Kombinéza Columbia nebo jiná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mája B
Závislačka 3925 příspěvků 28.08.12 22:16
Kombinéza Columbia nebo jiná?

Ahoj holky,

:mavam: :mavam: :mavam:
pořád hledám, jaká značka kombinézy bude nejlepší, teplá, pěkná a nevím, dost se mi líbí kombinéza Columbia s kachním peřím, máte zkušenost? nebo poradíte jinou značku???Vikča má posledního ledna rok, tak asi velikost 80…

http://www.mimibazar.cz/foto.php?… to je ta nad kterou uvažuji…

Děkuji.

Reakce:

Chawa
Zasloužilá kecalka 508 příspěvků 28.08.12 23:25

Vypadá hezky, ale zima může být dlouhá a Tvé dítě už v té době může chtít chodit venku. Tato není podle mého názoru na chození moc praktická. Doporučím klasiku Tchibo, HaM, Topolino, Etirel… ALe ani jedna není péřová. Šťastnou ruku při výběru.

zuzka84
Kelišová 7267 příspěvků 29.08.12 00:56

Ja si nemyslim, ze by Maji holcicka v zim uz chodila venku, i kdyby zacla chodit dejme tomu v 9mesicich, tak venku ve snehu by jeste nezvladla chuzi… aspon dle moji zkusenosti. Ta kombinezka je myslim super, urcite bude kvalitni

Mája B
Závislačka 3925 příspěvků 29.08.12 08:10

Díky za názory holky :hug:

Chawa
Zasloužilá kecalka 508 příspěvků 29.08.12 10:51

Navím, můj je lednový, začal chodit v 11 měsících a ve 13 měsících už ťapal venku ve sněhu (ne v závejích samozřejmě). To byl únor a sněhu hafo… V kočáru sedět nechtěl… Toť moje zkušenost.

@zuzka84 píše:
Ja si nemyslim, ze by Maji holcicka v zim uz chodila venku, i kdyby zacla chodit dejme tomu v 9mesicich, tak venku ve snehu by jeste nezvladla chuzi… aspon dle moji zkusenosti. Ta kombinezka je myslim super, urcite bude kvalitni

zuzka84
Kelišová 7267 příspěvků 29.08.12 17:13

@Chawa, tak to je vzorny dite :-). Moji se v tomto veku tak akorat vrhli k zemi a studovali co tam je :mrgreen:, i kdyz treba nejmladsi chodi nebo spis beha uz od 9mesicu, proste to objevovani co to maji pod nohama bylo v tomto veku vzdy silnejsi :). Ale je pravda ze jsme z panelaku, takze v zime ven tak na 2hodky a moc jsem nevyndavala z kocaru, treba kdyz ma nekdo barak tak je to jine.

Mája B
Závislačka 3925 příspěvků 29.08.12 17:35

Holky, no já nevím, zase jestli budou mrazy jako byly tuhle zimu, tak bych chtěla pořádně teploučkou kombinézu, koukala jsem na nějakejch stránkách, jak ji mají děcka na sobě a nevypadala mohutně nijak :)

Váš příspěvek

Poslední články

Napište Ježíškovi, určitě vám odpoví

Santa už nemá šanci. Před devíti lety si však díky celonárodní soutěžní hře české děti určily podobu svého Ježíška a ten je v této podobě provází již šestým rokem v unikátní hře Český Ježíšek odepisuje dětem. Napište mu i vy! číst dále >

TOPlist