Koutek na rtu, poradíte co na to mimo B-komplexu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

céčko
Zasloužilá kecalka 692 příspěvků 13.02.10 08:47
koutek na rtu

Ahoj, už je to 14 dní co se mě udělal koutek na rtu. Na radu magistry jsem si koupila B-Komplex, že prý to do třech dnů pomůže. Výsledek žádný, já jsem naštvaná ani se pořádně nemůžu usmát. :cry: Prosím o radu jestli někdo z vás ví co s tím dělat. :roll:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Aki
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 13.02.10 08:58

Mně pomohlo si to vydezinfikovat. Máme propolis, tak jsem si to tím potřela (asi 3× za den), když tak slivovicí. Během toho dne to přestalo bolet a další už se to hojilo. Tak to zkus :wink: .

Uživatel je onlineEemii
Extra třída :D 11539 příspěvků 13.02.10 08:59

Tak to mame stejny problem..becko jak kdyz neberu,vzdycky se to hoji silene dlouho,chvili je klid a zase..coz je spatne a asi zajdu k dr,pry pokud se delaji koutky opakovane a dlouho se hoji,je to blby..me celkem pomaha masticka s propolisem

Uživatel je onlineEemii
Extra třída :D 11539 příspěvků 13.02.10 09:02

Jee koukam,propolis vali :pankac: ,u me teda zdaleka nepomaha tak bleskove,spis to tim jen promastim,cimz se ulevi,ale u me neni problem lecit koutek 14 dni i tri tydny..

chuanitka
Extra třída :D 14721 příspěvků 13.02.10 09:30

Jejda, mně tedy béčko pomůže vždy, ale musím si ho vzít hodně, třeba osm tablet za den a další den taky.

Makyta
Vesmírná mluvilka 31502 příspěvků 13.02.10 09:30
céčko píše:
Ahoj, už je to 14 dní co se mě udělal koutek na rtu. Na radu magistry jsem si koupila B-Komplex, že prý to do třech dnů pomůže. Výsledek žádný, já jsem naštvaná ani se pořádně nemůžu usmát. :cry: Prosím o radu jestli někdo z vás ví co s tím dělat. :roll:

Ahoj někdy se mi také koutky dělají je to nedostatek vitamínů to je pravda. Ale taky jsem si koupila B-komplex ani jsem ho nedoužívala prostě to vůbec nepomohlo navíc se mi z toho zvedal žaludek. Co mám já osvědčené tak si dát do koutku tu mast na opary nebo zubní pastu přes noc. A taky místo B-komplexu jsem si jedla kvasnice pokud ti to nevadí. Tak si udělej třeba kvasnicovou pomazánku s vajíčkem nebo kvasnicové kuličky do polévky, jako se dělají játrové knedlíčky tak uděláš kvasnicové. Ale třeba ti kvasnice nechutnají já je v takovéto podobě sním není to tak špatné. Jinak nevím ale fakt bych zkusila tu mast na opary je to podobné. Snad jsem trochu poradila. Měj se. M.

Uživatel je onlineEemii
Extra třída :D 11539 příspěvků 13.02.10 09:39

Mno ja teda nevim,ale mast na opary i zubni pasta vysusuje,coz si myslim,je u koutku nezadouci nebo alespon me neprijemne,spis se snazim to zvlhcit,promas­tit.Kdyz je to suche,tak me to pali,tahne.. a predstava,jak si dam pastu do bolaveho koutku je silenaaaa :lol: ..no kazdemu pomaha neco jineho

céčko
Zasloužilá kecalka 692 příspěvků 13.02.10 09:53

Holky děkuji za rady, ted jdu zkusit tu slivovici a pak začnu s mastí na opary. Tu pastu na zuby jsem zkoušela 3× na noc a nepomohlo to akorát to šíleně štípalo. :cert:

kvetinka56
Závislačka 3612 příspěvků 13.02.10 09:55

Muj manzel mel stejny problem, koutek minimalne 2 tydny, nic nepomohalo, ani propolisovej krem, ani cajovnikovy olej, slivovice. V lekarne mu na to poradili krem Fungicidin, s tim mel po 2 dnech vse zahojeno. Tak zkuste, mozna vam taky pomuze.

Aki
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 13.02.10 09:56

V masti není propolisu moc, tak proto to asi zabere tak rychle :nevim: . Snažím se to zaléčit hned na začítku, trochu to zaštipká (někdy víc), vysuší se to a do 5ti dní po koutku není památky. Ale moc už na ně netrpím, mívala jsem je tak 3× do roka.
Určitě ještě záleží jakého původu ten koutek je, tak proto zabere každému něco jiného.

céčko
Zasloužilá kecalka 692 příspěvků 13.02.10 09:57

No a ty kvasnice jsem jedla asi 5 dnů, nevadí my a chutnají :lol: ale výsledek taky žádný. :twisted: Hold musím zkoušet co tomu pomůže.

maxak
Ukecaná baba ;) 1210 příspěvků 13.02.10 10:01

Ahoj, velkou zkušenost s tím nemám, ale zabral na to odvar z heřmánku :palec:

kadlina
Neúnavná pisatelka 15179 příspěvků 13.02.10 10:05

Trpěla jsem na koutky jako dítě, máma mi vždy rozšlehala žloutek s cukrem a pomáhalo mi to, koutek pak rychle odezněl.

nat77
Kecalka 461 příspěvků 13.02.10 10:06

Tak my jsem to řešili vždy tak, že jsme si potřeli koutek svýma nebo cizíma vlasama a vždy do dne zmizel. Nevím, odkud tento zlepšovák je, ale doma jsme to tak prostě dělávali a fungovalo to :-)

saja1
Ukecaná baba ;) 1283 příspěvků 13.02.10 10:08

manžel si onehdá koutek mazal kacliovkou a k tomu zobal ten již zmiňovaný b- komplex. zabralo to.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

TOPlist