Kdy vám začalo růst bříško?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tterka
Závislačka 4576 příspěvků 17.08.06 10:04
Kdy vám začalo růst bříško?

Ahoj mamči, příští měsíc začne naše velké snaženíčko a já už se teďka strašně těším na bříško. A tak by mě zajímalo, kdy vám začalo růst bříško? U mého prvního těhotenství nikdo ještě v pátém měsíci nepoznal, že jsem těhotná, protože jsem žádné bříško neměla. A proto bych chtěla vědět, jestli je možné, že při druhém těhotenství bude bříško vidět dřív. Děkuji za vaše zkušenosti :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Sajsa
Kelišová 6960 příspěvků 17.08.06 10:10

tterko , já jsem při prvním taky neměla skoro žádné bříško ještě v šestém měsíci, u porodu si sestra myslela, že jsem tu průkazku někde šlohla. :wink:

Teď jsem v 21.týdnu a vidět to je už dost… Růst začalo cca od 15.-16. týdne, do té doby moc ne, ale opravdu to jde rychleji, než při prvním…

Tak ať se brzy zadaří a jsi taky bříškanda. :D

Lucci
Extra třída :D 14966 příspěvků 17.08.06 10:15

Tak sem asi nejaka divna, pac ja mam brisko videt uz dlouho. Alespon 3tydny. I kdyz to samozrejmne vypada jako vyzrany brichospek. :D Ale ja tehu potrebuju jeste mesic a kousek tajit, takze bych uvitala, kdyby tolik nerostlo. :roll: :D

laura
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 17.08.06 10:26

já se přidávám k první reakci-u 1.těhu to nebylo poznat ještě ani v 5.měsíci. Teď už přestože vážím stejně jako na počátku 1.těhu, jde nejen vidět bříško,ale už měsíc musím nosit těhu kalhoty,neb mi žádné nejsou.Bříško začalo víc vykukovat tak před týdnem.

Marka
Ukecaná baba ;) 1817 příspěvků 17.08.06 10:34

mne zacalo bohuzel rust az v sestem mesici… do tedoby jsem spis hubla ......

marka

terik
Ukecaná baba ;) 2235 příspěvků 17.08.06 10:37

Ahoj, pri druhem tehotenstvi vetsinou brisko roste driv. Ja mela u obou holek brisko velmi brzo a docela velke i kdyz mam vzdy spis mensi deti.

Terik

Valli
Závislačka 4231 příspěvků 17.08.06 10:51

ahoj terko :wink:
tak ja se podivam do sve chytre knihy-takze kalhot mi sice byly mensi uz driv-ale videt neslo nic-mam napsane 16–20ttobvod bricha 86cmm,21tt obvod bricha 87cm a 24tt obvod bricha 89cm-takze nejspis kolem toho 24tt mi zaclo teprve mirne rust-a to jsem v tomto tydnu teprve pribrala 2kg.takze se neni cemu divit ze to neslo videt-no a taky byla zima,takze az na jare jsem vylezla s brichem-a to se pak kazdy divil :lol:
ted jsem kolem toho 1Otydne a zatim neni videt vubec nic a vaha spis klesa :cry: takze to vidim taky pres ten 20tyden-ze treba bude neco videt.ja si vzdy predstavovala ze hned budu jak matrona a ono nic!
tak uvidis-ale zase toho bricha si jeste uzijem a pak budeme nadavat at uz se ho zbavime :wink:

Susana
Kecalka 185 příspěvků 17.08.06 11:28

Ahoj tterko,
hodně záleží na postavě, u někoho je to vidět hned a u někoho hodně pozdě. Já měla u Honzíka bříško někdy kolem 12.týdne, i když všichni to brali spíš tak, že mi manželství prospělo :lol: :lol: :lol: a já se trošku spravila. U Zuzky jsem měla bříško dřív ( asi 8. týden). Ale těsné kalhoty jsem nesnášela hned od začátku, vadilo mi veškeré oblečení do pasu, tak jsem nosila přes léto volné šaty a rifle letěly na dno skříně. U Honzíka mi narostlo veliké břicho ( byla jsem jak tank), u Zuzky pár lidí ani nepostřehlo, že jsem těhotná ( přes zimu si toho v kabátě nevšimli) a pak se hodně lidí divilo, kde jsem mimčo vzala a jestli je fakt moje. Ať máš co nejdřív na testu dvě pořádně tlustý//. Měj se

Amynka
Kelišová 6598 příspěvků 17.08.06 11:30

Ahoj,

já měla bouličku pod svetrem už viditelnou tuším kolem 12 týdne, ale máme to asi v rodině…mamka měla se mnou ( jsem první ) taky bříško hned a ve 4. měsíci vypadala na 6. měsíc, což byl i můj případ, teď se naštěstí pupík už zastavil…řeči typu „to rodíte až koncem září…no tak to jste už teda pěkná“ jsem nesnášela. Takže tak. :wink:

hanaz
Stálice 51 příspěvků 17.08.06 11:45

Až při amniocentéze ve 20. týdnu jak jsem ležela na sálku na zádech manžel hlásil že už mám špičaté bříško

Bebatko
Kecalka 420 příspěvků 17.08.06 12:47

Ahoj, mně bříško „naskočilo“ u obou těhotenství až koncem 6. měsíce (při druhém těhotenství jsem dokonce ani já ještě začátkem 5. měsíce netušila, že jsem těhotná, natož aby to bylo vidět! :lol: ), ale taky všichni říkají, že u druhého dítěte to prý jde rychleji… No, asi jak komu. :oops:

Verca
Kecalka 460 příspěvků 17.08.06 13:18

U prvního to na mě bylo vidět taky v polovině těhu. U druhého tak o měsíc dřív. No a u třetího už jsem nedopla kalhoty snad od samého začátku. Na konci každého těhu už ze mě byla slušná slonice, ale ten poslední měl fakt vilu se vším všudy. Měl tolik prostoru, že se točil skoro do konce jak se mu zrovna líbilo a prcek zrovna taky nebyl (4kg,55cm). :wink:
Vždycky jsem tiše „záviděla“ maminkám s malým bříškem. :)
 Verča

majka_r
Povídálka 17 příspěvků 17.08.06 13:48

ahojky, u me bylo tehu videt snad hnedka od 8 tt, kdyz jsem byla asi ve 20 tt, ptali se me vetsinou, kdy mam termin, kdyz zjistili,ze az za 4 mesice, tak se me ptali, jestli tam v brisku nemam miminka dve…to se me ptaji doted (36tt) a jsem na to uz lehce alergicka :D

takze doufam, ze u druheho tak rychle nenarostu, kdo se s tim ma taky tak dlouho tahat, no ne? :)

papa majka

majka_r
Povídálka 17 příspěvků 17.08.06 13:49

ahojky, u me bylo tehu videt snad hnedka od 8 tt, kdyz jsem byla asi ve 20 tt, ptali se me vetsinou, kdy mam termin, kdyz zjistili,ze az za 4 mesice, tak se me ptali, jestli tam v brisku nemam miminka dve…to se me ptaji doted (36tt) a jsem na to uz lehce alergicka :D

takze doufam, ze u druheho tak rychle nenarostu, kdo se s tim ma taky tak dlouho tahat, no ne? :)

papa majka

majka_r
Povídálka 17 příspěvků 17.08.06 13:49

papa majka

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Isomaltulosa – novinka v dětské výživě

Při zadání krkolomného výrazu isomaltulosa do internetového vyhledávače se zobrazí jen několik vysvětlujících odkazů. V mnoha případech se jedná o moderní webové portály, propagující produkty té nejvyšší kvality. číst dále >

Jak své miminko nejlépe ochránit před zimou?

Zimní měsíce jsou časem, kdy každá správná maminka přemýšlí, jak své miminko co nejlépe ochránit před mrazem. Přestože se své nejmenší snažíme zachumlat do teplých oblečků a čepic, častokrát se sami sebe ptáme, zdali to opravdu stačí. číst dále >

TOPlist