Kdo ví recept na zdravý dort k prvním narozeninám?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janulinka
Stálice 69 příspěvků 17.11.06 11:59
Kdo ví recept na zdravý dort k prvním narozeninám?

Ahoj, našemu broučkovi bude brzy rok a já bych mu chtěla udělat dort s jednou svíčkou. Ale takový, aby si na něm mohl s chutí taky pochutnat a ne abychom ho za něj snědli s tatínkem ( což by se tatínkovi mimochodem velmi zamlouvalo). Máte nějaký osvědčený recept? Dík :D

Reakce:

Violet
Ukecaná baba ;) 1533 příspěvků 17.11.06 12:28

http://www.emimino.cz/modules.php?…

Simonka
Kecalka 474 příspěvků 17.11.06 21:53

Ahoj, ja delala maly uplne jednoduchy a celkem zdravy dort. Na dno keramicke misky jsem polozila nakrajene banany na to bily jogurt a zakysanou smetanu a navrch zase banany. Mala se mohla tenkrat utlouct :D Samozrejme muzes dat i jine ovoce.

Simona

lojzik
Nováček 9 příspěvků 18.11.06 13:02
zdravý jako řepa

ahojky,
já jsem dělala tento a pak jsme ho s manželem dojedli – lehký, zdravý.
Rozvařit ovoce (dělala jsem meruňky a jablka – každé zvlášť) – asi v 0,5l vody, pak do toho pudink a uděláš vlastně 2 druhy pudinků. Do dortové formy dáš piškoty, poleješ pudinkem, zase piškoty no a tak pořád až máš všechno sdělané. Na vrch ¨jsem dala bílý jogurt a bylo. Jestli sladíš, tak můžeš puding půl lžičkou osladit – naše malá je docela buřtík, takže jsem nesladila a dala jen skořici. Sklidil úspěch a ted ho dělám pro nás dospělé v létě.
Jinak dobré recepty pro malé děti jsou i na www.nadoma.cz

Mikulenka
Ukecaná baba ;) 1264 příspěvků 10.05.09 20:07

ahoj P. ja delala tenhle a byl moc dobry,podruhe jsem dala jeste vice bananu a jeste lepsi,budem ho delat i v lete jen tak-jako zakusek :wink:

http://www.mimibazar.cz/recept.php?…

hkac
Neúnavná pisatelka 15595 příspěvků 10.05.09 20:23

Piškoty (dnes už je ale na nich uvedeno, že jsou vhodné pro děti od tří let.. :nevim: ), jogurt s ovocem, piškoty, jogurt s ovocem, nápis jsem napsala borůvkovou dětskou přesnídávkou. Vloni i letos jsem Anežce k narozeninám udělala obdobný dort, jen jsem jogurt smíchala s tvarohem a zdobila jsem krémem z tvarohu, jogurtu a trošky mlíka – to jsem mixérem rozmixovala, dala do zdobícího sáčku a zdobila společně s ovocem – vloni broskvový kompot, letos čerstvé jahody. Nebo upeču piškot (mouka, cukr, voda, vejce), rozkrojím, namažu tvarohovým krémem, přidám ovoce) a navrch zdobím stejně.

Mikulenka
Ukecaná baba ;) 1264 příspěvků 10.05.09 20:28

Jo,? to o piskotech ani nevim,neziju v CR,ale tady se mi to slozeni celkem libilo…
Ale jinak jsem spis plasan a hodne holek z diskuze delalo proste normalni dort :lol: tak me se zdal tenhle jeste celkem ok…

Váš příspěvek

Poslední články

Napište Ježíškovi, určitě vám odpoví

Santa už nemá šanci. Před devíti lety si však díky celonárodní soutěžní hře české děti určily podobu svého Ježíška a ten je v této podobě provází již šestým rokem v unikátní hře Český Ježíšek odepisuje dětem. Napište mu i vy! číst dále >

TOPlist