Kousnutí čmelákem

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ivodička
Závislačka 3361 příspěvků 10.07.12 21:49
kousnutí čmelákem

Nemáte někdo zkušenost? Včera mě kousnul do nohy, mam tam obrovskej nateklej červenej flek a docela to bolí…

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Gladys
Vesmírná mluvilka 31612 příspěvků 10.07.12 21:54

Jo, čmelák když už rafne, tak to stojí za to :lol:
Chladit, případně potřít nějakým fenistylem a čekat, ono to oplaskne po čase. Mě kousnul jako dítě a bylo to nepříjemné, ale vstřebalo se to po pár dnech :nevim:

janinkaz
Nadpozemská drbna 28408 příspěvků 10.07.12 21:55

Podle mě stačí třeba namazat Fenistilem. Mě kdysi kousnul taky, děsně to bolí :cert:
Kdyby se to nelepšilo, tak k dr. (nebo pokud se ti to fakt nelíbí). Kamarád byl u nás poštípanej nějakou divokou včelou do spánku a pak musel ráno k dr. Ona ho nakonec štípla 4× a byla asi nějaká nakažená a natekly mu lymf. uzliny za uchem a v podpáždí :nevim: :| Dostal atb a Dithiaden :?

opinka
Kelišová 5025 příspěvků 10.07.12 21:57

Bráchu kousnul do prstu, měl místo prstu nateklý buřt. Chovali jsme se k tomu jak ke štípnutí třeba od vosy – potírali octem. Ale flek tam neměl, tak jestli nemáš trošku alergickou reakci :nevim:.

Lynette
Kelišová 6177 příspěvků 10.07.12 21:59

To chce potřít šťávou co teče z netřesku. Takže jestli máš na sklace netřesk, tak kousek ulom a potři to tou tekutinou. :palec:

ivodička
Závislačka 3361 příspěvků 10.07.12 22:00

Nevěřila bych, že to tak bolí. Ale už jsem jednou měla zánět a skončila na antibiotikách po bodnutí hmyzem, ale tahle bolest se zánětu zatím ještě nevyrovná…
Tak já to namažu fenistilem a uvidím…vzala bych si třeba i fenistil kapky, nebo dithiaden, ale bohužel kojím, tak do sebe nechci nic prát…

Lynette
Kelišová 6177 příspěvků 10.07.12 22:01

Taky to můžeš zkusit potřít medem, ovázat lehce a nechat přes noc v medu. :palec:

ivodička
Závislačka 3361 příspěvků 10.07.12 22:01

@Lynette Zrovna jsem si ho dnes zasadila, to je to zelíčko??

ivodička
Závislačka 3361 příspěvků 10.07.12 22:02

@Lynette Manžel měl včely, medu máme taky dost :) Díky za rady, a to fakt pomůže? To slyším prvně…

Lynette
Kelišová 6177 příspěvků 10.07.12 22:02

Zelíčko? Tohle to je.

Lynette
Kelišová 6177 příspěvků 10.07.12 22:03

@ivodička Mělo by to pomoci. Uvidíš sama.

veveruskaa
Neúnavná pisatelka 16972 příspěvků 10.07.12 22:04

Mě kousnul čmelák- bylo mi cca 19let, no moje dorostová dr. mi to čistila desinfekcí, nebo čím, už si to moc nepamatuju… ptž se v místě „vpichu“ udělala boule s tekutinou, no ale bolelo to jak sfiňa, a tak nejmíň týden to bylo nateklý, možná dýl, zrovna jsem jezdila autoškolu, takže píchnutí v oblasti kotníku byl dost zážitek :roll: :zed:

ivodička
Závislačka 3361 příspěvků 10.07.12 22:04

@Lynette Jojo, tak je to ono :palec: U nás tomu všichni říkají zelíčko :)

ivodička
Závislačka 3361 příspěvků 10.07.12 22:06

Díky všem moc za rady :kytka:

Lynette
Kelišová 6177 příspěvků 10.07.12 22:07

Stačí ulomit jen jeden lísteček :palec:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Isomaltulosa – novinka v dětské výživě

Při zadání krkolomného výrazu isomaltulosa do internetového vyhledávače se zobrazí jen několik vysvětlujících odkazů. V mnoha případech se jedná o moderní webové portály, propagující produkty té nejvyšší kvality. číst dále >

Jak své miminko nejlépe ochránit před zimou?

Zimní měsíce jsou časem, kdy každá správná maminka přemýšlí, jak své miminko co nejlépe ochránit před mrazem. Přestože se své nejmenší snažíme zachumlat do teplých oblečků a čepic, častokrát se sami sebe ptáme, zdali to opravdu stačí. číst dále >

TOPlist