Kožní lékař České Budějovice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LadyA
Ukecaná baba ;) 1718 příspěvků 01.12.10 22:42
Kožní lékař České Budějovice

Ahojky, chci si nechat odstranit znaménka a kožní výrůstek - obojí na obličeji, ale bojím se jizev :(

Doporučili byste mi někdo opravdu dobrého „kožaře-chirurga“? Slyšela jsem chválu na Pacáka - máte někdo zkušenost?

Díky moc za rady ;-)

Reakce:

Mišuna
Echt Kelišová 9033 příspěvků 01.12.10 22:58

Podle mě by byl lepší dr. Matuška.

vykyna
Závislačka 3471 příspěvků 02.12.10 08:45

Lady, já chodím ke své kamarádce sousedce, to víš :wink: .
Předtím jsem chodila k Matuškovi, je tedy šikovný, ale je to tam docela komerční, měl tam supr sestru, teď má jinou protivnou. Takže odborník ano, ale jinak.. :nevim:

LadyA
Ukecaná baba ;) 1718 příspěvků 02.12.10 23:28

Jde mi hlavně o to, abych neměla pak na obličeji jizvy :nevim: …toho se bojím.

vykyna
Závislačka 3471 příspěvků 04.12.10 13:55

Lady, na obličeji ti to normální kožař neudělá :wink: . To chce zkušeného plastického chirurga, takže naklusej k Matuškovi na Senovážné :wink: . Sice má spoustu keců, ale jizvu mít nebudeš. O jiném plasťákovi v ČB nevím, zkusím se zeptat kamarádky..

Anet13
Kecalka 375 příspěvků 18.06.14 09:04

Dobrý den, dámy, prosím doporučte mi dobrého kožaře, který by vyšetřil rostoucí kožní znaménko u ročního dítka. Díky moc za odpovědi.. Pan doktor Matuška ke kt. jsem dnes volala má bohužel „stopstav“ :(

saislik
Zasloužilá kecalka 777 příspěvků 18.06.14 09:07

Zkus mudr. Vanicka, chodim tam od detstvi a jsem spokojena. I pihy mi hlida a nechal mi dve radeji dat pryc, nic nepodceni ( sam mel v rodine nemoc zpusobenou pihou )

JayLee
Hvězda diskuse 91195 příspěvků 18.06.14 09:56
@LadyA píše:
Ahojky, chci si nechat odstranit znaménka a kožní výrůstek - obojí na obličeji, ale bojím se jizev :(

Doporučili byste mi někdo opravdu dobrého „kožaře-chirurga“? Slyšela jsem chválu na Pacáka - máte někdo zkušenost?

Díky moc za rady ;-)

Mudr Pacák z plasticke a laserove chirurgie :kytka: PK Jih

Anonymní  18.10.16 20:41

Prosim nevite o nejakem kozari, ktery by me osetril, kdyz u nej nejsem registrovana? Mam pravdepodobne nejakou infekcni vyrazku a svou kozni 200 km daleko a proste se k ni ted nedostanu, prakticka me hned poslala na kozni :zed: Nebo s tim zajit na pohotovost?

boball
Echt Kelišová 8566 příspěvků 18.10.16 20:43
@Anonymní píše:
Prosim nevite o nejakem kozari, ktery by me osetril, kdyz u nej nejsem registrovana? Mam pravdepodobne nejakou infekcni vyrazku a svou kozni 200 km daleko a proste se k ni ted nedostanu, prakticka me hned poslala na kozni :zed: Nebo s tim zajit na pohotovost?

Zajdi si do nemocnice na kožní a zeptej se tam.

Bjustřík
Extra třída :D 11997 příspěvků 18.10.16 20:49

@Mišuna @vykyna @Anet13 Když jsem tam před pár… :think:,asi 10 lety.. :D chodívával se zarostlými nehty, tak ty „mi dělal“ druhý doktor p. Jiroušek, ovšem nevím zda ještě tam je… :think: :roll: 8).Ten byl v pohodě…a myslím že i jednou samotný Matuška, sice tu zmiňujete „nějaké ty řeči že má“..,ale tak co… :nevim:.To si člověk snad vyslechne pár keců a třeba pak ocení kvalitu. A kdo pamatuje ještě „starého pana Střelečka“ví o čem mluvím… :mrgreen:

Bjustřík
Extra třída :D 11997 příspěvků 18.10.16 20:54

Ještě mne napadla, ale nevím.. :nevim: zda ještě ordinuje dr. Zemancová, která měla ordinace na náměstí..,ale to je také od poslední návštěvy asi 10 let… :D 8o. Ikdyž ta byla spíše „jen čistá kožařka“ :)

uklidcb
Stálice 82 příspěvků 18.10.16 21:00

Šla bych na pohotovost, v nemocnici funguje kožní oddělení, kde by tě teoreticky měli ošetřit 24/7 :nevim: najdeš to na stránkách, pak mě ještě napadá kožařka, která ordinuje na Lidické něco od Š…, ta tě ošetří jednorázově prakticky ihned ale chce za to 200 Kč, na normální pohotovost bych s tím nešla byla jsem v ČB na pohotovosti 2× a vždy naprosto otřesné chování doktora i sestry :zed:

Mišuna
Echt Kelišová 9033 příspěvků 19.10.16 08:28

@Bjustřík k Matuškovi chodí manžel s pihama i moji rodiče a zkušenosti mají dobré, proto jsem ho doporučovala. Řeči neřeším, to je často velmi subjektivní. A my, co pamatujeme Střelečka, víme opravdu své :mrgreen:
Zemanová je kožařka, hodně používá homeopatii, ale mám 5 let staré informace, taky nevím jestli ještě ordinuje na náměstí.

Jinak s akutním problémem pokud nemáš „svého“ kožaře, bych jela do nemocnice na kožní ambulanci.

Mišuna
Echt Kelišová 9033 příspěvků 19.10.16 08:30

A ještě bych zkusila zavolat Dr. Hanišové na Pražské, jestli by tě vzala.

Váš příspěvek

Poslední články

7 vánočních ozdob, které si vyrobíte sami

Nekupujte drahé ozdoby. Stačí trocha lepidla, barvičky, šikovné ručičky a vytvoříte si krásnou vánoční dekoraci s dětmi sama a za zlomek ceny. číst dále >