Kdo ví recept na zdravý dort k prvním narozeninám?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janulinka
Stálice 69 příspěvků 17.11.06 11:59
Kdo ví recept na zdravý dort k prvním narozeninám?

Ahoj, našemu broučkovi bude brzy rok a já bych mu chtěla udělat dort s jednou svíčkou. Ale takový, aby si na něm mohl s chutí taky pochutnat a ne abychom ho za něj snědli s tatínkem ( což by se tatínkovi mimochodem velmi zamlouvalo). Máte nějaký osvědčený recept? Dík :D

Reakce:

Violet
Ukecaná baba ;) 1533 příspěvků 17.11.06 12:28

http://www.emimino.cz/modules.php?…

Simonka
Kecalka 474 příspěvků 17.11.06 21:53

Ahoj, ja delala maly uplne jednoduchy a celkem zdravy dort. Na dno keramicke misky jsem polozila nakrajene banany na to bily jogurt a zakysanou smetanu a navrch zase banany. Mala se mohla tenkrat utlouct :D Samozrejme muzes dat i jine ovoce.

Simona

lojzik
Nováček 9 příspěvků 18.11.06 13:02
zdravý jako řepa

ahojky,
já jsem dělala tento a pak jsme ho s manželem dojedli – lehký, zdravý.
Rozvařit ovoce (dělala jsem meruňky a jablka – každé zvlášť) – asi v 0,5l vody, pak do toho pudink a uděláš vlastně 2 druhy pudinků. Do dortové formy dáš piškoty, poleješ pudinkem, zase piškoty no a tak pořád až máš všechno sdělané. Na vrch ¨jsem dala bílý jogurt a bylo. Jestli sladíš, tak můžeš puding půl lžičkou osladit – naše malá je docela buřtík, takže jsem nesladila a dala jen skořici. Sklidil úspěch a ted ho dělám pro nás dospělé v létě.
Jinak dobré recepty pro malé děti jsou i na www.nadoma.cz

Mikulenka
Ukecaná baba ;) 1264 příspěvků 10.05.09 20:07

ahoj P. ja delala tenhle a byl moc dobry,podruhe jsem dala jeste vice bananu a jeste lepsi,budem ho delat i v lete jen tak-jako zakusek :wink:

http://www.mimibazar.cz/recept.php?…

hkac
Neúnavná pisatelka 15589 příspěvků 10.05.09 20:23

Piškoty (dnes už je ale na nich uvedeno, že jsou vhodné pro děti od tří let.. :nevim: ), jogurt s ovocem, piškoty, jogurt s ovocem, nápis jsem napsala borůvkovou dětskou přesnídávkou. Vloni i letos jsem Anežce k narozeninám udělala obdobný dort, jen jsem jogurt smíchala s tvarohem a zdobila jsem krémem z tvarohu, jogurtu a trošky mlíka – to jsem mixérem rozmixovala, dala do zdobícího sáčku a zdobila společně s ovocem – vloni broskvový kompot, letos čerstvé jahody. Nebo upeču piškot (mouka, cukr, voda, vejce), rozkrojím, namažu tvarohovým krémem, přidám ovoce) a navrch zdobím stejně.

Mikulenka
Ukecaná baba ;) 1264 příspěvků 10.05.09 20:28

Jo,? to o piskotech ani nevim,neziju v CR,ale tady se mi to slozeni celkem libilo…
Ale jinak jsem spis plasan a hodne holek z diskuze delalo proste normalni dort :lol: tak me se zdal tenhle jeste celkem ok…

Váš příspěvek

Poslední články

Víte, co doma dýcháte?

Mladí manželé začali řešit problémy s mravenci, přitom se náhodou dozvěděli o možném nebezpečí vysokých koncentrací formaldehydu, tedy látky, která způsobuje zdravotní potíže. číst dále >

Co vám pomůže při infekci močových cest?

Urologické problémy patří mezi témata, o kterých se stydíme mluvit a snažíme se je spíše přehlížet. Přitom jde o velmi nepříjemné potíže, které je nutné řešit co nejdříve, protože jinak mohou přejít do chronického stadia. číst dále >

TOPlist