Kojení a káva-můžu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 17.02.10 10:43
Kojení a káva-můžu?

Holky, myslíte, že bych si mohla dát slabý kafe s mlíkem, když plně kojím? Malé bude sedm měsíců. Fakt bych si jedno dala, nepila jsem ho ani v těhu…


Reklama


Reklama

Reakce:
 
Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 17.02.10 10:53

Já piju od porodu dvě pressa denně (s mlíkem) a ani u jednoho dítka s tím nebyl problém. Pila jsem ho i v těhotenství.

 
Gina108
Generální žvanilka 23820 příspěvků 17.02.10 10:57

Jejda, tak dlouho já to nevydržela :oops: Já jsem totální závislák, tu a tam jsem si dala i v těhu a pak jsem pila tak tři týdně asi od 3. měs po porodu. Ale piju jen s mlíkem a turka nebo preso, rozpustňáky nee.
Všude se psalo, jak je po tom kofeinu mimi neklidné a jak nechce spát - u nás prdlajs, reakce žádné, asi to bude tím, že sama po kafi klidně usnu.
Kdybys měla fakt výčitky, tak v Tchibu prodávají zrnkovou kávu Decaf bez kofeinu a tu si dělám denně, od normální kávy k nerozeznání.

 
FloraBolger  17.02.10 11:01

Ahojky…kávu jsem si neodpírala ani v těhu, ani při kojení. Mám nízký tlak, takže bez kafe bych asi nefungovala :-? . Piju slabší (rozpustné) napůl s mlíkem - a nikdy jsem neměla pocit, že by se to na Matym - při kojení - nějak negativně projevilo :wink:

 
simi20
Povídálka 26 příspěvků 17.02.10 11:04

Ahoj, já si kupuji od Nescafe kafe bez kofeinu a to si dávám každý den(2).Jinak si myslím, že si kafe klidně dát můžeš.A když si ho dáš ráno, tak bych to neřešila a udělala si „dobře“ :-D

 
Lizbeth
Extra třída :D 12981 příspěvků 17.02.10 11:17

Přesně tak Nescafé bez kofeinu ( modré víčko) chutná naprosto stejně a ještě budeš v klidu..proč si znovu zvykat na kofein???

 
Kac
Kelišová 5049 příspěvků 17.02.10 11:24

Jsou různé bez kofeinu. Třeba Inka. Taky si dávám ale jen jednu slabou ráno. myslím si že ani na Honzíka to nemělo vliv.

 
Leník127
Kelišová 6243 příspěvků 17.02.10 11:32

Ahoj, já mám nízký tlak, tak jsem pila kafe jak v těhotenství, tak i teď. Malému jsou 4 měsíce a já si dávám jednu normální kávu ráno a pak odpoledne si dávám už kafe bez kofeinu. Ale ani tak, že by to mělo vliv na malého (rozhodně není neklidný, ani nemá kvůli tomu problémy s usínáním), ale já po kafi nespím :mrgreen:
V těhu i po porodu jsem to měla potvrzené od doktorů, že kafe mohu, pokud to nebude nějaký silný zabiják. Takže se toho neboj a pokud máš na kafčo chuť, tak si ho dej :mavam:

 
BohunkaP
Extra třída :D 14346 příspěvků 17.02.10 17:24

Piju jedno kafe denně, na malého to vliv nemá… ale je to individuální, některé děti bývají třeba neklidnější… vyzkoušej a uvidíš :-D

 
culikata
Kecalka 381 příspěvků 17.02.10 19:54

jo to je jak s tim cajem-zelenym,ja vypit kavu,tak nespim tyden a maly zrejme taky ne,ale pokud jsi kavu pila,tak proc ne?Vsak to vyzkousej a uvidis,maximalne mimi bude neklidne,nebo nebude spinkat,ale neublizi mu to,pak budes vedet-bavila jsem se o tom s laktackou,lepe to zkusit,nez byt nervozni bez kafe,ja to znam ze sveho okoli :-) .

 
Bayuska
Neúnavná pisatelka 17038 příspěvků 18.02.10 22:41

Tak já jsem si po porodu naprosto zamilovala Caro. Ale to bude tím, že já mám celkově ráda kafe s hooodně mlíkem, spíš takové kakao :mrgreen:. Takže to vlastně s kávou jako takovou potom nemá už moc společného :mrgreen: Ještě si dávám latte, ale to taky raději bez kofeinu. Sle u mě jde o to, že když si po 17h dám ještě kávu, tak ne a ne večer usnout. Nerada bych, aby to takhle působilo i na malého. Ale to je asi případ od případu jiné…


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Profi fotky z mobilu a správné zařazení. I to vám pomůže prodat

Jde jen o pár drobností, ale v součtu mají obrovský vliv na výsledek. Pokud vložíte inzerát s mnoha šedivými fotkami a nesrozumitelným nadpisem, nemusí se vám prodej na bazaru vždy vyplatit. Jak na to, abyste dobře prodali? číst dále >

Dosud utajený svět dubových lidiček odhaluje svá tajemství

Grafik Petr Václavek si před pár lety našel novou podzimní kratochvíli: sobě a svým dětem začal pro radost vyrábět postavičky ze žaludů - dubánky. Technicky promyšlené figurky sklízejí nadšené ohlasy nejen v rodině autora, ale i na sociálních sítích. A jejich příběhy teď dokonce vycházejí knižně. číst dále >


Reklama