Kojeni a vedra

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  12.06.03 19:15
Kojeni a vedra

Ahoj,

prosim vas, jak resite zizen v techto vedrech u kojenych miminek? Opravdu staci jen kojit? Mam desetidenni miminko a ono by porad spinkalo. Budim ho po 2 az 3 hodinach a mam strach, ze je to mozna malo. Mam ho budit casteji nebo nebudit vubec a nechat, az si rekne samo?

Dekuju za vase nazory

Lenka

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  12.06.03 20:18
Kojeni a vedra

Ahoj Leni,

nám doktorka říkala, že kojení naprosto stačí..Taky jsem chtěla dávat čaj, protože jsem měla strach z dehydratace, ale prý ho dávat nemám, když kojím každé 3 hodiny, tak je to ok. Kdyby mělo mimi větší žízeń určitě si řekne..

Kamarádka má 3 týdenní holčičku a ta plakala žízní každou půl hodinu, takže jí dr. řekla, ať dává čajíček po lžičkách..ale to je myslím jiná situace..

Určitě to děláš dobře! Kdyby měl malý žízeň, tak se vzbudí.

Soptička

alice01
Ukecaná baba ;) 1461 příspěvků 13.06.03 11:06
Kojeni a vedra

Verunce je rok a nechce bumbat nic jiného než mlíčko. Čaje a štávy odmítá. Takže kojím, klidně i 10× za den.

Jestli má dítě dost, poznáš podle počůraných plínek a spokojeného dítěte. Dětem do šesti měsíců většinou kojení stačí, pokud nem tak to bezpečně poznáš.

Pokud chce pít dříve než za 3 hodiny, má možná žízen. Já v tom případě nabízím z obou prsů přední mlíko.

Alice

stefinka
Ukecaná baba ;) 2304 příspěvků 14.06.03 14:16
Kojeni a vedra

Potvrzuji, že mám s kojením děťátka stejné zkušenosti jako Alice. V porodnici (kluk se narodil začátkem července) nám radili také dávat z obou, když je evidentní žízeň. Dneska si Adélka řídí sama které mléko (přední či zadní) a v jakém množství chce. Ze skleničky pije pouze pro pobavení nebo když nejsem doma. A taky jsem děcka nebudila na kojení. I když malý dokázal spát 5-6 hodin aniž by chtěl pít a přitom přibíral jak blázen. To se časem upravilo na častější intervaly. Určitě to děláš dobře, jinak by ti miminko plakalo.

Ramira
Nováček 4 příspěvky 21.06.03 19:32
Kojeni a vedra

Ahojky Lenko,

já mám zase opačný problém. Mám 14 dní starou holčičku a ta se zase budí pomalu každou hodinu. Doktorka říká, že to je na kojení brzy, mezi jednotlivým krmením má být prý pauza min. 2 hod. A to i prý v těhle vedrech. Jiná lékařka ten interval zvýšila až na 3,5 hod. Ale mi se s Eliškou zařídily po svém. Krmíme zkrátka jak si Eli řekne. Třeba i po hodině. Myslím si, že ví sama nejlépe co potřebuje. Tak ahojky

Anonymni  25.06.03 11:01
Kojeni a vedra

naše holčička se také budila každou hodinu, já myslela, že má hlad takže jsem kojila až 11× za den. V šestém týdnu jsem ji dala dudlika a bylo po problému, prostě si chtěla jen dudlat. Nyní máme jiný problém, podle paní doktorky pije hrozně málo, vypije jen 50 ml, mě připadá spokojená, krmím po třech hodinách v noci vůbec, malá spí dobře, takže krmíme tak 7×. Máte někdo podobné zkušenosti? Paní doktorka nám pořád chce dávát umělou výživu, zkoušeli jsme to jenže malá to nechtěla, prostě to plivala koutkem ven. Přibírá asi 8-10dkg. Prosím napište jestli máte podobnou zkušenost. Dík K.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Na co se zaměřit při pořizování výbavičky?

Termín porodu se pomalu blíží a vy už začínáte pomalu nakupovat výbavičku?... číst dále >

Průvodce dětským táborem: Jak sbalit a překonat stýskání

Tábory jsou místem, kde děti zažívají ta nejlepší dobrodružství. Jsou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Agenti mi v jeden den řekli, že jsem vychrtlá i tlustá, líčí modelka

Američanka Karlie Klossová (24) patří mezi žádané modelky. Módní experti o ní... číst dále >

Nejzdravější jídelníčky světa. Po boku Japonska najdete Dánsko i Francii

Řecko, Itálie nebo Japonsko jsou svými jídelníčky známé, národy severní... číst dále >

Reklama