kojenec najednou nepribývá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  19.09.03 17:54

Dobry den, pred nedavnem jsem objevila tyto stranky a moc se mi libi, chodim si cist prispevky kazdy den. Mam 4,5 mesicniho chlapecka, ktery je plne kojen. Ve 3 mesicich mel 6,5kg, v necelych 4 mesicich 7,3 a tuto vahu ma i nyni. Mleka mam asi dost, hlady nebreci a vypada spokojene. Cim to je, ze nepribral? Dekuji za radu, Bara

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  22.09.03 07:20

Ahoj,

já nevím, ale nemůže to být třeba tím, že už má dostatečné zásoby a nechce být takový cvalík? Myslím, že 7kg je celkem normální váha půlročního dítěte, takže bych se nepřibírání nebála. Hlady nepláče, to je podle mě hlavní.

Eva

ajka
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 22.09.03 09:45

Ahojky,

pokud je tvé dítko spokojená určitě je všechno v pořádku. Podle mě měl tvůj chlapeček hodně vysokou váhu ve třech měsících. U takových dětí se pak váha na chvilku pozastaví. Půlroční váha bývá většinou kolem 6-7 kg. Znám chlapečka, který měl stejný průběh váhového přírustku jako tvůj šikula. Takže se tím ani trošku netrap. Přeju mnoho radosti s tvým chlapečkem a hlavně zdravíčko.

Ajka+Lenička (13 měsíců) ;-)

Anonymni  22.09.03 21:12

Milá Ajko a Evo,

děkuji moc za povzbuzeni, už je vše v pořádku a v 5 měsících a týdnu máme 8 kg. Mějte se krásně a omlouvám se, že reaguji až teď. B

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Děti a zdravá strava: Pozor, ať jim neškodí

Prakticky každý rodič ví, že velké množství cukru, slazené nápoje a jídlo z... číst dále >

Zpěv dětí, který vás ohromí

Všichni doma máme nadějné talentované hvězdy, které svým vybroušeným hlasem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nalokalo se dítě při koupání vody? Dejte pozor na sekundární tonutí

Sekundární tonutí je celkem vzácný úkaz, o kterém je ale rozhodně dobře... číst dále >

Rozčilená Wrightová: Slíbili mi stejné peníze jako kolegovi a dali mi méně

Herečka Robin Wrightová (51) měla za seriál Dům z karet slíbené stejné peníze... číst dále >

Reklama