Krvácení po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janulenka
Povídálka 23 příspěvků 08.01.05 14:55
krvácení po porodu

Ahoj,
chci se ujistit, jestli je všechno v pořádku… Po porodu jsem krvácela tři týdny, od té doby jsem měla jen trochu silnější výtok žluté barvy. Ale teď, pět týdnů po porodu, jsem začala znovu krvácet, tedy po dvoutýdenní pauze. Myslela jsem, že se tělo zbaví všech očistků najednou a ne na eatpy… Máte některá podobnou zkušenost? Je to normální? Krvácení není nijak extra silné, asi jako poslední dny menstruace.

Díky.

Jana

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Kokhina
Kecalka 483 příspěvků 08.01.05 15:22

Janulenko,
tipla bych to na menstruaci,poraď se po tel s dr…papa

pitrisek
Ukecaná baba ;) 1293 příspěvků 08.01.05 15:33

Ahoj Janulenko,
mně končilo šestinedělí teď v úterý (4. ledna).
Měla jsem podobný průběh jako ty. V porodnici jsem krvácela hodně, pak doma asi 14 dní tak nějak středně silně. Pak to přeslo v takové špinění, a potom jsem pár dní zas silněji krvácela, ale nakonec to fakt přešlo úplně. Po příjezdu z porodnice mě doma navštívila porodní asistentka (v našem městě takhle chodí automaticky) a právě na tohle mě připravovala: že prý v průběhu šestinedělí mohou očistky úplně zmizet, a pak se zas může dostavit krvácení. Jen mě varovala, že kdyby ze mě vycházely opravdu velké kusy (ukazovala to jako několik centimetrů), tak je důvod k obavám, jinak ne.
Když se poradíš s doktorkou, určitě nic nezkazíš, ale myslím, že se nemusíš nijak zvlášť znepokojovat.
Mě taky celé šestinedělí úplně nepravidelně pobolívala děloha, jak se zatahovala. Většinou mě to právě bolelo hodně ten den, co jsem víc krvácela.
Ahojky měj se!
Pitrisek

Mirousek
Ukecaná baba ;) 1790 příspěvků 08.01.05 16:29

Ahoj Janulenko,

já jsem taky selé šestinedělí krvácela, chvílemi víc, chvílemi míň. Pak jsem na týden přestala úplně a po týdnu znovu. Zastavilo se to až antikoncepcí, kterou jsem brala 3 měsíce. Potom měsíc klid, bez krvácení a přesně po půl roce od porodu jsem dostala menstruaci. A to jsem pořád plně kojila.
Ale tý doktorce bych si aspoň zavolala, už pro Tvůj klid.

Ahoj Miroušek.

Evulka
Zasloužilá kecalka 804 příspěvků 09.01.05 14:11

Pokud se nejedná o silné krvácení nebo krvácení v kouscích, taky si myslím, že se nemusíš znepokojovat. Při kojení je hladina hormonů nevyrovnaná a já jsem takhle špinila až slabě krvácela až do té doby, než jsem začala brát antikoncepci (5 měs. po porodu). Důvodem byly právě ty hormony a antikoncepcí se to srovnalo.

Anonymni  02.04.05 08:51
RE: krvácení po porodu

Aby tu nebyly jen ty příznivé zprávy. Po prvním porodu jsem začala po 14 dnech silně krvácet. Hodně mě to překvapilo, neboť krvácení již ustávalo a neměla jsem bolesti. Ještě jsem si říkala jak stále zmatkuji, ale pro svůj dobrý pocit jsem si zašla k doktorovi. Ten mě poslal na ultrazvuk a zjistili, že musím na kyretáž. V nemocnici jsem byla i s miminkem a druhý den jsem šli domů, takže se neni ani v tom nepříznivém případě čeho bát. Nejdůležitější je v tomto období klid maminky. Přeji hodně štěstí a krásných okamžiků s miminkem :P

Anonymní  27.02.12 09:29
krvácení po porodu

Ahoj maminky,potřebovala bych od vás radu..jsem 2 měsíce po porodu,po 6 ti nedělí se normálně dostavila MS..po dokončení MS jsem šla na kontrolu po 6-ti nedělí,začala jsem brát anti Cezarette ale můj Mudr. mi neřekl kdy mohu mít s přítelem pohlavní styk.brala jsem je 3 dny a měla jsem styk…ale nevím zda už prášky působily,když jsem mu volala,tak mě ujišToval,že se bát nemusím..plně kojím,každé 2–3 hodinky…tak jsem u něj zatím nebyla…včera jsme měli s přítelem hrátky..po styku nic..le ráno jak jsem se probudila,jsem začala krvácet a nevím proč,je možné že mi nějak ublížil ve vntř,nebo jsem potrácím..mám trochu divný tlak v podbřišku jakko u slabé MS.Děkuji,omlouvám se za anonymní.

mona.k.79
Závislačka 4706 příspěvků 14.04.12 16:35
MS??

ahoj, jsem měsíc doma po porodu, chtěla jsem se zeptat, jeslti je také normální, že jsem začala víc krvácet až teď a taky mě bolí ledviny jako při MS.. ale co taky čtu , tak to asi normální je.. :think:

Kemiaa
Ukecaná baba ;) 2246 příspěvků 14.04.12 17:35

Já jsem krvácela a pak špinila i po šestinedělí a měla jsme v děloze rezidua a musela jsem na revizi. Zašla bych si na gyndu radši.

rejžička
Kelišová 5631 příspěvků 14.04.12 18:18

Taky bych radila zajít na gyndu. I kdyby jenom proto, aby ses nebála.

mona.k.79
Závislačka 4706 příspěvků 14.04.12 18:43
????????????

ALE V TOM 6TI NEDĚLÍ JE KRVÁCENÍ MALÝ NEBO VLEKÝ NORMÁLNÍ NEBO NEE??

Kemiaa
Ukecaná baba ;) 2246 příspěvků 14.04.12 18:47

Velký leda po porodu, pak by to mělo slábnout, ke konci jen špinění. Pak může nastoupit rovnou mentruace. Ale že by bylo normální krvácení třeba měsíc po porodu, to se mi nezdá.

meduzza
Kelišová 5777 příspěvků 14.04.12 19:00

Pokud krvácení zesílilo, jeď raději na utz. I když to může být menstruace, já jí dle utz ke konci šestinedělí dostala při plném kojení. Hodně štěstí :hug:

mona.k.79
Závislačka 4706 příspěvků 14.04.12 20:12
@meduzza píše:
Pokud krvácení zesílilo, jeď raději na utz. I když to může být menstruace, já jí dle utz ke konci šestinedělí dostala při plném kojení. Hodně štěstí :hug:

TAKY SI MYSLIM, ŽE JÍ MAM, BOLÍ MĚ I LEDVINY jako při MS :think: a jsem měsíc po porodu

Leenuska
Ukecaná baba ;) 1258 příspěvků 17.12.12 13:24

Ahoj holky ja budu ted v patek mesic po porodu ale stale se jeste cistim(teda minuly tyden si telo dalo pauzu)mam za sebou nekolik ultrazvuků dělohy a ta je cista(pry uz tam nic nezustalo)taksi rikam-proc krvacim kdyz je vse ok? mate nekera podobnou zkusenost? moc diky za radu(i v brise vse ok mam za sebou i sono bricha-rodila jsem mrtve mimi tak pro to jsem tak proklepla lekarema)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
TOPlist