Kde koupit biorepel?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

k.a.c.k.a.
Závislačka 3100 příspěvků 17.02.07 16:32
Kde koupit biorepel?

Nedávno jsem tu četla o plísních a o přípravku biorepel, který je ekologický a plísně dobře hubí. Jen nevím, kde jej mám koupit? V drogerii u nás není a v marketu, nebyl nikdo, kdo by toto znal? Na internetu jsem žádný obchod neobjevila. Nemáte s tímto někdo zkušenosti a nevíte, kde toto koupit? Mám byt prolezlý plísní snad až do stropu. Pořád stříkám savo a nic. Jen smrad po celém bytě. Díky.

Reakce:

Lenquita
Kecalka 197 příspěvků 17.02.07 18:19

ahojky, já ho koupila v Hornbachu.Nevím odkud jsi, ale měli ho v Praze na Čerňáku.

gandelion
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 17.02.07 19:56

ahoj,
pokud jsi z Prahy – já ho sehnala ve Zlatnické ulici na Praze 1 – směrem od Poříčí po pravé straně je malá grogerie+barvy laky, tak tam :wink:
Ale zatím nám pořád leží na skříni, nebyl čas ho použít :roll:

majka11
Kecalka 234 příspěvků 17.02.07 20:30

Ahojky, plísně nás tuto zimu taky dost trápí, tak jsme dali na doporučení a Biorepel použili. Když to zhodnotím, tak žádná sláva a žádné dlouhé trvání to nemělo. Jediný klad- po použití nesmrděl celý byt. :x V nějaké diskuzi jsem se pak dočetla , že dobře působí na zdi neošetřené Savem, a toho my hojně používáme – lepší smrad sava než plísně!!! Tak uvidíš jak se ti osvědčí- docela by mě to zajímalo!!! Plísni zmar!!!

k.a.c.k.a.
Závislačka 3100 příspěvků 17.02.07 21:06

Holky, tak moc díky-zkusím ten Hornbach.

Zizalka
Ukecaná baba ;) 2223 příspěvků 17.02.07 21:18

Ahoj!

Na stránkách www.biorepel.cz se dá taky objednat.

Anonymni  11.05.08 22:47
Biorepel

lze zakoupit na www.biopreparaty.cz

Px.  31.01.12 14:23
majka11 píše:
Ahojky, plísně nás tuto zimu taky dost trápí, tak jsme dali na doporučení a Biorepel použili. Když to zhodnotím, tak žádná sláva a žádné dlouhé trvání to nemělo. Jediný klad- po použití nesmrděl celý byt. :x V nějaké diskuzi jsem se pak dočetla , že dobře působí na zdi neošetřené Savem, a toho my hojně používáme – lepší smrad sava než plísně!!! Tak uvidíš jak se ti osvědčí- docela by mě to zajímalo!!! Plísni zmar!!!

Pokud jste ale před aplikací Bio repelu vyzkoušeli Savo či jiný podobný přípravek, vyplatí se alespoň 14 dní s biologickým prostředkem počkat. Jinak by totiž nemusel být účinný.

Váš příspěvek

Poslední články

Vlhkost - neviditelný nepřítel

Orosená okna či zrcadla mohou být pro děti velkou legrací a úžasnou plochou, na kterou mohou kreslit jak chtějí, ovšem pro nás je to varovně zdvižený prst. číst dále >

Jak předejít atopickému ekzému u dětí?

Až 60% dětí se narodí se sklonem k velmi suché kůži a přibližně u třetiny z nich se ještě před prvními narozeninami rozvine atopická dermatitida. číst dále >

TOPlist