Kde koupit biorepel?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

k.a.c.k.a.
Závislačka 3103 příspěvků 17.02.07 16:32
Kde koupit biorepel?

Nedávno jsem tu četla o plísních a o přípravku biorepel, který je ekologický a plísně dobře hubí. Jen nevím, kde jej mám koupit? V drogerii u nás není a v marketu, nebyl nikdo, kdo by toto znal? Na internetu jsem žádný obchod neobjevila. Nemáte s tímto někdo zkušenosti a nevíte, kde toto koupit? Mám byt prolezlý plísní snad až do stropu. Pořád stříkám savo a nic. Jen smrad po celém bytě. Díky.

Reakce:

Lenquita
Kecalka 197 příspěvků 17.02.07 18:19

ahojky, já ho koupila v Hornbachu.Nevím odkud jsi, ale měli ho v Praze na Čerňáku.

gandelion
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 17.02.07 19:56

ahoj,
pokud jsi z Prahy – já ho sehnala ve Zlatnické ulici na Praze 1 – směrem od Poříčí po pravé straně je malá grogerie+barvy laky, tak tam :wink:
Ale zatím nám pořád leží na skříni, nebyl čas ho použít :roll:

majka11
Kecalka 234 příspěvků 17.02.07 20:30

Ahojky, plísně nás tuto zimu taky dost trápí, tak jsme dali na doporučení a Biorepel použili. Když to zhodnotím, tak žádná sláva a žádné dlouhé trvání to nemělo. Jediný klad- po použití nesmrděl celý byt. :x V nějaké diskuzi jsem se pak dočetla , že dobře působí na zdi neošetřené Savem, a toho my hojně používáme – lepší smrad sava než plísně!!! Tak uvidíš jak se ti osvědčí- docela by mě to zajímalo!!! Plísni zmar!!!

k.a.c.k.a.
Závislačka 3103 příspěvků 17.02.07 21:06

Holky, tak moc díky-zkusím ten Hornbach.

Zizalka
Ukecaná baba ;) 2271 příspěvků 17.02.07 21:18

Ahoj!

Na stránkách www.biorepel.cz se dá taky objednat.

Anonymni  11.05.08 22:47
Biorepel

lze zakoupit na www.biopreparaty.cz

Px.  31.01.12 14:23
majka11 píše:
Ahojky, plísně nás tuto zimu taky dost trápí, tak jsme dali na doporučení a Biorepel použili. Když to zhodnotím, tak žádná sláva a žádné dlouhé trvání to nemělo. Jediný klad- po použití nesmrděl celý byt. :x V nějaké diskuzi jsem se pak dočetla , že dobře působí na zdi neošetřené Savem, a toho my hojně používáme – lepší smrad sava než plísně!!! Tak uvidíš jak se ti osvědčí- docela by mě to zajímalo!!! Plísni zmar!!!

Pokud jste ale před aplikací Bio repelu vyzkoušeli Savo či jiný podobný přípravek, vyplatí se alespoň 14 dní s biologickým prostředkem počkat. Jinak by totiž nemusel být účinný.

Váš příspěvek

Poslední články

Isomaltulosa – novinka v dětské výživě

Při zadání krkolomného výrazu isomaltulosa do internetového vyhledávače se zobrazí jen několik vysvětlujících odkazů. V mnoha případech se jedná o moderní webové portály, propagující produkty té nejvyšší kvality. číst dále >

Jak své miminko nejlépe ochránit před zimou?

Zimní měsíce jsou časem, kdy každá správná maminka přemýšlí, jak své miminko co nejlépe ochránit před mrazem. Přestože se své nejmenší snažíme zachumlat do teplých oblečků a čepic, častokrát se sami sebe ptáme, zdali to opravdu stačí. číst dále >

TOPlist