Kožní lékař České Budějovice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LadyA
Ukecaná baba ;) 1718 příspěvků 01.12.10 22:42
Kožní lékař České Budějovice

Ahojky, chci si nechat odstranit znaménka a kožní výrůstek - obojí na obličeji, ale bojím se jizev :(

Doporučili byste mi někdo opravdu dobrého „kožaře-chirurga“? Slyšela jsem chválu na Pacáka - máte někdo zkušenost?

Díky moc za rady ;-)

Reakce:

Mišuna
Echt Kelišová 8827 příspěvků 01.12.10 22:58

Podle mě by byl lepší dr. Matuška.

vykyna
Závislačka 3471 příspěvků 02.12.10 08:45

Lady, já chodím ke své kamarádce sousedce, to víš :wink: .
Předtím jsem chodila k Matuškovi, je tedy šikovný, ale je to tam docela komerční, měl tam supr sestru, teď má jinou protivnou. Takže odborník ano, ale jinak.. :nevim:

LadyA
Ukecaná baba ;) 1718 příspěvků 02.12.10 23:28

Jde mi hlavně o to, abych neměla pak na obličeji jizvy :nevim: …toho se bojím.

vykyna
Závislačka 3471 příspěvků 04.12.10 13:55

Lady, na obličeji ti to normální kožař neudělá :wink: . To chce zkušeného plastického chirurga, takže naklusej k Matuškovi na Senovážné :wink: . Sice má spoustu keců, ale jizvu mít nebudeš. O jiném plasťákovi v ČB nevím, zkusím se zeptat kamarádky..

Anet13
Kecalka 375 příspěvků 18.06.14 09:04

Dobrý den, dámy, prosím doporučte mi dobrého kožaře, který by vyšetřil rostoucí kožní znaménko u ročního dítka. Díky moc za odpovědi.. Pan doktor Matuška ke kt. jsem dnes volala má bohužel „stopstav“ :(

saislik
Zasloužilá kecalka 777 příspěvků 18.06.14 09:07

Zkus mudr. Vanicka, chodim tam od detstvi a jsem spokojena. I pihy mi hlida a nechal mi dve radeji dat pryc, nic nepodceni ( sam mel v rodine nemoc zpusobenou pihou )

JayLee
Hvězda diskuse 86787 příspěvků 18.06.14 09:56
@LadyA píše:
Ahojky, chci si nechat odstranit znaménka a kožní výrůstek - obojí na obličeji, ale bojím se jizev :(

Doporučili byste mi někdo opravdu dobrého „kožaře-chirurga“? Slyšela jsem chválu na Pacáka - máte někdo zkušenost?

Díky moc za rady ;-)

Mudr Pacák z plasticke a laserove chirurgie :kytka: PK Jih

Váš příspěvek

Poslední články

Než jsem měla děti, byla jsem unavená. Jak roztomilé

Maminky pobavila, bezdětné urazila. Americká trenérka Jillian Michaels podráždila před pár dny spoustu lidí. Na své facebookové stránce sdílela zdánlivě neškodnou hlášku, pod kterou se strhla lavina reakcí. "Máme právo být unavení a necvičit," brání se lidi bez dětí. Souhlasíte? číst dále >

Oblečky, oblečky, oblečky. OnaDnes.cz pořádá Dětský Jarmark

Tady nesmíte chybět! Dorazte první červnovou sobotu na velký dětský bazárek na pražském Andělu. Bude tam spousta oblečení pro děti, hračky a botičky za skvělé ceny. Kromě prodejních stánků tam potkáte také eMimino.cz. Akci pořádá OnaDNES.cz, která stojí za legendární prodejním Jarmarkem. číst dále >