Kojení a afty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  23.06.03 19:34
Kojení a afty

Zdravím všechny maminky a obracím se na vás pro radu..

Nemáte některá zkušenosti s kojením miminka, které má afty? Je to pro malé nebezpečné? Co s tím dělat?

Děkuji moc za odpovědi

Hanah

Reklama

Reklama

Reakce:

schamka
Ukecaná baba ;) 1089 příspěvků 24.06.03 12:02
Kojení a afty

Ahoj,

kedze som len predsnazilka, tak vobec neviem ako je to u deti. Ale mozno ti moja informacia pomoze a posluzi ako namet na dalsie „patranie“.

Ja mam s aftami obcas problem, mne velmi pomaha, ak vtedy zacnem brat B-komplex, teda vitaminy skupiny B. Teraz vazne neviem ktory (preto cely B-komplex), ale jeden z B vitaminov dobre vplyva na sliznice a kozu. Takze sa mi afty hoja ovela rychlejsie, ako keby som vit.B nejedla.

Snad ti toto pomoze - neviem ako dodat vitaminy B babatku, to bude vediet asi pediater, ale mozno aj priamo ty.

Drzim vam palce!

Jana

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Kouzelné Jeseníky: S rodinkou na rozhlednu i do galerie soch pod širým nebem

Léto je perfektním ročním obdobím pro objevování krásných koutů naší... číst dále >

Co s povoleným bříškem po porodu? Cviky na rozestouplé břišní svaly

Některé ženy po porodu vypadají, jako by těhotenstvím vůbec neprošly, jiným... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Martiny: Po dvaceti letech odešel od ženy, ale mně už je to jedno

Ve svém životě jsme měla jen dva vážné vztahy. Ten první byl s manželem. Pár... číst dále >

Ivana Trumpová drží styl a ráda jí kachnu, prozradil návrhář Laffita

Jedním ze čtyř Ambasadorů České republiky, kteří ve středu získají toto... číst dále >

Reklama