Když chlap pláče

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »

anonymoussss  27.08.13 00:55

Ne, že by se mi vyloženě líbilo, když chlap brečí, ale je to prostě takové…že se otevře a ukáže se vám víc než někomu jinému. Chtěla jsem milence kopnout do zadele, ale udělal mi scénu s vlhkýma očima a tím mě dostal, to mi ještě nikdo neudělal. Na mě to strašně platí, i když někteří chlapi s tím asi dobře manipulují ženy :?

Anna766  31.08.13 18:20

Můj chlap je tak drsnej, že bych ho nakopla.Ale zaslzel když viděl prvně dceru. Když jsem mu volala že je syn na světě. Když mu doktoři oznámili že jsem po operaci skončila na áru v komatu-to mi pak prozradila sestřička když jsem se nakonec rozhodla že ještě neumřu :mrgreen: Tatku jsem viděla plakat když mu zašli milovaní psi, pak úplně hrozně neutišitelně a dlouho když umřela mamka s kterou žil přes 40 let. :srdce:

chs.jasmin
Kecalka 209 příspěvků 21.10.13 17:19

Jednou jsem udělala šílenou scénu, už ani nevím proč… snad že mě dostatečně nemiluje, protože semnou nechtěl spát v tu noc (fakt nevím jak to už přesně bylo, je to skoro 5let a bylo to na začátku vztahu) a když jsem se vykřičela a vyhádala, tak jsem si odešla na záchod, pak si sedla na okraj a oni mi zaryl hlavu do vlas a začal mi říkat, jak mě strašně miluje a že o mě nechce přijít a jak nechce abych měla pocit, že mě má jen na jedno a pak popotáhl a v tu chvíli jsem cítila, že měl vlhký obličej – to mě dostalo..

No a podruhé měl slzy v očích štěstím, taky v posteli a zase kvůli sexu :lol: Vlastně máme strašně živočišnej vztah i po pěti letech… jak zvářata :twisted:

chs.jasmin
Kecalka 209 příspěvků 21.10.13 17:22

Jooo a můj táta plakal, když jsem se „ztratila“. V 21hod jsem si vzpomněla, že bych asi měla jít dom (hrála jsem si u kamarádky s barbínama, mi bylo asi 9) a když jsem došla domů, tak se už volala policie a byla jsem pohřešovaná :lol: tak otec plakal, zda si uvědomuju jaký měli s mamkou strach..

Uživatel je onlineBerousik
Kelišová 6967 příspěvků 21.10.13 17:31

Manžel plakal hodně, když nám umřel kocour. Měl ho 14 let, přiženil se s ním :lol: Měl ho moc rád a když ho veterinář uspával a když ho pak pohřbíval na zahradě, tak plakal, moc. Jen jsem ho objímala a nic neříkala, nebylo potřeba slov. Podruhé mu ukápla slza, když se nám narodila dcera. Měla jsem těžký a dlouhý porod, měl o mě hrozný strach a pak ta veliká radost z dcerky, emoce šly ven. Je to dobře, tak to má být. Není dobré to dusit v sobě, když to chce jít ven jen proto, že je to „chlap“.

chs.jasmin
Kecalka 209 příspěvků 21.10.13 17:38

@Berousik Taky si myslím, že i chlap má upouštět emoce… Kamarádka se u druhého dítěte modlila, ať má zase holčičku jen kvůli tomu, že ji děsně štve, když kluci brečí a nevyvolává to v ní žádné emoce… ikdyž u vlastného si myslím, že by to bylo jiné…

Uživatel je onlineBerousik
Kelišová 6967 příspěvků 21.10.13 19:05

@chs.jasmin Když v sobě dusíš emoce, může se to časem nashromáždit a spousta nemocí má hodně společného s psychikou, stresem a potlačovanými emocemi. Třeba rakovina například…a ta si nevybírá, jestli je to muž nebo žena :(
Nemám ráda zženštilé chlapy, co o sebe příliš dbají, takové ty metrosexuály fuj :mrgreen: Ale důvodný pláč mi zženštilý nepřijde, naopak :palec:

Anyzek3
Stálice 63 příspěvků 29.11.13 11:24

Můj ex přímo bulel jak mimino, když se se mnou rozcházel. Ptala jsem se ho proč bulí, a že mu to je prý strašně líto a že mi nechce ublížit a blablabla. Nechápu to doteďka, tak proč se teda se mnou rozešel..

Anonymní  29.11.13 11:42
@Anyzek3 píše:
Můj ex přímo bulel jak mimino, když se se mnou rozcházel. Ptala jsem se ho proč bulí, a že mu to je prý strašně líto a že mi nechce ublížit a blablabla. Nechápu to doteďka, tak proč se teda se mnou rozešel..

Kdyz mas s tim druhym nejake spolecne zazitky, budujes vztah na kterem ti zalezi a myslis si, ze to je uz to prave, ale pak to proste z nejakeho duvodu skonci, tak pokud je clovek hodne empaticky, tak se to proste deje, ze ty pocity se dostavi treba vsechny naraz.

Anyzek3
Stálice 63 příspěvků 29.11.13 12:22
@Anonymní píše:
Kdyz mas s tim druhym nejake spolecne zazitky, budujes vztah na kterem ti zalezi a myslis si, ze to je uz to prave, ale pak to proste z nejakeho duvodu skonci, tak pokud je clovek hodne empaticky, tak se to proste deje, ze ty pocity se dostavi treba vsechny naraz.

To jo, ale to by nesměl ukončit z důvodu, že už mě nemiluje a prý už delší dobu, jsme rozdílný, každý pohlížíme na budoucnost jinak.. Jasný, že mu to je třeba líto, ale tohle bylo fakt moc, teda celý ten rozchod byl hodně zvláštní. Když jsem to někomu vyprávěla, tak mi říkali, že kdyby se to nestalo mě, tak by tomu z vyprávění nevěřili.. Jak se choval..

Anonymní  29.11.13 12:26

Kdyz mu umrela babicka, ktera ho v podstate vychovavala, hodne namekko kdyz se narodila prvni dcera a naposledy kdyz slo to nase prvni miminko do prvni tridy, to jsme si pobreceli oba. Jak to ted pisu a vzpomnela jsem si, tak mam normalne slzy v ocich taky :,(

Safrane
Kecalka 353 příspěvků 29.11.13 12:53
@Anyzek3 píše:

Slyšela jsi někdy o tom, co to je srdce a cit?

Anyzek3
Stálice 63 příspěvků 29.11.13 12:58
@Safrane píše:
Slyšela jsi někdy o tom, co to je srdce a cit?

Já ano, ale kam dal on srdce a cit…

mlαdy milenec  29.11.13 13:50

. @Anyzek3
Evidentne jsi ho nemela rada tak jako on tebe, kdyz o tom vykladas vsude kolem a dodnes nechapes. Nebo jsi se nevyrovnala s rozchodem a snazis se ho uderit na nejbolavejsim miste, na jeho muznosti. A treti moznost – ses jak sutr. Vyber si.

Hanney
Stálice 59 příspěvků 29.11.13 14:27

Já viděla plakat mýho otce… když mu umřela máma a pak když věděl, že už nikdy neuvídí svou milenku…

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

TOPlist