Kočárek pro dvojčátka - který je nejlepší?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

veru1234
Generální žvanilka 22055 příspěvků 123 inzerátů 21.03.12 10:39
Kočárek pro dvojčátka

Ahoj holky, maminy…

měla bych na vás prosbu, čekáme s přítelem dvojčátka a pořád se nemůžeme rozhodnout, jaký kočárek je nejlepší…
Dle UTZ termín porodu 7.7.2012… dle doktorů protože jde o jednovaječná dvojčátka s jednou placentou tak mezi 32-36tt… takže někdy v červnu.
Ráda bych se na léto vyhla korbičkám z důvodů tepla :think: :think: :think: :think:
Můžete se podělit s své zkušenosti, rady a tak???
Děkuji moc předem.

Ukázat recenze z kategorie Kočárky

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

BeruuundaA
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 21.03.12 10:56

Ahoj já mám kočár pro dvojčátka tako duo driver černošedý a jsem s ním spokojená. Jsou tam i vyndávací korbičky ale dá se použít i bez nich v létě jsem tam dala klukům jen deku pod zádička. A navíc není až tak drahý. Posílám foto. a Gratuluji k dvojčátkům :kytka:

Sluníčko28
Kelišová 7118 příspěvků 21.03.12 10:58

Myslím, že není důvod se vyhýbat korbičkám. Mimčo v nich může pohodlně ležet a nemyslím, že by v nich bylo o moc větší teplo než ve sporťáku. I když se narodí dříve, budou nějakou dobu v nemocnici, takže ven dříve jak v tom červenci nevyjedete. Mezi lidi moc neočkování taky chodit zprvu nebudete a za poledního slunce taky ne. A myslím, že boudička korbičky je před sluníčkem ochrání více jak nějaká vysoko na d sporťákem. My máme easy walker duo a jsme spokojení.

saminomimino
Ukecaná baba ;) 1033 příspěvků 21.03.12 11:18

my budeme kupovat bumbleride india twin,nečekáme dvojčátka ale holky od sebe budou rok,na malou asi korbičku pořídím,loňské léto stálo za prd a když se dcera narodila neumím si představit nemít ji otočenou od sebe ve sporťáku ve vložné tašce,teď čekáme malou na červenec,kočárek jinak splňuje veškeré podmínky,lehký skladný,prostorný pro děti a hezký :*

saminomimino
Ukecaná baba ;) 1033 příspěvků 21.03.12 11:21

bumbleride indie twin,jen pro správnost

valmark
Extra třída :D 11020 příspěvků 21.03.12 11:22

Ahojky,
i já mám dvojčátka. 13ti měsíční kluky.
Sice se mi narodili v únoru, ale měla jsem je až do října v korbičkách.
Proč se jim chceš vyhnout?
Dyť je tam mimčo chráněné. A loni byla vedra jen 14 dní z celého léta, jinak bylo docela ošklivo. To sice může být letos jinak, ale pořád si myslím, že malé miminko má být hezky v útulné korbičce než ve sporťáku.
Ale to je můj názor.
Já mám kočárek Bumbleride a jsem s ním spokojená.

Pétik80
Závislačka 2845 příspěvků 21.03.12 11:41

Chtěla jsem se optat, jak cca širové jsou tyto kočárky?
Taky řešim jaký kočárek na dvojčata, které by měli přijít na svět až sice v září, ale již koukám, jaký bych si pořídila. Bydlíme v domě, kde je výtah a má dveře jen 70 cm, takže vůbec nevim, jak to dělat, abych je svezla dolu.

valmark
Extra třída :D 11020 příspěvků 21.03.12 11:47

Většina kočárků je široká cca 78cm. Tak aby se vešli do klasických dveří.
I já mám tento problém. Výtah máme jen 67cm a tak kluky nosím jednoho v nosítku a druhého v ruce. Kočárek mám v garáži, která je asi 200m za domem.
První dva měsíce jsem je dávala do většího mono kočárku a svezla dolů. Bohužel máme od výtahu ještě schody, takže jsem musela nechat pořídit kolejnice.
Už se moc těším až začnou chodit.
To bude opravdu úleva :D

Sluníčko28
Kelišová 7118 příspěvků 21.03.12 11:48
Easy walker má 76. Budeš muset zvolit variantu umístění zasebou nebo to vymyslet jinak.
Pétik80 píše:
Taky řešim jaký kočárek na dvojčata, které by měli přijít na svět až sice v září, ale již koukám, jaký bych si pořídila. Bydlíme v domě, kde je výtah a má dveře jen 70 cm, takže vůbec nevim, jak to dělat, abych je svezla dolu.

valmark
Extra třída :D 11020 příspěvků 21.03.12 11:55
Sluníčko28 píše:
Easy walker má 76. Budeš muset zvolit variantu umístění zasebou nebo to vymyslet jinak.
Pétik80 píše:
Taky řešim jaký kočárek na dvojčata, které by měli přijít na svět až sice v září, ale již koukám, jaký bych si pořídila. Bydlíme v domě, kde je výtah a má dveře jen 70 cm, takže vůbec nevim, jak to dělat, abych je svezla dolu.

Záleží jakou má délku výtahu. My máme třeba jen 100cm a to bohužel žádný kočárek za sebou nemá. Mají víc.

Danuška23
Kelišová 5732 příspěvků 21.03.12 12:15

My máme tento a spokojenost obrovská http://www.kocarky-pro-mrnata.cz/…ia-2010-3815

Pétik80
Závislačka 2845 příspěvků 21.03.12 12:35

Ještě jsem přemýšlela, že bychom koupili dva solo kočárky, daly je na balkon (máme cca 7 metrů) a tam nechávala děti spinkat nebo svézt podvozek, rozložit a pak přinést dítka, ale je otázka, zda i korbičky se vejdou do výtahu. Fakt je to prekérní situace.
Jak já se už na ně těším, až je budu mít doma. Sice jsem ve 14. týdnu

evicka82
Kecalka 251 příspěvků 21.03.12 12:40

Ahoj my máme EasyWalker :palec: , byla jsem s ním velmi spokojená, skladný, dobře se ovládá, pěkný design.
Teď jsem klukům pořídila baby jogger city mini double. A mně se osobně ještě líbí bugaboo donkey.

veru1234
Generální žvanilka 22055 příspěvků 123 inzerátů 21.03.12 12:49

holky děkuju moc za rady,tak my to ještě zvážíme :) co bue výhodné, na ceně nám naštěstí nezáleží, kočárek bude platit tatka, tak ještě budeme koukat :palec: :palec:

janinkaz
Nadpozemská drbna 28414 příspěvků 21.03.12 12:54

Nám se děti taky narodili v červnu a měla jsem Bumbleride Indie twin, v černošedé barvě. Ty korbičky jsou náhodou super, jdou tam přehazovat stříšky podle toho, jak svítí sluníčko, to samé na sporťáku. Byli jsme s ním moc spokojení :pankac:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Sladké mámení: 4 recepty na moučníky, po kterých se z vás baculka rozhodně nestane

Milujete sladké, ale odpíráte si ho, protože se snažíte shodit nějaké to kilo do plavek. Ale proč se tak trápíte? Jenže mlsat můžete i zdravě a bez výčitek. Těchto pět receptů vám už napoví, jak na to. Na nějakou tučnou pocukrovanou bombu ani nevzpomenete. číst dále >

Paní na úklid: Jak se domluvit, aby úklid byl podle vašich představ

Když máte poctivou paní na úklid domácnosti, stojí to za to, pochvalují si maminky na eMimino.cz. Chcete ji taky? Tak nevěřte hned na zázraky - napoprvé budete nejspíš kroutit hlavou, jestli byste to neudělala lépe. číst dále >