Koutek na rtu, poradíte co na to mimo B-komplexu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

céčko
Zasloužilá kecalka 692 příspěvků 13.02.10 08:47
koutek na rtu

Ahoj, už je to 14 dní co se mě udělal koutek na rtu. Na radu magistry jsem si koupila B-Komplex, že prý to do třech dnů pomůže. Výsledek žádný, já jsem naštvaná ani se pořádně nemůžu usmát. :cry: Prosím o radu jestli někdo z vás ví co s tím dělat. :roll:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Aki
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 13.02.10 08:58

Mně pomohlo si to vydezinfikovat. Máme propolis, tak jsem si to tím potřela (asi 3× za den), když tak slivovicí. Během toho dne to přestalo bolet a další už se to hojilo. Tak to zkus :wink: .

Eemii
Extra třída :D 10676 příspěvků 13.02.10 08:59

Tak to mame stejny problem..becko jak kdyz neberu,vzdycky se to hoji silene dlouho,chvili je klid a zase..coz je spatne a asi zajdu k dr,pry pokud se delaji koutky opakovane a dlouho se hoji,je to blby..me celkem pomaha masticka s propolisem

Eemii
Extra třída :D 10676 příspěvků 13.02.10 09:02

Jee koukam,propolis vali :pankac: ,u me teda zdaleka nepomaha tak bleskove,spis to tim jen promastim,cimz se ulevi,ale u me neni problem lecit koutek 14 dni i tri tydny..

chuanitka
Extra třída :D 14721 příspěvků 13.02.10 09:30

Jejda, mně tedy béčko pomůže vždy, ale musím si ho vzít hodně, třeba osm tablet za den a další den taky.

Makyta
Vesmírná mluvilka 31502 příspěvků 13.02.10 09:30
céčko píše:
Ahoj, už je to 14 dní co se mě udělal koutek na rtu. Na radu magistry jsem si koupila B-Komplex, že prý to do třech dnů pomůže. Výsledek žádný, já jsem naštvaná ani se pořádně nemůžu usmát. :cry: Prosím o radu jestli někdo z vás ví co s tím dělat. :roll:

Ahoj někdy se mi také koutky dělají je to nedostatek vitamínů to je pravda. Ale taky jsem si koupila B-komplex ani jsem ho nedoužívala prostě to vůbec nepomohlo navíc se mi z toho zvedal žaludek. Co mám já osvědčené tak si dát do koutku tu mast na opary nebo zubní pastu přes noc. A taky místo B-komplexu jsem si jedla kvasnice pokud ti to nevadí. Tak si udělej třeba kvasnicovou pomazánku s vajíčkem nebo kvasnicové kuličky do polévky, jako se dělají játrové knedlíčky tak uděláš kvasnicové. Ale třeba ti kvasnice nechutnají já je v takovéto podobě sním není to tak špatné. Jinak nevím ale fakt bych zkusila tu mast na opary je to podobné. Snad jsem trochu poradila. Měj se. M.

Eemii
Extra třída :D 10676 příspěvků 13.02.10 09:39

Mno ja teda nevim,ale mast na opary i zubni pasta vysusuje,coz si myslim,je u koutku nezadouci nebo alespon me neprijemne,spis se snazim to zvlhcit,promas­tit.Kdyz je to suche,tak me to pali,tahne.. a predstava,jak si dam pastu do bolaveho koutku je silenaaaa :lol: ..no kazdemu pomaha neco jineho

céčko
Zasloužilá kecalka 692 příspěvků 13.02.10 09:53

Holky děkuji za rady, ted jdu zkusit tu slivovici a pak začnu s mastí na opary. Tu pastu na zuby jsem zkoušela 3× na noc a nepomohlo to akorát to šíleně štípalo. :cert:

kvetinka56
Závislačka 3476 příspěvků 13.02.10 09:55

Muj manzel mel stejny problem, koutek minimalne 2 tydny, nic nepomohalo, ani propolisovej krem, ani cajovnikovy olej, slivovice. V lekarne mu na to poradili krem Fungicidin, s tim mel po 2 dnech vse zahojeno. Tak zkuste, mozna vam taky pomuze.

Aki
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 13.02.10 09:56

V masti není propolisu moc, tak proto to asi zabere tak rychle :nevim: . Snažím se to zaléčit hned na začítku, trochu to zaštipká (někdy víc), vysuší se to a do 5ti dní po koutku není památky. Ale moc už na ně netrpím, mívala jsem je tak 3× do roka.
Určitě ještě záleží jakého původu ten koutek je, tak proto zabere každému něco jiného.

céčko
Zasloužilá kecalka 692 příspěvků 13.02.10 09:57

No a ty kvasnice jsem jedla asi 5 dnů, nevadí my a chutnají :lol: ale výsledek taky žádný. :twisted: Hold musím zkoušet co tomu pomůže.

maxak
Ukecaná baba ;) 1205 příspěvků 13.02.10 10:01

Ahoj, velkou zkušenost s tím nemám, ale zabral na to odvar z heřmánku :palec:

kadlina
Extra třída :D 14699 příspěvků 13.02.10 10:05

Trpěla jsem na koutky jako dítě, máma mi vždy rozšlehala žloutek s cukrem a pomáhalo mi to, koutek pak rychle odezněl.

nat77
Kecalka 461 příspěvků 13.02.10 10:06

Tak my jsem to řešili vždy tak, že jsme si potřeli koutek svýma nebo cizíma vlasama a vždy do dne zmizel. Nevím, odkud tento zlepšovák je, ale doma jsme to tak prostě dělávali a fungovalo to :-)

saja1
Ukecaná baba ;) 1283 příspěvků 13.02.10 10:08

manžel si onehdá koutek mazal kacliovkou a k tomu zobal ten již zmiňovaný b- komplex. zabralo to.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

TOPlist