Kojení a opar

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LenkaN
Stálice 94 příspěvků 09.10.04 09:57
Kojení a opar

Dneska ráno se mi na rtu objevil opar :( . Někde jsem ale četla, že se při oparu nesmí kojit. Nemáte s tím některá zkušenost?
Děkuji
 Lenka

Reklama

Reklama

Reakce:

karolina2
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 09.10.04 11:02

Kojit určitě můžeš. :) Doporučuje se ale používat během kojení a blízké manipulaci (omlouvám se za ten výraz) s miminkem roušku. A samozřejmě nelíbat. Já jsem měla nos i pusu plnou oparů přes týden. S tou rouškou jsem to ještě nevěděla, ale nelíbala jsem. Díky Bohu se nic nestalo. Tak ať se ti to rychle zahojí. (Doporučuju mastičku Kosmín. Nevadí při kojení. Je to bylinkové.)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jiskření i po letech: Tipy, jak oživit dlouhodobý vztah

Na začátku jste jeden bez druhého nedali ani ránu. Trávili jste spolu každou volnou chvíli, psali si zamilované vzkazy, těšili se na sebe a užívali si bláznivé zamilovanosti. Chemie sice vždy po nějakém čase opadne, ale i po dlouhých letech strávených bok po boku se můžete radovat jeden z druhého. Jak udržet jiskru, aby nevyhasla, a jak ji znovu zažehnout? číst dále >

Zoubky jako perličky: Jak na správné čištění zubů u dětí?

Už se prořezávají? Pak zbystřete. Jakmile se vyklubou první bílé ostrůvky, v dětské pusince se začnou množit bakterie a vytvoří prostředí pro vznik zubního kazu. A tak je na čase začít s pravidelnou zubní hygienou. číst dále >

Reklama