Kdy se vám miminko otočilo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mimise
Ukecaná baba ;) 1682 příspěvků 17.04.13 20:42
kdy se vám miminko otočilo?

Ahoj holky tak mám dva dotazy. První kdy se vám mimiško otočilo? Já jsem 32tt a doktor mi řekl, že jsem prvorodička a je nepravděpodobné že se mala otočí a že to vypada asi na cisař. Ale každej mi říka že je ještě čas na to aby se otočila. Ale kolik měli vaše děti ve 32tt? naše má ted 2200g a to mi přijde hodně. A další dotaz muže se doktor splest v určení terminu porodu? Ja totiž nevěděla kdy jsem měla naposledy MS a tak to určoval na začátku a ted mi už nic neřekl ale já si myslím, že budu rodit dřív…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

mikky
Závislačka 4002 příspěvků 17.04.13 20:49

Ty nevíš termín poslední MS? 8o 8o

Galatea
Povídálka 23 příspěvků 17.04.13 20:53

Také jsem prvorodička a malej se od 30tt zatím neotočil:( teď jsem v 37tt, pořád hladím hlavouna pod žebrama.. a vzhledem k tomu, že vody nemám nazbyt, jak dnes komentoval pan doktor, tak zázraky ani neočekávám. O císaři nepadlo ani slovo, všude upřednostňují spontánní porod. můj gynekolog mě chtěl poslat na zevní hmaty, ale to jsem odmítla a v porodnici mi to taky moc nedoporučovali (rizika odloučení placenty, atd..)

bara 1  17.04.13 20:55

Jsem 31tt a mimi mám otočené od 28–29tt…kolik váží se dozvím zítra…

Inuska.pv
Kecalka 341 příspěvků 17.04.13 21:04

Já jsem teď 32 tt a malý se otočil až v 30 tt, jinak mě ale doktor upozornil, že se stejně ještě může otočit 100× tam a zpátky. Takže tohle bych moc neřešila, pokud není krátký pupečník nebo málo plodovky, tak se mimi může otočit třeba hodinu před porodem :roll:
A co se váhy týče, tak já teď v 32 tt mám odhad cca 2 Kg, ale je to vždy jen odhad a většinou, co jsem slyšela, tak doktoři odhadují víc, než je v reálu.
Takže neřešit ani váhu ani polohu, stejně se s tím nedá moc udělat :mrgreen:

Jaruše
Závislačka 3287 příspěvků 17.04.13 21:19

Já měla malýho ve 29tt hlavou dolů a vydrželo mu to do 38tt, kdy se naprosto nečekaně otočil zpátky. Dost nepříjemný zážitek při jeho velikosti. Ještě jsme mu dali chvilku, jestli si to třeba nerozmyslí a nakonec na konci 39tt rychle naplánovaný císař. Možný je všechno ;)

mmaarrttiinnaaa
Závislačka 3270 příspěvků 17.04.13 21:23

Mně se Sofča otočila v 38tt, už jsem měla plánovat císaře a 2 denní pokládka podlah zabrala a vydobyla si správnou polohu do startu :twisted:

gabuleee  17.04.13 21:25

Ahoj,
první moje holčička(6let) byla otočená hlavičkou dolu již od 24tt a vydržela tak až do konce – takový malý kosmonautík a je dodnes a druhá (14 měsíců) ta se otočita ve 32tt v noci a byl to teda zážitek :D :lol: :D Hodně štěstí

Uživatel je onlineGenovesa
Kelišová 7210 příspěvků 17.04.13 21:33

Moje malá byla ještě ve 30 tt hlavou dolů. Pak se mi šprajcla napříč a pár nocí jsem myslela, že mi vykopne bok :lol:. Pak jeden den šup. A byla hlavou nahoru :roll:. Jako prvorodičku mě to nenapadlo, to, co mě děsně tlačilo vlevo pod žebry, co jsem považovala za prdelku, byla hlavička :lol:. A vydržela tak až do cs.

socina
Závislačka 3043 příspěvků 17.04.13 21:35

Známé se otočilo mimčo v den plánovaného císaře

silwuschka
Závislačka 4413 příspěvků 17.04.13 21:49

@Mimise ahoj,já jí měla otočenou už někdy od 27tt, ale existují na to různé cviky, zkus někde najít na netu nebo se zeptej nějaké masérky či PA…já měla ve 30tt odhad 2700g a nakonec měla 3500g…přeju hodně štěstí :P

Klementyna
Závislačka 3465 příspěvků 17.04.13 22:09

Mne se ve vsech trech tehotenstvich otocili hlavou dolu az kolem 35tt.
Ted ten treti mel na ultrazvuku ve 32tt rovne dve kila. Ale uvadi se, ze odchylka muze byt az 500g, takze je to spis orientacni.

Podle ultrazvuku by se nemel doktor v terminu porodu mylit, ale prcek se stejne narodi kdy se mu zachce, nekdo je chorobny prenasec (treba ja :cert: ) a nekdo si mirnyx tyrnyx porodi dva tydny pred terminem (ty nenavidim! :pocitac: :mrgreen: )

Preji ti, at se mimi otoci a mas pohodovy porod bez komplikaci :kytka:

Uživatel je onlineIvuska23
Závislačka 3332 příspěvků 17.04.13 23:02

@Mimise taky mám první miminko, teď už roční, taky mi v 33tt říkali, že se neotočí, otočila se v 39+4, dva dny před plánovaným císařem…

Mimise
Ukecaná baba ;) 1682 příspěvků 18.04.13 09:13

Holky děkuju za info.snad se mala otočí. Já ji měla taky hlavou dolů, ale pak se otočila a teď je hlavičkou pod žebrama. No doktor mě sice straší cisařem, ale pořád doufám, že se otočí. I když o tom pochybuju.

Anonymní  18.04.13 09:30

Od 21týdne je mimčo hlavičkou dolů, ted jsem 27tt a pořád je dolů tak snad tak zůstane.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
TOPlist