Lecba a Zamestnani

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  11.09.03 10:52
Lecba a Zamestnani

Zdravim Vas devcata,

rada bych znala Vase skusenosti - jak jste to poresili v zamestnani v case lecby (navstevy centra asistovane reprodukce).

Takova lecba si vyzaduje caste navstevy lekare, kontroly a pod. a v pripade, ze pracujete jste nucena ty kontroly absolvovat prirozene v pracovni dobe. Jakym spusobem ste to zdelili v zamestnani ? Ja vim - tato lecba, neni to nic mimoradne, nic strasnyho, no prece je to stale dost intimni zalezistost a rict to nekomu predem, kdyz vubec nevite jak to cele dopadne muze byt dost frustrujici. Dekuji za Vase prispevky.

zdravi vas vsechy a vsechno dobre Vam preje Ada.

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  11.09.03 13:38
Lecba a Zamestnani

Ja keď som absolvovala IVF, nemala som problémy povedať riaditeľovi o čo ide. Ale ak to nechceš nikomu vešať na nos, tak predsa nemusíš. Ty máš predsa právo navštevovať lekára, hoci aj denne. Môžeš napr. povedať, že máš problémy, budeš dostávať injekcie a preto musíš každý deň ísť do ambulancie. Moja kamoška to vyriešila tak, že si vzala týždeň dovolenky a potom sa dala u obvoďáka vypísať ešte na týždeň. Do odberu vajíčok trvá stimulácia cca 10-12 dní (krátky protokol) a po odbere by si sa mohla dať vypísať aj gynekológom. Ja som to robila tak. Ak by si mala dlhý protokol, tak to vyjde takmer rovnako, lebo tam je okolo 18 dní, keď sa nič nepichá a ani sa nechodí na kontroly.

Anonymni  14.09.03 18:05
Lecba a Zamestnani

No měla jsem v centru jen pár vyšetření a na ty dny jsem si brala dovolené. I když nejsem podřízenou tak nechci aby se mé zdravotní problémy probíraly v zaměstnání. Vím, že nejsem jediná, ale je to prostě soukromá záležitost. Jedna naše zaměstnankyně ale také centrum navštěvuje (sice jiné) ale tá využívá možnosti návštěvy lékaře v pracovní době. Ona zase škudlí každou dovolenou, jenže všichni vědí proč tam chodí když donese potvrzení o návštěvě. Nyní budeme s manželem pokračovat ve vyšetřeních a k přípravě na IVF a pokud budu práce schopná , budu to řešit dovolenou a pokud se budu cítit unavená, nebo mi nebude z jakéhokoliv důvodu dobře, prostě zajdu ke svému gyn. lékaři a ten my vystaví pracovní neschopenku. Nemarodím celé roky, tak se nic nestane, když se jim na čas vytratím z práce. A navíc ještě tady u nás se na takové věci někteří lidé dívají jak na exoty a už ty pohledy by mi byly nepříjemné a asi by mne to i hodně stresovalo kdyby věděli o co se s mnaželem pokoušíme… . A pak si říkám , že i tu dovolenou obětuji proto, abych byla někdy v životě šťastná a co bych neudělala pro své (snad už ) budoucí mimi… 8-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Na co se zaměřit při pořizování výbavičky?

Termín porodu se pomalu blíží a vy už začínáte pomalu nakupovat výbavičku?... číst dále >

Průvodce dětským táborem: Jak sbalit a překonat stýskání

Tábory jsou místem, kde děti zažívají ta nejlepší dobrodružství. Jsou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čech Dubovický má nejhezčí tělo v Evropě a druhé nejkrásnější na světě

Bronzový Muž roku 2016 Miroslav Dubovický (25) uspěl na světové soutěži... číst dále >

Agenti mi v jeden den řekli, že jsem vychrtlá i tlustá, líčí modelka

Američanka Karlie Klossová (24) patří mezi žádané modelky. Módní experti o ní... číst dále >

Reklama