Kdy přijdou peníze?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Liduš88
Závislačka 2561 příspěvků 05.01.11 12:32
Kdy přijdou peníze?

Ahoj.V prosinci mi končil RP na první dítě,16.prosince jsem zažádala o nový na miminko.Nestihla jsem už do konce měsíce odevzdat papír z OSSZ,že nemám nárok na PPM.Papír tam odnesu v pondělí.Vyplatí mi to v únoru tedy obě najednou?Díky

Reakce:

jizvíková
Extra třída :D 12487 příspěvků 1 inzerát 05.01.11 12:39

myslim, ze na vyrizeni maji lhutu 30 dni, takze , osobne bych necekala, ze to prijde najednou, ale treba bude pani urednice rychla

Monjie
Generální žvanilka 22947 příspěvků 05.01.11 12:48

ja myslim, ze by melo prijit v druhem vyplatnim terminu tj.koncem mesice, ale asi bych volala

Váš příspěvek

Poslední články

Jak porazit horečku: správné měření, léky a studené zábaly

Nemoci v aprílovém počasí útočí ze všech stran. Pro dítě ani pro matku není jednoduché se jim vyhnout. Proto se v pořadu Maminy s rozumem zaměřili na zvýšenou teplotu dětí. Jak s ní bojovat a kdy je vhodné kontaktovat lékaře? číst dále >

Bláznivé, originální, nechutné - i takové mohou být dudlíky

Patříte mezi rodiče, kteří jsou z hromádek modré a růžové už trochu unavení? Hledáte něco originálního a chcete dítěti humor vštěpovat již od ranního věku? Našli jsme pro vás bláznivé a zábavné dudlíky, které nebudou bavit pouze vás. číst dále >