Kočárek Moon Nuova 2015

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pastelka86
Stálice 58 příspěvků 18.11.14 23:35
Kočárek Moon NUOVA 2015

Ahoj holky, objevila jsem na netu tento nový kočárek a moc se mi líbí. Asi je na to ještě brzy, ale kdyby jste ho náhodou některá měla nebo viděla naživo, napište mi sem vaše dojmy :) Díky

Ukázat recenze produktu Moon S3

Ukázat recenze z kategorie Kočárky

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

greysanatomy
Zasloužilá kecalka 737 příspěvků 05.12.14 13:12

Ahoj, ja ho videla vcera na zivo a chystam se ho poridit;)super design, zda se ze i bytelna konstrukce a super cena;)

pastelka86
Stálice 58 příspěvků 05.12.14 21:53

Díky za info, já na něj narazila na netu úplně náhodou a zaujal mě moc…já teda bohužel ještě kočárek nepotřebuju, ale ráda si dělám přehled :-)Čekám, až na něj bude taky nějaký video, ale stejně až budu něco pořizovat, chci to vidět naživo:-)Tak díky.

Rozárka321
Povídálka 12 příspěvků 16.02.15 21:26

Ahoj, obnovuji diskuzi, snad se mi to podaří :-) Koupila jste některá z vás kočárek? Moc se mi líbí, ale je fakt, že recenze žádné.

greysanatomy
Zasloužilá kecalka 737 příspěvků 16.02.15 23:32

Ja ho mam;)ptejte se co vas zajima;)

Rozárka321
Povídálka 12 příspěvků 17.02.15 09:46

Jak jste s ním spokojená? Výhody, nevýhody, jestli vyhovuje velikost korbičky - je dost prostorná? Mimi se nám narodí v létě, tak jestli v zimě se tam ještě vejde s fusakem apod. Co kolečka? Zkoušela jsem si ho v obchodě, ale tak tam jsem jezdila po hladkém povrchu, tak nevím, jak třeba jezdí v realitě po městě, po trošku krkolomném povrchu apod. :-) Ještě se mi líbí Joolz Quadro, odrazuje mě ale u něho dost vysoká cena, a Moon Nuova mi připadá, že se mu docela podobá :-) Děkuji :)

Rozárka321
Povídálka 12 příspěvků 17.02.15 10:47

A ještě, jak se skládá do auta? Je to snadné? :-)

Betka91
Zasloužilá kecalka 683 příspěvků 43 inzerátů 17.02.15 15:48

Zdravim, chci se zeptat nevíte kde se na kočárek můžu podívat na živo v Praze?

marketa5512
Nováček 1 příspěvek 17.02.15 21:48

Zdravim take by me zajimalo jak se snim manipuluje a jestli by byla mozna šířka korbicky djuji moooc :-)

greysanatomy
Zasloužilá kecalka 737 příspěvků 18.02.15 09:08

@Rozárka321 tak ja jsem s kocarkem moc spokojena, ale vyuzivam ho pouze na vesnici, na terase a podvozek na nakupy. Jednou jsem s nim byla v centru prahy na kocicich hlavach a dost se klepal;)korbicka ne uzasne velka oproti nasi prvni teutonii, maly se tama vejde i s fusakem a teplou kombinezou a jeste ma dost mista, ale neodhadnu jak dlouho tam jeste bude, maly se narodil 20.9.a myslim ze tak do dubna tam bude;)kolecka nejsou nafukovaci ac se zdaji, ale zadni jsou velika a tou trochou snehu co letos byl projely v pohode, kdyz jsem teda prizvedla predni, ty jsou malicke…korbicka je upevnena pouze v prostredku a neni uplne stabilni a ten drzak je z pevneho plastu! Konstrukce je krasne leska, jelikoz casto skladam do auta tak ma uz jeden skskrabanecek, ale neni moc videt. Skladani je lehke a samotna konstrukce take(co vidim jako velke plus-ze jsou v cene adaptery na autosedacku, my je vyuzivame dost casto)
manipulace celkove s kocarkem je ok.
Kdyz bych srovnavala s teutonii co jsme meli, tak ta je sice osklivejsi, ale urcite kvalitnejsi…myslim ze kdybych s timto kocarkem vyjizdela kazdy den do terenu tak to nezvladne…ale treba se pletu;)
Mame ho z nemecka, vysel na necelych 12tis i s postovnym pri starem kurzu…
Sportak jsm4 jeste nepouzili, ale moc se na nej tesim…kocarek je celkove moc krasny a jezdim s nim rada a na nase potreby bohate staci…
Jo a jeste…jsme s chlapem oba dva vysoci(190 a 1981cm)a rukojet je na nas trochu kratsi, ale nic dramatickeho;)

greysanatomy
Zasloužilá kecalka 737 příspěvků 18.02.15 09:10

Korbu muzu zmerit a kdyby jeste neco tak napiste;)

Rozárka321
Povídálka 12 příspěvků 18.02.15 11:51

Moc díky za info. Bydlíme v malém městě, takže nepředpokládám, že bych jezdila po lesních cestách :-) Tak si myslím, že na jízdu po městě a vesnici, to bude asi v pohodě. S velikostí korbičky jste mě potěšila, protože některé kočárky tu korbu mají fakt malou nebo úzkou.
Rukojeť na mě bude v pohodě, měřím jen 165 cm :-) Akorát partner měří jako vy, tak ten bude mít trošku problém :-)

pastelka86
Stálice 58 příspěvků 18.02.15 13:56

@greysanatomy Mohla by jste sem dát nějaké fotky kočárku? Zatím jsem neviděla žádné jiné než ty reklamní…díky :-)

Pajulinka21
Povídálka 17 příspěvků 25.02.15 19:09

Dobry den, mohla bych se poptat na vnitrni delku korbicky? dekuji :)

moneria
Nováček 3 příspěvky 26.02.15 11:36

Ahoj holky, ma nektera realne fotky tohoto kocarku?
Zatim je opravdu tezke zjistit nejake podrobnejsi info o tomto kocarku, ale strasne se mi libi:)
Moc dekuju za jakoukoliv odpoved :andel:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Mixit - míchám, mícháš, mícháme

Mixit.cz je web, kde si může každý namíchat svůj mix müsli, snídaňových kaší nebo ovoce a oříšků. Na své si přijdou sporťáci, příznivci lehké stravy i mlsné jazyky. A co že tedy nabízí? číst dále >

Sladké mámení: 4 recepty na moučníky, po kterých se z vás baculka rozhodně nestane

Milujete sladké, ale odpíráte si ho, protože se snažíte shodit nějaké to kilo do plavek. Ale proč se tak trápíte? Jenže mlsat můžete i zdravě a bez výčitek. Těchto pět receptů vám už napoví, jak na to. Na nějakou tučnou pocukrovanou bombu ani nevzpomenete. číst dále >