

Alilinka
Nováček 4 příspěvky 30.12.11 21:19

:mavam: Děkuji za poskytnutí odkazu na sáčky.moc mi to pomohlo.Hded jsem si objednala.Děkuji jsou tu někdy dobré rady. :kytka: :mavam:

hana20:00
Kecalka 140 příspěvků 02.01.12 14:39

:,( uaaa, škoda, že jsem tuto možnost nezjistila alespoň o rok dřív. Hádám, že takový 2-3 tisícovky za ty skoro 2 roky mohly být doma :zed:

Jankaxx
Závislačka 2869 příspěvků 21 inzerátů 04.01.12 17:04
hana2000 píše: :,( uaaa, škoda, že jsem tuto možnost nezjistila alespoň o rok dřív. Hádám, že takový 2-3 tisícovky za ty skoro 2 roky mohly být doma :zed:

No to je recht!!! Tak u druhého prcka ;) no já si přávě taky říkala, že to přišlo v pravou chvíli, protože jsme zatím objednali jen jednu tu náhradní kazetu a teď už budeme objednávat jen folie…

Jankaxx
Závislačka 2869 příspěvků 21 inzerátů 06.01.12 19:01

Já jsem si objednala, tak čekám až to dorazí a pak dám echo… trošku byl problém při objednávce, že tam byla možnost platby pouze předem PayPal, nebo převodem… tak jsem tam psala a asi jim to ze systému nějak vypadlo a hned to tam dali (možnost na dobírku) tak až to dorazí, tak dám echo, jestli je to o.k. ;) a doufám, že bude, protože to je bezva jen ty folie!

miru81
Neúnavná pisatelka 18584 příspěvků 06.01.12 19:32
Jankaxx píše:
Já jsem si objednala, tak čekám až to dorazí a pak dám echo… trošku byl problém při objednávce, že tam byla možnost platby pouze předem PayPal, nebo převodem… tak jsem tam psala a asi jim to ze systému nějak vypadlo a hned to tam dali (možnost na dobírku) tak až to dorazí, tak dám echo, jestli je to o.k. ;) a doufám, že bude, protože to je bezva jen ty folie!
:palec:

Jankaxx
Závislačka 2869 příspěvků 21 inzerátů 10.01.12 13:27

Ahojky, tak hlásím, že dnes to dorazilo. Za 350 kč vč. poštovného 100 metrů. Už jsem si dva metry (dle toho návodu) ufikla a nacpala to tam. A funguje to, takže z mé strany spokojenost :pankac:

miru81
Neúnavná pisatelka 18584 příspěvků 10.01.12 13:31
Jankaxx píše:
Ahojky, tak hlásím, že dnes to dorazilo. Za 350 kč vč. poštovného 100 metrů. Už jsem si dva metry (dle toho návodu) ufikla a nacpala to tam. A funguje to, takže z mé strany spokojenost :pankac:

Mě dnes taky přišli, docela jsem koukala, objednávala jsem je v pátek :palec: Tak dodělám klasickou kazetu a jdu plnit :palec:

Jankaxx
Závislačka 2869 příspěvků 21 inzerátů 10.01.12 13:38

A kolik metrů sis objednala? ;)
já jsem zvědavá jak dlouho nám těch 100 metrů vydrží…
A voní ta folie? Já jsem něco cítila, ale jen lehoučce, tak nevím…

miru81
Neúnavná pisatelka 18584 příspěvků 10.01.12 13:52
Jankaxx píše:
A kolik metrů sis objednala? ;)
já jsem zvědavá jak dlouho nám těch 100 metrů vydrží…
A voní ta folie? Já jsem něco cítila, ale jen lehoučce, tak nevím…

Já objednala 150m. Myslím, že nevoní, ale to mi ani nijak neva ;) Důležité je, že se to tam prostě uzavře a nebude to smrdět :D No, já počítám metr folie na den cca :lol:

abidail
Zasloužilá kecalka 909 příspěvků 25 inzerátů 11.01.12 17:05

Jé holky já mám taky tento koš na pleny a ráda bych také ten odkaz na tu folii. Prosím pošlete :)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Na co se zaměřit při pořizování výbavičky?

Termín porodu se pomalu blíží a vy už začínáte pomalu nakupovat výbavičku?... číst dále >

Průvodce dětským táborem: Jak sbalit a překonat stýskání

Tábory jsou místem, kde děti zažívají ta nejlepší dobrodružství. Jsou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čech Dubovický má nejhezčí tělo v Evropě a druhé nejkrásnější na světě

Bronzový Muž roku 2016 Miroslav Dubovický (25) uspěl na světové soutěži... číst dále >

Nalokalo se dítě při koupání vody? Dejte pozor na sekundární tonutí

Sekundární tonutí je celkem vzácný úkaz, o kterém je ale rozhodně dobře... číst dále >

Reklama