Kočárek Moon Nuova 2015

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pastelka86
Stálice 56 příspěvků 18.11.14 23:35
Kočárek Moon NUOVA 2015

Ahoj holky, objevila jsem na netu tento nový kočárek a moc se mi líbí. Asi je na to ještě brzy, ale kdyby jste ho náhodou některá měla nebo viděla naživo, napište mi sem vaše dojmy :) Díky

Ukázat recenze produktu Moon S3

Ukázat recenze z kategorie Kočárky

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

greysanatomy
Zasloužilá kecalka 737 příspěvků 05.12.14 13:12

Ahoj, ja ho videla vcera na zivo a chystam se ho poridit;)super design, zda se ze i bytelna konstrukce a super cena;)

pastelka86
Stálice 56 příspěvků 05.12.14 21:53

Díky za info, já na něj narazila na netu úplně náhodou a zaujal mě moc…já teda bohužel ještě kočárek nepotřebuju, ale ráda si dělám přehled :-)Čekám, až na něj bude taky nějaký video, ale stejně až budu něco pořizovat, chci to vidět naživo:-)Tak díky.

Rozárka321
Povídálka 12 příspěvků 16.02.15 21:26

Ahoj, obnovuji diskuzi, snad se mi to podaří :-) Koupila jste některá z vás kočárek? Moc se mi líbí, ale je fakt, že recenze žádné.

greysanatomy
Zasloužilá kecalka 737 příspěvků 16.02.15 23:32

Ja ho mam;)ptejte se co vas zajima;)

Rozárka321
Povídálka 12 příspěvků 17.02.15 09:46

Jak jste s ním spokojená? Výhody, nevýhody, jestli vyhovuje velikost korbičky - je dost prostorná? Mimi se nám narodí v létě, tak jestli v zimě se tam ještě vejde s fusakem apod. Co kolečka? Zkoušela jsem si ho v obchodě, ale tak tam jsem jezdila po hladkém povrchu, tak nevím, jak třeba jezdí v realitě po městě, po trošku krkolomném povrchu apod. :-) Ještě se mi líbí Joolz Quadro, odrazuje mě ale u něho dost vysoká cena, a Moon Nuova mi připadá, že se mu docela podobá :-) Děkuji :)

Rozárka321
Povídálka 12 příspěvků 17.02.15 10:47

A ještě, jak se skládá do auta? Je to snadné? :-)

Betka91
Zasloužilá kecalka 683 příspěvků 43 inzerátů 17.02.15 15:48

Zdravim, chci se zeptat nevíte kde se na kočárek můžu podívat na živo v Praze?

marketa5512
Nováček 1 příspěvek 17.02.15 21:48

Zdravim take by me zajimalo jak se snim manipuluje a jestli by byla mozna šířka korbicky djuji moooc :-)

greysanatomy
Zasloužilá kecalka 737 příspěvků 18.02.15 09:08

@Rozárka321 tak ja jsem s kocarkem moc spokojena, ale vyuzivam ho pouze na vesnici, na terase a podvozek na nakupy. Jednou jsem s nim byla v centru prahy na kocicich hlavach a dost se klepal;)korbicka ne uzasne velka oproti nasi prvni teutonii, maly se tama vejde i s fusakem a teplou kombinezou a jeste ma dost mista, ale neodhadnu jak dlouho tam jeste bude, maly se narodil 20.9.a myslim ze tak do dubna tam bude;)kolecka nejsou nafukovaci ac se zdaji, ale zadni jsou velika a tou trochou snehu co letos byl projely v pohode, kdyz jsem teda prizvedla predni, ty jsou malicke…korbicka je upevnena pouze v prostredku a neni uplne stabilni a ten drzak je z pevneho plastu! Konstrukce je krasne leska, jelikoz casto skladam do auta tak ma uz jeden skskrabanecek, ale neni moc videt. Skladani je lehke a samotna konstrukce take(co vidim jako velke plus-ze jsou v cene adaptery na autosedacku, my je vyuzivame dost casto)
manipulace celkove s kocarkem je ok.
Kdyz bych srovnavala s teutonii co jsme meli, tak ta je sice osklivejsi, ale urcite kvalitnejsi…myslim ze kdybych s timto kocarkem vyjizdela kazdy den do terenu tak to nezvladne…ale treba se pletu;)
Mame ho z nemecka, vysel na necelych 12tis i s postovnym pri starem kurzu…
Sportak jsm4 jeste nepouzili, ale moc se na nej tesim…kocarek je celkove moc krasny a jezdim s nim rada a na nase potreby bohate staci…
Jo a jeste…jsme s chlapem oba dva vysoci(190 a 1981cm)a rukojet je na nas trochu kratsi, ale nic dramatickeho;)

greysanatomy
Zasloužilá kecalka 737 příspěvků 18.02.15 09:10

Korbu muzu zmerit a kdyby jeste neco tak napiste;)

Rozárka321
Povídálka 12 příspěvků 18.02.15 11:51

Moc díky za info. Bydlíme v malém městě, takže nepředpokládám, že bych jezdila po lesních cestách :-) Tak si myslím, že na jízdu po městě a vesnici, to bude asi v pohodě. S velikostí korbičky jste mě potěšila, protože některé kočárky tu korbu mají fakt malou nebo úzkou.
Rukojeť na mě bude v pohodě, měřím jen 165 cm :-) Akorát partner měří jako vy, tak ten bude mít trošku problém :-)

pastelka86
Stálice 56 příspěvků 18.02.15 13:56

@greysanatomy Mohla by jste sem dát nějaké fotky kočárku? Zatím jsem neviděla žádné jiné než ty reklamní…díky :-)

Pajulinka21
Povídálka 17 příspěvků 25.02.15 19:09

Dobry den, mohla bych se poptat na vnitrni delku korbicky? dekuji :)

moneria
Nováček 3 příspěvky 26.02.15 11:36

Ahoj holky, ma nektera realne fotky tohoto kocarku?
Zatim je opravdu tezke zjistit nejake podrobnejsi info o tomto kocarku, ale strasne se mi libi:)
Moc dekuju za jakoukoliv odpoved :andel:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Než jsem měla děti, byla jsem unavená. Jak roztomilé

Maminky pobavila, bezdětné urazila. Americká trenérka Jillian Michaels podráždila před pár dny spoustu lidí. Na své facebookové stránce sdílela zdánlivě neškodnou hlášku, pod kterou se strhla lavina reakcí. "Máme právo být unavení a necvičit," brání se lidi bez dětí. Souhlasíte? číst dále >

Oblečky, oblečky, oblečky. OnaDnes.cz pořádá Dětský Jarmark

Tady nesmíte chybět! Dorazte první červnovou sobotu na velký dětský bazárek na pražském Andělu. Bude tam spousta oblečení pro děti, hračky a botičky za skvělé ceny. Kromě prodejních stánků tam potkáte také eMimino.cz. Akci pořádá OnaDNES.cz, která stojí za legendární prodejním Jarmarkem. číst dále >