kdy pozitivní těhotenský test po otěhotnění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  06.12.07 10:02
kdy pozitivní těhotenský test po otěhotnění

ahojky, chtěla bych získat přehled, jak rychle po otěhotnění je těhotenský test pozitivní, mohli byste mi prosím napsat své zkušenosti a co jste použili za test. Děkuju :D

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Amynka
Kelišová 6598 příspěvků 06.12.07 10:10

Já jsem si test dělala až v den kdy jsem měla dostat MS, dřív mi to přijde zbytečný. Dělala jsem si 4 :lol: a vždycky mi vykoukla první ta co ukazuje těhu, pak teprve ta kontrolní, byli to hned obě takový dálnice. Měla jsem tuším Mamatest a pak jsem si koupila i Clean Blue. Je drahý, ale nejspolehlivější a tam jsem hned měla + ( nedělá // )

gabinka
Extra třída :D 10813 příspěvků 06.12.07 10:24

vseobecne se ma delat prvni den ocekavane menstruace taky jsem driv nedelala a stejne jako Amynka pak rovnou 4 :roll: :lol: :lol: :lol:

Anonymni  06.12.07 10:57

Já jsem po 4 letech vy:,–(ila HA a teď čekám na třetí menstruaci, první přišla po 30 a druhá po 27 dnech. Teď je to 25 dní a já uvažujui, jestli si mam udělat test, vždycky mě tak 3 dny před tim bolí břicho ale ted nic, tak nevim :-(-

gabinka
Extra třída :D 10813 příspěvků 06.12.07 11:02

takhle- ja taky mela nepravidelny cyklus a vydrzela jsem to par dni – kdyz si udelas test brzy tak muzes byt zbytecne zklamana a pak za par dni uz tam vysledek byt muze-az tak to neres-zalezi na tom jak moc jsi nervozni-ale kdyz si ho proste udelas ted tak bud nebudes tehu nebo to jeste nebude znat takze taky negativni nebo moooozna tehu budes a bude to videt ale tohle fakt nejde poresit po netu-zalezi na tom jak jsi schopna to napeti vydrzet :wink: :wink:

dusicka..
Závislačka 4816 příspěvků 06.12.07 11:48

Ja jsem delala test az 4 dny po vynechani MS. Jak pisi holky, driv nez v den MS nebo den po vynechani to moc nema smysl…
Delala jsem Best2, uz se o nem vedly diskuze, ze muzu byt falesne poitivni. Pak mamatest a pak jeste jeden, nevim, jak se jmenuje.

NiKina
Závislačka 3863 příspěvků 06.12.07 16:48

Byla jsem těhotná 3× a ve všech případech byla první prokazatelná čárka 12. den po ovulaci…
Hodně štěstí
 NiKi

Valli
Závislačka 4231 příspěvků 06.12.07 17:03

ahoj ja si poprve delala test v den ocekavane MS,a lehce "zasvitili // ",podruhe jsem to delala hodne brzo a taky se ukazaly!ale skorio neviditelne a pak silily.to bylo asi 10.po oplodneni.

rats
Echt Kelišová 8570 příspěvků 06.12.07 17:08

Gábi řeším teď úplně stejný problém – po ysazení HA jsem dostala MS normálně, další měsíc po 33 dnech, uprostřed cyklu slabé krácení, které jsem nepovažovala za MS a teď mi běží 34 den a já nevím na čem jsem. Zda to slabé uprostřed cyklu byla MS, nebo zda se mi teď opozdila :( Test jsem si dělala před týdnem a samozřejmě neukázal nic :cry:

Taminka
Extra třída :D 12592 příspěvků 06.12.07 18:17

ja si 2× delala test uz pred ms-poprve asi tyden pred ms a pokazde uz jsem mela //!!Ze zacatku sice slabsi ale dalsi dny uz jasne dalnice

KaackaM
Kecalka 218 příspěvků 23.02.08 19:54

AHOJKY,NO JA SI DELALA TEST ASI 5 DNI PRE MS A MEL AJEM UZ SLABOU CARKU,TED MAM DEN PRED MS A CARKA UZ JE DOCELA TUCNA..TAK SNAD MS NEPRIJDE

xmerssy
Závislačka 3288 příspěvků 24.02.08 09:54

Kaacko M, neboj to MS urcite neprijde :D a gratuluju!!!!!!!

Anonymni  12.03.08 09:31

Zdravím všechny. Nechci zakládat novou diskuzi, tak snad mi tu někdo odpoví.
Mám 10 dní zpožděnou menstruaci, k otěhotnění mohlo dojít před asi 18 dny. Bylo nebo nebylo by to na testu? Dělala jsem si jich už asi pět, poslední dva dneska ráno – mamatest a nějaký údajně ultracitlivý (5–7 dní po oplodnění), opět oba negativní. Řeším, jestli ještě počkat nebo se objednat k lékaři. Za jak dlouho by to zjistil z krve? Bojím se, aby mi třeba nepíchl vyvolávačku a něco se nepokazilo :( Ale zas nevím, proč mám takové zpoždění, beru druhý měsíc utrogestan a po tom bych to prý měla mít pravidelně, první menstruace došla přesně.
Díky moc za odpověď
Martysek

dusicka..
Závislačka 4816 příspěvků 12.03.08 09:41

Ahoj Martysku,
v tomto pripade Ti asi opravdu nejlip pomuze mudrc. Kazdopadne vyvolavackou se nic nezkazi. Pusobi tak, ze bud prijde MS a nebo podpori rust plodu.
Preji hodne stesticka!!!

Martysek
Generální žvanilka 22564 příspěvků 12.03.08 10:03

Aha,tak to jsem netušila. Právě jsem se bála.
My se snažíme zatím nárazově, hodilo by se mi otěhotnět až na podzim, ale právě podle doktora budu mít problém, tak kdyby se povedlo už teď, tak bych byla šťastná. Tak moc děkuju.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Tipy na nejlepší spodní prádlo pro nastávající a novopečené maminky

Očekáváte příchod nového člena rodiny anebo už jste pyšnou novopečenou maminkou? Pak určitě víte, jak je důležitá pohodlné a praktické spodní prádlo. číst dále >

Podle čeho vybírat náhradní mléko pro miminka?

Mateřské mléko a mateřskou lásku nelze ničím nahradit. Jenže kojení jednou ustane a miminko se dožaduje jídla. Jak vybrat mléko, aby miminko co nejlépe prospívalo? číst dále >

TOPlist